Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

arcobaleno czy Ty nie zapominasz o jedzeniu tłuszczy np. z orzechów?

Jedz, zapychające produkty m.in.

 

- ryby wędzone (3- razy w tyg. po 120 g) makrele, śledzia i łososia z racji zawartych w nich kwasów tłuszczowych omega-3

 

- warzywa bogate w błonnik pomagają walczyć z głodem, na długo dają uczucie sytości

 

- o mięsie drobiowym i wołowym oraz jajach to już wiesz

 

- ryby z piekarnika czy zawijane we folii ze surówkami

 

Dobrych tłuszczy absolutnie nie należy się bać!

- pamiętaj, że głównymi źródłami tłuszczu powinny być : oliwa z oliwek, olej lniany, tłuste ryby, orzechy i nasiona, mięsa, avocado

 

 

 

Jeśli chcesz to napiszę, jak prosto zrobić tzw.serniczek na kolację czyli posiłek białkowo - tłuszczowy. Podczas przygotowania pachnie naleśnikami lub goframi. :lol: i placuszki owsiane na śniadanie.

 

 

A jak się czujesz dzisiaj?

 

p.s napiszę jak będę mała dostęp do kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kuleczko-Sloneczko

:D :D :D

 

Dzięki za porady 8) z radością wcielam w życie.

Dziś mam dzień bez siłowni i tak mi źle, tak mi źle tak mi szaro....

Pokochałam siłownię miłością bezgraniczną. Mogłabym chodzić codziennie, gdyby czas( i trener :wink: ) mi pozwolił.

W przyszłości podzielę sobie dni na partie ciała (tak mam przyobiecane) i będę chodzić codzień, choćbym miała wstawać o 6 rano.

Arco, no jak tam dzisiaj?

 

Amadi, daj te przepisy, nie bądź żyła :p

już mi ślinka cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady 8) z radością wcielam w życie.

Dziś mam dzień bez siłowni i tak mi źle, tak mi źle tak mi szaro....

Pokochałam siłownię miłością bezgraniczną. Mogłabym chodzić codziennie, gdyby czas( i trener :wink: ) mi pozwolił.

W przyszłości podzielę sobie dni na partie ciała (tak mam przyobiecane) i będę chodzić codzień, choćbym miała wstawać o 6 rano.

 

kulka, no nie wiem co napisac :o :lol: Az mi poziom endofiryn skoczyl jak Cie czytam :D Nawet nie wiesz jak ogromnie sie ciesze!!!! Baaaaardzo :-)

A z tym podzialem treningu na dni tygodnia to rewelacyjny pomysl. Ja tez chodze na silownie lub basen codziennie. Caly trening ma podzielony na partie ciala, aeroby i interwaly. Maksymalnie 1h30min pod pryznic i do zajec :-)

 

Mam nowe pomiary fatu ... chcecie wiedziec ile tluszczu wypocilam??? 8)

 

ullerowa, brawo dla Pani za udana probe!!!! Fajne sa, co? Takie zdrowe przekaski zamiast tuczacych ciastek, chipsow czy innych paskudztw :-) Ciesze sie, ze i Synkowi przypadly do gustu :-)

ullerowa, skoro ciacha juz robisz, to kiedy idziesz z nami na fitness? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, nie wiem Amber :wink:

na razie staram się domowego orbitreka nie omijac :wink:

i jakąś 6W podtrenowuję

ale tak na powaznie to nie wiem od czego zacząć żeby nie zepsuc :roll:

musze cos robic bo mimo ze na pomiarach tłuszczyku wyszło 0,6 kg za duzo to boczki trochę odstają :oops:

a czy jak teraz zaczne na serio do do wakacji beda widoczne efekty?

no i od czego zacząc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki moje kochane ;)

Dzis już mi lepiej - to pewnie zasługa słoneczka, które nieśmiało zaglądało w okna ;)

Też upiekłam ciasteczka owsiane - zamiast mąki dałam otręby pszenne ;)

He i wiecie co dziś jadłam na "pierwszy obiad" (dla mnie posiłi z mięsem, ryżem i warzywami to obiad i kropka :wink: ) - kotleciki sojowe 8) Kupiłam na próbę z Sante bo stały obok otrębów i muszę powiediec ze przypadły mi bardzo do gustu ! Moczyłam je w przyprawach i sosie sojowym a potem obtoczyłam w jajku i sezamie i zjadłam z dodatkiem warzyw z patelni i sosu słodko-kwaśnego (sos gotowy z knorra - wiem, że nie najlepiej ale jest pyyszny i nie mogłam się oprzeć - z reszta to tylko dodatek :wink:) z ryzem (dzii+parboiled) - było pyyysznie !

 

A na drugi obiad ok 17 będzie rybka z kiszoną kapustą i resztą ryżu :wink:

 

A i robię listę sobotnich zakupów - wpisałam mąkę orkiszową - też sobie upiekę chlebek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale co to 0,6kg za duzo :o To chyba mniej niz nic :-)

 

jakos w styczniu załapałam sie na jakies pokazy z slonu odchudzania i robili pomiar masy ciała, wody i tłuszczu, no i pani stwierdziła ze na ich klientke się nie nadaję bo tłuszczu to mam 0,6 kg za duzo :roll:

 

BWT moim zdaniem troche wiecej jest za duzo :oops:

moja zmora jest za "luźny" brzuch, niestety pozostałosć po dzieciach :oops:

do bikini sie nie nadaje :roll: :oops:

da się cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe pomiary fatu ... chcecie wiedziec ile tluszczu wypocilam??? 8)

wal, wezmę to dzielnie na klatę :D

 

chcialas to masz: 16,9% 8) :lol:

grrrrr :evil:

:D gratki Amber, zasłużyłaś ciężką pracą i wytrwałością więc niech tam :p

 

arcobaleno i tak trzymać :wink:

 

Ullerowa, sie tak już nie chwal :p :D

 

Baby, muszę lecieć do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BWT moim zdaniem troche wiecej jest za duzo :oops:

moja zmora jest za "luźny" brzuch, niestety pozostałosć po dzieciach :oops:

do bikini sie nie nadaje :roll: :oops:

da się cos z tym zrobic?

 

na luzny brzuch to cwiczenia, ale jesli jest tam duzo ponadwymiarowej skory to same cwiczenia nie wystarcza, no chyba ze masz rewelacyjna elestycznosc skory, a przebyte ciaze nie byly dawno temu i efekt "nadmiaru skory" sie nie utrwalil ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BWT moim zdaniem troche wiecej jest za duzo :oops:

moja zmora jest za "luźny" brzuch, niestety pozostałosć po dzieciach :oops:

do bikini sie nie nadaje :roll: :oops:

da się cos z tym zrobic?

 

na luzny brzuch to cwiczenia, ale jesli jest tam duzo ponadwymiarowej skory to same cwiczenia nie wystarcza, no chyba ze masz rewelacyjna elestycznosc skory, a przebyte ciaze nie byly dawno temu i efekt "nadmiaru skory" sie nie utrwalil ...

 

wiesz Amber pod ta skóra to tłuszczyk jest i on obwisa :oops: jego musze sie pozbyć, więc te pomiary tkanki tłuszczowej to wg mnie była ściema :roll:

skóra raczej jest ok, nawet rozstępów nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Amber pod ta skóra to tłuszczyk jest i on obwisa :oops: jego musze sie pozbyć, więc te pomiary tkanki tłuszczowej to wg mnie była ściema :roll:

skóra raczej jest ok, nawet rozstępów nie mam

 

ullerowa, wszystko zobaczysz "w praniu" jak zaczniesz spalac tluszcz brzuszny. Jesli tam jest w nadmiarze, to napina i rozciaga skore. Jesli jest go malo, to rzecz jasna wywoluje niewielkie napiecia i niewielkie mikrouszkodzenia skory, ktora powinna przy NIE gwaltownym chudnieciu powrocic do swego pierwotnego wygladu. Natomiast bez wzgledu na to ile tego tluszczyku jest i w jakiej kondycji jest skora, chudni powoli i chron miesnie poprzez dostarczanie bialek i wegli ... no i o zdrowych tluszczach nie zapominaj :-)

 

BTW moj Polowek zapodal mi dzisiaj opis cwiczenia na wyrobienie talii :-) Kto chce? :lol: Od razu mowie, katorga jakby ktos na brzuchu grill smazyl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poprosze ćwiczenia na talię ;)

Wprawdzie wcięcie jest co widać po pozostałych wymiarach, ale jeszcze nie na pożądanym poziomie :wink:

 

Taak wiem, ze te genetyczne modyfikacje soi są blee choć mam nadzieję, ze ta z sante taka nie jest (zaraz doczytam) ale mi smak odpowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...