Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kuleczka, arcobaleno: Aaa, ci wszyscy ciekawi ludzie to bonus, a nie najważniejsza kwestia :D Po prostu tak sobie myślę, że ćwiczenie dla samej kondycji fizycznej to trochę jak czytanie książek po to, by nauczyć się szybciej czytać :) Od lat trenuję aikido i jestem zakochany w tej sztuce. Baaaardzo polecam. Nie wydaje mi się, by aikido rozwijało jednostronnie - w zasadzie w przypadku innych sportów, jakie wymieniłem, też nie wydaje mi się, by rozwijały w nienaturalny sposób... może tenis, ale trenowany jako hobby to i tak jest całkiem bezpieczny.

 

wszystko super, ale Twoje "trenowanie" w polaczeniu z bardzo uboga wiedza na temat odzywiania wpedzilo Cie w parametr tluszczu ok. 26%. Dla faceta, to troche dramat ...

 

Radze mniej rozwijac sie towarzysko, a bardziej kondycyjnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmberWind: Hmm... Wiesz co, ja się na tych parametrach nie znam. Może coś źle liczę. Z tego co widzę w lustrze i co mówią znajomi wychodzi mi, że wyglądam nieźle. Za dużo tłuszczu na pewno nie mam. Mięśnie są, kondycja fizyczna jest, umiejętności aikdowe też w jak najlepszym porządku :D

 

PS. Eee, nie, pisałem że tłuszczu 21%. Przydałoby się troche mniej, ale tak żeby się to przełożyło na sprawność fizyczną, a nie tylko żeby mieć mniejszy numerek w statystykach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW czytania ksiazek z intencja glebsza, niz szybsze skladanie liter ;) Za tydzien ide na pokazowke samoobrony dla kobiet 8) Kto wie, kto wie ... moze dolacze :lol:

 

Ooo, super :)

A jeśli chodzi o wzrost i wagę: 168cm i ostatnio 74,4kg. Krasnal na sterydach :)

 

no to wychodzi 26,2 BMI :roll: ekhmmmm ... 8)

 

Halo, halo - samo BMI to za malo, zeby z niego odczytac, czy ktos wyglada dobrze czy nie. A juz dla faceta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo - samo BMI to za malo, zeby z niego odczytac, czy ktos wyglada dobrze czy nie. A juz dla faceta :wink:

 

8) przegladnij preferowany jadlospis, to Ci sie odczyta wlasciwie 8)

 

Niby tak, ale u faceta o wiele wieksze znaczenie ma budowa ogolna. Jak facet nie ma postury "szczypiora", a do tego jeszcze cwiczy to jego BMI bedzie informacja kompletnie do kitu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niby tak, ale u faceta o wiele wieksze znaczenie ma budowa ogolna. Jak facet nie ma postury "szczypiora", a do tego jeszcze cwiczy to jego BMI bedzie informacja kompletnie do kitu 8)

 

mozesz wyjasnic co uwazasz pod haslem "budowa ogolna"? Bo ja Ci napisalam, ze to BMI koreluje z jadlospisem i dla mnie sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Dość tych głupot :)

 

O odżywianiu wiem dość, żeby nie jadać zdechłych zwierząt. Większość mojej diety to jogurty i sałatki - jak to jest niezdrowe to ja dziękuję, pozostanę przy takim niezdrowym odżywianiu. Podobnie z BMI: nie wyobrażam sobie siebie przy BMI np. 20, choć to niby bardzo zdrowa wartość. Wskaźnik, który nie bierze pod uwagę rodzaju uprawianego sportu, budowy ciała, ani wielkości muskulatury, można sobie o kant pupy potłuc.

Po namyśle stwierdzam też, że nie będę kupował żadnych odżywek proteinowych i innych świństw. Biały ser w zupełności mi wystarczy. Nie będę też układał sobie pierdyliona posiłków dziennie z dokładnie odliczonymi gramami tego i owego, bo nic innego bym cały dzień nie robił. Jestem człowiekiem aktywnym, uwielbiam swoją sztukę walki, która rozwija mnie jak najbardziej proporcjonalnie, oraz podoba mi się moja obecna kondycja fizyczna. I po prostu słucham swojego organizmu - czuję, co i w jakich ilościach jest dla niego dobre. Swoje ciało lubię takie jakie jest, a zrzucenie paru kilo jest mi potrzebne wyłącznie dla dalszej poprawy sprawności fizycznej. Kulturystyką się brzydzę :p

 

A jedyną "dietą" jaka kiedykolwiek na mnie dobrze działała jest po prostu ŻM-WZ : Żryj Mniej - Więcej Za*alaj. Howgh 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel, nie denerwuj się tak. ( a poobno wegetarianie mają mniej hormonu stresu :-) )

Jeśli dotychczasowy sposób życia Ci służy to keep going :D

Nikt Ci tu niczego nie narzuca, ani na siłę nie zmienia, to nie sekta :lol:

 

 

 

PS.

Dzisiaj było mierzenie komisyjne w obecności TŻ 8)

talia 72 (było 74)

biust 94 (było 96), zaznaczam że sam biust pozostał bez zmian, czyli zleciały plecyyyy :D

bójcie się wałki moje schabiki :evil: wasz koniec jest bliski!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niby tak, ale u faceta o wiele wieksze znaczenie ma budowa ogolna. Jak facet nie ma postury "szczypiora", a do tego jeszcze cwiczy to jego BMI bedzie informacja kompletnie do kitu 8)

 

mozesz wyjasnic co uwazasz pod haslem "budowa ogolna"? Bo ja Ci napisalam, ze to BMI koreluje z jadlospisem i dla mnie sprawa jest jasna.

 

Ano to, ze dla mnie BMI nie jest dobrym wyznacznikiem. Bierze pod uwage wlasciwie tylko dwa czynniki - wage i wzrost. A na ladna sylwetke wplyw maja jeszcze plec, kosciec, wiek.

Np. zaloze sie, ze BMI faceta cwiczacego duzo na silowni, przy dajmy na to wzroscie 185cm i wadze ok. 100kg bedzie wskazywalo na conajmniej nadwage, gdy w rzeczywistosci moze wygladac bardzo dobrze ( bez brzucha i boczkow) i gdyby mial wygladac zgodnie z BMI wygladalby smiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel, nie denerwuj się tak. ( a poobno wegetarianie mają mniej hormonu stresu :-) )

Jeśli dotychczasowy sposób życia Ci służy to keep going :D

Nikt Ci tu niczego nie narzuca, ani na siłę nie zmienia, to nie sekta :lol:

 

Eee, nie denerwuję się. Nie dość uśmieszków postawiłem? :lol:

Odwieczny problem pisania na forum - każdy tekst brzmi poważniej, niż gdy wypowiedziany.

 

Moje gratulacje w kwestii mierzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...