Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

 

Jestem, jestem :lol:

Zaglądam ale czasu nie mam na pisanie :roll: wiec tylko krótka relacja :wink:

waga -2,5 kg i od tygodnia stoi 8) znaczy sie dobrze :wink: ,

obwody -3 cm, wiec chyba ok

brzuszki, róznie z nimi jest :oops:

orbitrek codziennie 20 min, zwiekszone obciazenie startuje z poziomu 2 :roll: , zmieniam programy tak radziłyscie

a w niedziele nagroda - 2 godzinki w fitnes klubie :lol:

Poza tym proza zycia :wink: :lol: :lol:

a i dieta w miare wysokobialkowa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco, ullerowa moje gratulacje :D

kuleczka ja wczoraj miałam strasznego doła ... znowu sprawdziło się przysłowie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu ... ach szkoda gadać.

Co u Ciebie satinkaa jak rower? W poniedziałek trzymam za Ciebie kciuki:)

mbz i jak się ćwiczy na nowym sprzęciorze?

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOSNA IDZIE :lol: :lol:

 

chyba cos w tym jest ;) W ten weekend na silowni pelne pandemium ... wlasciwie kazda z 40 biezni zajeta, kazdy z 30 rowerow wysycony czlowiekiem ;) Nie mowiac juz o stepperach, orbitrekach i rowerach spinningowych ... na kazdym spocony ludz, wiaderko wody i recznik do ocierania :D 8) Nawet w kalendarz nie musze kukac, aby wiedziec, ze do wakacji niebezpiecznie blisko :lol:

 

wszystkim ze zdrowym minusem gratuluje :D A kazdego w "stabilizacji" motywuje do dalszej walki! Dacie rede :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeee tam wiosna idzie 8)

Na zajęcia basenowe na które uczciwie uczęszczam w porywach do 6 osób . Stałych aquamaniaczek śtuk 3.

Często przychodzą jednorazówki, które się dziwią, że tu się kotłuje 30-40 basenów w ciągu godziny..a nie prezentuje jedynie fajne klapki. :wink:

 

Wszystkich męczących swoje ciałko pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny odzywajcie się ciezko bo u mnie motywacja ma ostatnio tendencje spadkowe - a jak tylko Was poczytam to mi skacze :lol:

W tym tygodniu ograniczam węglowaodany do minimum - zero chleba, ziemniaków, ryzu i makaronów - zobaczymy czy to coś da...

Wczoraj też musiałam odpuscić cwiczenia :evil: bo w mojej branży sezon sie zbliza a poniedziałki po weekendzie są najgorsze - do północy prawie odpisywałam na maile :roll: Dodatkowo Wiki chyba ząbkuje bo marudna strasznie ostatnio...ale wiosna juz chyba naprawdę idzie :D W sobotę mamy imprezkę Powitanie Wiosny - idziemy nad rzeczke zatopić Marzannę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno, prosimy sie obniżać morale na niwie :D

 

Ja od wczoraj jestem na diecie redukcyjnej ze strony podanej bodajże przez Amber.

W zasadzie nie ma wielkich rewolucji, bo tych jak wiadomo organizm nie znosi, uruchamiając przeróżne reakcje obronne.

Podobnie jak Ty ograniczam węglowodany pochodzące z kasz, ryżu, ziemniaków, makaronów, płatków, ciemnego chleba do minimum, ale od wczoraj zjadam je tylko i wyłącznie przed treningiem i po.

Pozostałe posiłki to: jaja, warzywa parowane i surowe, ser chudy, chude mieso, ryby, orzechy, zioła, olej lniany podzielone na 6 posiłków.

 

Wszystkie pomiary poziomu tłuszczu zarówno na wadze w siłowni jak i przeróznych kalkulatorach dostępnych w necie wskazują u mnie poziom ok 26-27% :-?

W nosie mam wagę, ale ten poziom tłuszczu jest w górnej granicy normy :evil:

Zresztą wałeczki na plecach sa najlepszym tego dowodem. Brzuch błaski, nogi i dupka szczuplutkie, tylko te schabiki grrrrrr.

Oczywiście wszyscy wokół pukają się w głowę, ale ja tam swoje wiem, a do tego mam dowód czarno na białym :)

 

Nic to, trzeba się brac do roboty. Trener właśnie zmienia mi plan treningowy. Obiecał całkowity brak litości :p

 

Ps. KiZ, poczekaj do wiosny, bo póki co nie ma się czym chwalić :lol:

 

 

WIOSNA IDZIE :lol: :lol:

 

chyba cos w tym jest ;) W ten weekend na silowni pelne pandemium ... wlasciwie kazda z 40 biezni zajeta, kazdy z 30 rowerow wysycony czlowiekiem ;) Nie mowiac juz o stepperach, orbitrekach i rowerach spinningowych ... na kazdym spocony ludz, wiaderko wody i recznik do ocierania :D 8) Nawet w kalendarz nie musze kukac, aby wiedziec, ze do wakacji niebezpiecznie blisko :lol:

U nas też ostatnio armagedon :D

Wieczorem dopchac się do bieżni to niezły wyczyn.

Full obłożenie spoconem ludem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, napisz jak i w jakich okolicznosciach wykonujesz pomiar tluszczu. Chce wiedziec jaka to godzina, czy przed cos pijesz, jesz, cwiczysz, w jakim jestes ubraniu (mokrym czy suchym) 8)

 

arco, gdyby poczatki (bo to wciaz poczatki 8) ) zawsze byly latwe, mile i uslane ciaglymi sukcesami, to nie byloby tej statystyki z ktorej wynika, ze ok 70% odchudzaczy po pierwszych 6 tygodniach diety wraca do starych nawykow. Ten sam magiczny okres pierwszych 6 tygodni dotyczy tez rezygnacji z aktywnosci i to zdarza sie u 60% tych, ktorzy postanowili sie troche poruszac.

 

Moze dlatego w Polsce na chwile obecna wystarczy policzyc do dwoch i zawsze znajdziemy na dwa kogos otylego :roll: Nadmiar tluszczu zdecydowanie mniej przeszkadza mezczyznom, ktorzy dluzej ze zwalami fatu pozostaja szczesliwsi i ktorych w rozmiarze BIG jest w Polsce ponad 52% ... no ale nie na dlugo, wszak zyja krocej ... :-? Grubych kobiet mamy zaledwie 37% ... tez nie malo ...

Nie wiem czy mozemy sie pocieszac tym, ze dla grubiejacej populacji Australiczykow pogotowie wzmacnia nosze, bo pod ich ciezarem dotychczasowe okazaly sie lamliwe ;), albo to, ze w Ameryce, gdzie grubo ponad 60% Amerykanow cierpi na nadwage, czesc z nich nigdy nie zrobi sobie zdjecia RTG bo sa do tego za obszerni, a latac moga tylko dlatego, ze buduje sie mocniejsze maszyny z fotelami-olbrzymkami :roll:

 

No i na zakonczenie motywacyjnej pogadanki, to od nas zalezy czy chcemy byc w mniejszosc fit, czy nie ... wiem, wiem ... wiekszy fotel podczas dlugiego lotu nie jest zly, ale na milosc boska, niech mamy w nim przyjemny luzik a nie pozwijane faldy tluszczu :lol:

 

Alleluja i do przodu!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, trafione w sedno 8)

 

 

kuleczka, napisz jak i w jakich okolicznosciach wykonujesz pomiar tluszczu. Chce wiedziec jaka to godzina, czy przed cos pijesz, jesz, cwiczysz, w jakim jestes ubraniu (mokrym czy suchym) 8)

Jeśli chodzi o pomiary na siłowni, to przewaznie w trakcie treningu ważę się i mierzę. Jakoś tak w połowie, nie wiem czemu hehe.

Posiłek zjedzony jakieś półtorej godz wczesniej. Woda popijana na bieżąco. Ubranie lekko spocone :D

 

No ale w domu będąc wpisuję w tabele pomiary: talia, biodra, szyja, waga wzrost i też podobnie wychodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesy motywują zdecydowanie bardziej niż porażki czy stagnacja...

ale słońce za oknem daje siły do działania ;)

Właśnie jem deser lodowy 8) 8) 8) zrobiony z porcji odżywki truskawkowej, łyżki jogurtu zerowego, 3 kostek lodu, jednego kiwi i kostki wykręcającej zęby gorzkim smakiem czekolady :wink: A do tego kawa..oczywiscie z zerowym mlekiem i bez cukru - czy tak moze być? Czy moze o czy nie wiem kofeina zmniejsza wchłanianie białka itp??

 

P.S. Oczywiscie jestem po treningu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesy motywują zdecydowanie bardziej niż porażki czy stagnacja...

ale słońce za oknem daje siły do działania ;)

Właśnie jem deser lodowy 8) 8) 8) zrobiony z porcji odżywki truskawkowej, łyżki jogurtu zerowego, 3 kostek lodu, jednego kiwi i kostki wykręcającej zęby gorzkim smakiem czekolady :wink: A do tego kawa..oczywiscie z zerowym mlekiem i bez cukru - czy tak moze być? Czy moze o czy nie wiem kofeina zmniejsza wchłanianie białka itp??

 

P.S. Oczywiscie jestem po treningu :wink:

Brawo Arco !!!!

 

Ja właśnie wsunęłam filet z kurczaka duszony ze szpinakiem i czosnkiem, uprazonym slonecznikiem posypany.

Mniaaam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pomiary na siłowni, to przewaznie w trakcie treningu ważę się i mierzę. Jakoś tak w połowie, nie wiem czemu hehe.

Posiłek zjedzony jakieś półtorej godz wczesniej. Woda popijana na bieżąco. Ubranie lekko spocone :D

 

przed pomiarem tkanki tluszczowej powinny byc spelnione lacznie warunki:

 

- normalnie nawodnione cialo (wczesniej nie spozywamy kofeiny, jak rowniez ziol czy lekow odwadniajacych)

- ubranie koniecznie SUCHE - bielizna rowniez

- nie trenujemy, nie ma tez rozgrzewki czy cwiczen aerobowych

- powinnismy byc wyspani (sic!)

 

kuleczko, czyli nastepny pomiar po sniadanku, bez kawy i tuz po wejsciu na silownie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesy motywują zdecydowanie bardziej niż porażki czy stagnacja...

 

oczywista oczywistosc ... ale nie zawsze progres jest mozliwy, a motywacja byc musi nie? :D 8)

 

 

Właśnie jem deser lodowy 8) 8) 8) zrobiony z porcji odżywki truskawkowej, łyżki jogurtu zerowego, 3 kostek lodu, jednego kiwi i kostki wykręcającej zęby gorzkim smakiem czekolady :wink: A do tego kawa..oczywiscie z zerowym mlekiem i bez cukru - czy tak moze być? Czy moze o czy nie wiem kofeina zmniejsza wchłanianie białka itp??

 

P.S. Oczywiscie jestem po treningu :wink:

 

moze byc!!! Jak najbardziej :-) Bardziej wchlanianie bialka opozni kazeina niz kofeina, wiec jest ok :-)

 

arco, nie damy Ci popasc w stagnacje, oj nie!!!

 

No to lece na silownie ... bylo juz pare godzin pracy, a teraz trzeba sie poruszac :-)

Koncze ciacha owsiane z orzechami i sernik wlasnej produkcji z serem, waniliowa odzywka bialkowa i skorka pomaranczowa, slodzony stewia rzecz jasna ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...