Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Arco - I faza w Twoim wypadku trwalaby 2 dni , max 3

ja sie nie znam na tej diecie, ale czemu tak krótko?

 

Dziewczatka, chocialam przypomniec ze jutro od mediow, az po ulubiona sasiadke wszyscy beda Was kusic paczkami ...

Pączki to mi nie straszne bo nie lubię, ale babcia moja przyjechała i jak nic weźmie się za pieczenie drożdżowych bułeczek albo cynamonków :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, no coz ... musialam "wypracowac" uczciwego chlopa, ktory przywozi mi jaja od zielononozki ;), dorzuca warzywka, jablka, a czasami kure z wlasnego chowu. W sklepach pryskanie owocow sprawdzam "na reke" ... dotykam i po minucie albo dwoch wiem czy ekologiczne czy nie :lol:

 

Dziewczatka, chocialam przypomniec ze jutro od mediow, az po ulubiona sasiadke wszyscy beda Was kusic paczkami ... :lol:

 

U mnie w pracy od tygodnia jeden temat tłusty czwartek, co roku są faworki, paczki z adwokatem, różą, budyniem. Ja piekłam zawsze rogaliki z różą. A na jutro już nie szykuję rogalików, koleżanki będą rozczarowane.

A teraz mam w piekarniku otrębuski, wymieszałam otręby owsiane i pszenne, dosłodziłam miodem, rodzynkami, żórawiną i słonecznikiem. Ciekawe co z nich wyjdzie?

 

Armadi , schudłam już ponad 7kg, nie odzywałam się ostatnio, bo mam pracowity luty w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaggaa ależ fajoska ta babeczka :lol:

 

Właśnie skończyłam wytrzymałościówkę... nie wyobrażacie sobie jak długo może się ciągnąć 1 min :lol:

 

Ania Klepka ależ pyszności ..... ja jutro też nie jem pączka.

 

I pomyśleć, że jeszcze w zeszłym roku zaznaczyłam ten dzień w kalendarzu, żeby przypadkiem nie zapomnieć :oops:

 

Miłych snów

Amadi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaggaa ależ fajoska ta babeczka :lol:

 

Właśnie skończyłam wytrzymałościówkę... nie wyobrażacie sobie jak długo może się ciągnąć 1 min :lol:

 

Ania Klepka ależ pyszności ..... ja jutro też nie jem pączka.

 

I pomyśleć, że jeszcze w zeszłym roku zaznaczyłam ten dzień w kalendarzu, żeby przypadkiem nie zapomnieć :oops:

 

Miłych snów

Amadi

 

To od kiedy się tak przestawiłaś, skoro rok emu to jeszcze obchodziłaś tłusty czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber - wrzuc ten przepis - chętnie skorzystam !

 

arco, tak sie zastanawiam czy to sie tutaj przyda :roll: Robie je na bazie odzywki bialkowej (rozne smaki), platkow owsianych i w zaleznosci jaka funkcje maja spelniac dodaje maslo orzechowe, albo rodzynki, albo orzechy, czasami odtluszczonego kakao. Do slodzenia uzywam ... stewie ...

 

NIektorzy zamiast odzywki, dodaja bialka jaj, albo odtluszczony twarog. Przyznam, ze ja zawsze upycham odzywke, ale chyba jutro lub pojutrze sprobuje nowy smak na bazie twarogu i bialek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amber - no ja z odżywkami nie mam do czynienia więc wypróbowałbym z twarogiem lub jigortem.. a powiedz mi skąd tą stewie bierzesz? W jakiej formie? Rzeczywiście taka słodka?

 

A tak poza tym - to podobne to do moich owsianych ciasteczek :) Tylko ja rodzynek nie lubię więc zastępuję je pyszną kwaskowatą żurawiną :D

 

 

O właśnie doczytałam, że stewie można hodować samemu i koło mnie w ogrodzie dendrologicznym są do kupienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka ależ jesteś zdyscyplinowana od rana. :lol:

Śniadanie pierwszorzędne :D

 

Jeśli je się często i dobrze zbilansowane posiłki, naprawdę nie ciągnie do słodkiego.

 

Bo prawda jest niestety okrutna..... nie można schudnąć jedząc słodycze i siedząc na kanapie.

 

Wszystko zależy od nas, najważniejsze to poukładać sobie wszystko w głowie.

Ja doszłam do tego niestety za późno i dlatego Wam chciałabym tego zaoszczędzić.

 

 

 

Amadi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amber - no ja z odżywkami nie mam do czynienia więc wypróbowałbym z twarogiem lub jigortem.. a powiedz mi skąd tą stewie bierzesz? W jakiej formie? Rzeczywiście taka słodka?

 

 

arco, slodka jak cukier :-) Kupuje w tabletkach albo w proszku. Jak pewnie wiesz, stevia nie ma jeszcze wszystkich certyfikatow do dystrybucji na terenie UE. MOzesz ja wiec kupic u sprawdzonych sprzedawcow jako "srodek kosmetyczny" ;), albo sprowadzac zza wielkiej wody :-)

 

kuleczka, pieknie, pieknie :-) I takich sniadanek bedziemy sie trzymac :-) U mnie byla juz mala owsianka, a teraz omlet z 4 bialek i zoltka wlasnie dochodzi na teflonie :D Potem wypadam na 1,5h na silownie i praca do nocy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co Wasze fitness-kluby fajnego szykuja na Walentynki???

U nas jest juz od dzisiaj tak ;)

http://www.holmesplace.pl/hilton/img/walentynki.jpg

a w weekend tak

 

http://www.holmesplace.pl/hilton/index.php

 

albo tak

 

 

http://i45.tinypic.com/ekn7lu.jpg

 

przy takich planach na weekend to nawet wolami do paczka mnie nie zaciagna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...