Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

kuleczka czytałam, że przed interwałami należy unikać cukrów prostych, bo trening może nie przynieść oczekiwanych korzyści/efektów w przypadku redukcji.

Więc dobrze o tym pamiętać.

Po interwałach piję białeczko :D

Poszperam jeszcze... jak coś więcej będę wiedziała- napiszę

:D

----------

pamiętaj, że te wszystkie maszynerie do mierzenia tłuszczu nie są niezawodne.

Ważne, by zawsze ...ważyć się czy sprawdzać poziom tkanki tłuszczowej na tej

samej wadze. Trzeba obserwować tendencję ...oczywiście w naszym przypadku jedynie słuszną to spadkową i tego trzeba się trzymać :lol:

 

Mam fajną wagę w domu z tymi wszystkimi bajerami... tylko nie mogę pojąć jakim cudem jak położę na niej butelkę z wodą... to pokazuje, że zawiera tłuszcz :wink:

Ja mierzę fałdy za pomocą kalipera i widzę, czy tłuszcz leci czy nie.

 

amadi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mbz, a warte zachodu to cudowanie z jogurtem??

no bo w sumie skoro kupić można do tgo tanio :roll: :oops: :D

 

Hehe, juz pisalam, ze wlasciwie to nie wiem, bo jeszcze nie probowalam. Ciekawa jestem, ile wychodzi z tego litra mleka. Bo przy np. codziennym jedzeniu, moze sie okazac, ze jednak warto :)

Jak zrobie, dam znac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka ale pozytywne wiadomości:(właśnie doczytałam)

Jeśli już o wadze mowa. Dziś rano 58,5 prawie 3 kg więcej niż 2 tyg temu.

Wizualnie widoczne wysmuklenie. Wszyscy mi mówią że schudłam :D

 

 

Jesteś najlepszym dowodem na to, że waga swoje a wygląd swoje.

 

 

Gratuluję chudzinko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie jogurtu to jego duze spozycie jest jak dla mnie zupelnie bezcelowe ... marniutko z bialkiem (zaledwie 3 - 3,5%), tluszcz od pewnie 0,5 do 3,0% niby nic, ale to nie jest ten tluszcz ktory lubie :-) no i wegle ... tez nie te ktore wole :D

 

Dlatego jogurt jak najbardziej tak, ale w formie udziwnienia diety np. z mrozonymi/swiezymi owocami i w malej ilosci ...

Produkcja wiec chyba nie ma sensu ... przynajmnieje w moim przypadku :roll:

 

mbz, co do otrab ... to przyznam ze na mnie nejlepiej dzialaja granulowane :-) Najwazniejsze, ze sa pyszne do jedzenia wprost z pudelka, a to wielgachny plus, bo unikamy dodatkowej obrobki, czy polykania ich z zatkanym nosem i wielka szklanka wody :lol:

A wierz mi ... mialam dramatyczne problemy z leniwymi jelitami :evil:

Wypracowalam metode codziennego pochlaniania ok. 30g granulowanych otrebow (czy otrab ... hmmm :roll: ) i jak w zegarku moje jelita odplacaja sie pelna wdziecznoscia :lol:

 

 

kuleczka, gratki za interwaly!!! Robisz na mnie wrazenie Dziewczyno!!!! :D Czy ja juz Ci pisalam, zes zawzieta??? Arco zreszta tez :-)

Domowe urzadzenia do pomiaru tkanki tluszczowej sa bardzo niedokladne ... Poza tym odczyt tego parametru zalezy tez od nadprogramowej ilosci wody w organizmie (cykl u kobiety), ewentualnego odwodnienia (wypicie kawy lub innego srodka odwadniajacego). Najdokladniejsze pomiary oferuja dobre poradnie dietetyczne i wtedy dowiemy sie nie tylko ile rzeczywiscie mamy fatu, ale nawet jak sadlo rozklada sie segmentacyjnie :-?

 

kuleczko, no waze 57,0 kg i przyznam, ze dla mnie max to 58,0 aby zmiescic sie w spodnie (miesnie nie zroluja sie tak mieciutko jak sadelko :lol: ), nie obciazac stawow i byc nadal zwinna na korcie czy boisku ... starosc nie radosc :lol: i nie sama silownia czlowiek zyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amadi więc przypominam - przytyłam 20 kg przy niedoczynności tarczycy, teraz jestem po operacji usunięcia obu płatów - mam różne skutki tego małego wrednego hormonu :D (choroba haszimoto, serce, cukrzyca) w dalszym ciągu endokrynolog nie może mi uregulować euthyroxu, krążę pomiędzy dawką 75 i 100 . Moja waga przez wiele lat przy wzroście 170 wynosiła 78 kg (przed urodzeniem syna miałam 68 kg) i teraz chcę do niej wrócić. Póki co nic nie trenuję, na wiosnę siądę na rower.

 

 

pozdrawiam

 

 

cieszę się że waga w ogóle ruszyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj milo jest być chwalonym. :D

Dodatkowa motywacja aby nie spocząć na laurach 8)

 

Co do mojego sadła, to ja już wiem gdzie mam go najwięcej.

Boczki, plecy i ramiona, ale ja już się z nim rozprawię ostatecznie i raz na zawsze 8)

 

AmberWind, faktycznie sadełko chyba łatwiej w ciuchy upchać, nic to że się górą próbuje wydostać. Czasem dołem :p

Co do wagi to moim celem było zawsze 55, a teraz osiągnięcie 20% fetu.

Najpierw jednak muszę znaleźć miejsce gdzie mi to w miarę dokłanie zmierzą.

Grrr

 

 

Szczęśliwych Walentynek

 

ale nie takich :lol:

 

http://img.photobucket.com/albums/v360/Queenbytch/Happy_valentines_day.jpg

 

tylko takich 8)

 

http://i126.photobucket.com/albums/p110/Dubbshouse/happy-valentines-day-sexy.jpg http://i49.photobucket.com/albums/f295/theworthey1/mmm/Valentine.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sentymeter, wiec od jutra cotygodniowe dokładne mierzenie :wink:

Wczoraj na parkiecie spaliłam chyba wszystkie wypite z piwa kalorie - kilka godzin wygibasów w 12 cm szpilach - dzisiaj ledwo chodzę :lol:

 

Dziewczyny dwa konkretne pytanka :

 

avocado - jak jesć, kiedy( jakie pory dnia czy po treningu?) jakie ma właściowości ( w necie mało konkretów)

 

odżywka białkowa fimy QNT - dobra?? Bo byłam na stoisku z odzywkami i się wywiedziałam co nieco ale wstrzymałam sie z zakupem do Waszych opinii :wink:

 

( Uprzedziłam sprzedawcę na poczatku ze jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, ale w trakcie rozmowy o rodzajach odżywek wyszło to czy tamto i Pan stierdził, ze jednak jakieś pojęcie mam hehe :wink: )

 

Ma tez inne firmy, Olimpa, jakieś tam jeszcze, ale stwierdził, ze ta jest najlepsza i smakowo i konsystencja ( nie trzeba długo mieszać) i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satinkaa witaj w klubie, też mam niedoczynność (eutyrox 140 czyli 1 tabl. 125-ki resztę dziabię z 25-ki.

Mój profesor powiedział, że walka z nadwagą przy tej chorobie to taka walka z wiatrakami. Ale pewnie się nie zna ;))

 

----------

 

 

Arco poniżej wysyłam Ci listę dobrych odżywek białkowych.

Możesz porównać, zawartość białka podaną przez producenta i po badaniach w laboratorium.

Tej którą wymieniłaś nie znam-gdybyś się na nią jednak zdecydowała, porównaj ceny w internecie (allegro).

Jeśli lubisz słodkie to polecam Syntrax matrixa, dobre smakowo to Dymatize Elite, Olimp (80).

 

http://img15.imageshack.us/img15/2451/fsdfw.png

 

---------------

 

100g Avocado zawiera :

Kalorie: 221

Białko: 1.9

Węgle: 0.4

Tłuszcze: 23.5

Błonnik: 6.3

Witaminki i mineralki: a/ b /c /pp /k oraz wapn potas i fosfor.

Ok. 66% avocado to woda.

Nie jedz go w posiłkach okołotreningowych (tłuszcze), możesz dodawać do sałatek, czy zrobić guacamole.

Przypomina brzoskwinię- tylko musisz użyć trochę wyobraźni:)

 

Amadi

 

p.s. dla wszystkich w tym dniu dużo,dużo miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wagi to moim celem było zawsze 55, a teraz osiągnięcie 20% fetu.

 

Slonko, waga sie nie sugeruj ... przynajmniej nie az tak ... Patrz na swoje wymiary i na to jak zmienia sie cialo. Widzisz, ja waze dosc duzo, mam tylko 172 cm, w pasie 63 cm a w biodrach 89 ... na szczescie biust pozostal na 93 cm, bo gdyby mniej to byloby niewesolo :lol:

No i co z tego, ze waze az tyle skoro spodnie 34 size 8)

Dlatego centymetr TAK, poziom faciku TAK, ale waga to tylko jesli rzeczywoscie musisz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem już sama, którą wybrać - na allegro tez wybór jest duży...

amadi, amber - którą byście mi poleciły przy moim celu redukcji tłuszczu i ujędrnienia ciała i codziennych 40-50 min treningach przedpołudniowych?? aaa no i myślę wypijać ją zaraz po treningu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmberWind napisałam Arco- które białko jem i polecam.

Ten ranking wkleiłam po to, by zobaczyła ile białka podaje producent na opakowaniu, a ile jest go w rzeczywistości po badaniach w laboratorium.

 

Amadi

 

no tak, tylko ten ranking dosyc szczuply, bo jak mniemam trudno bylo przebadac wiekszy zakres odzywek. Nie to abym sie czepiala, ze nie ma mojej ulubionej ;) :lol:

I kolejna sprawa to nie sama iloscia bialka czlowiek zyje ... jakosc tez jakby wazna, nie mowiac juz ze szybkosc wchlaniania to juz calkiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arco,

 

jesli chodzi o mnie, to polecac moge te, ktore sama wyprobowalam i na ktorych faktycznie zredukowalam tluszcz i wypracowalam/ochronilam miesnie.

 

Po treningu uzywam zawsze Maximize Whey Protein z mala iloscia Carbo, albo UN PROSTAR 100% WHEY rowniez z mala iloscia Carbo.

Odzywke jem zawsze bezposrednio po treningu, suplementujac sie i przed treningiem i po BCAA.

Ok. 30 min po zjedzeniu odzywki (bo tyle trwa mniej wiecej wchlanianie tego bialka) jem malutka przekaske bialkowo-weglowodanowa. Bialko uzyte nalezy do grupy bialek wolnowchlanialnych i to juz jako normalny posilek a nie odzywka.

arco, ja Ci moze na PW wrzuce namiar na sprawdzonego sprzedawce z allegro, ktory telefonicznie moze Ci jeszcze lepiej doradzic co i jak. Obsluga tego sklepu dziala na medal, maja dobre ceny i rzeczywiscie duza wiedze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...