Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bój się Boga KiZ jaka strzykawka :o

 

Czy my mówimy o nielegalnej "suplementacji"?

 

Powiem Wam, że jak patrzę na tych osiłków w klubie, to nie mogę uwierzyć że to wszystko na domowej strawie i odżywce białkowej wyhodowane :)

Chociaż nie chcę tu nikomu umniejszać zasług :)

Mój osobosty 2 lata walczy i chudzinka nadal, albo może faktycznie jest ektomorfikiem.

Prędzej mu boczki urosną (kurcze jakie my geny przekazaliśmy dzieciom :lol: )

niż masa mięśniowa, choć ta powoli powoli rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem Wam, że jak patrzę na tych osiłków w klubie, to nie mogę uwierzyć że to wszystko na domowej strawie i odżywce białkowej wyhodowane :)

Chociaż nie chcę tu nikomu umniejszać zasług :)

 

ale zauwaz, ze wiekszosc zapomina chyba co to znaczy REDUKCJA i trening cardio czy wytrzymalosciowy ... owszem miesnie podrywu rozwiniete, ze garnitury trzeba na wymiar szyc z dwoch marynarek, ale jaaaaakie przy tym brzuszyska :o Zwaly tluszczu, chociaz moj ma teorie, ze czesc z tego to efekt uboczny nielegalnej suplementacji i niekontrolowanego rozrostu narzadow wewnetrznych ... az mnie boli jak mysle o watrobie czy trzustce dwa razy wiekszej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Amber, jak najbardziej masz rację.

Moje poczucie estetyki aż piszczy i to bynajmniej nie z zachwytu :D

Nie widziałam owych panów na bieżni czy rowerku never :roll:

 

Ale są też i tacy o fajnej sportowej sylwetce, którzy siódme poty na bieżni wyciskają a siłki z tego co widzę niewiele.

Każdemu według potrzeb 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są też i tacy o fajnej sportowej sylwetce, którzy siódme poty na bieżni wyciskają a siłki z tego co widzę niewiele.

Każdemu według potrzeb 8)

 

taaaaaaak, taaaaaak ... 8) A Ty myslisz, ze wg jakiego klucza bieznie do biegania wybieram? :lol:

O ja Cie tego :D jakie to proste i jednocześnie sprytne posunięcie :p

wszak lepiej sie uczyć na cudzych błędach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o tej wiosnie wnosisz z aury czy zaintersowania trenera/-em? ;)

KiZ no co Ty, moje zainteresowanie trenerem ogranicza się jedynie do jego pięknej sylwetki.

Może nie chciałabym takich bicepsów, ale dojście do podobnej harmonii, proporcji bardzo by mnie interesowało 8)

Nie bez kozery wybrałam tego spośród kilku, bo nie przekonuje mnie fachowiec, który sam o siebie zadbać nie umie :wink:

Marginesem błędu może być tutaj np jego dobra genetyka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez kozery wybrałam tego spośród kilku, bo nie przekonuje mnie fachowiec, który sam o siebie zadbać nie umie :wink:

 

no to mamy podobnie :D I to w kazdej dziedzinie 8) Slucham rad tych, ktorzy w tym w czym radza, osiagneli prawdziwy sukces :D Skoro watek o odchudzaniu, to od lat tylu ze chyba nas na swiecie nie bylo ;), jest taki program w TV "Klub Kwadransowych Grubasow" ... Wystarczy raz obejrzec Prowadzace i wiadomo dlaczego ten program nie jest dla nas :lol:

 

kuleczka, zakwasy sa??? :D

 

arco, co tak milczysz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber w sedno :lol: prowadzące były/są (nie wiem czy program istnieje jeszcze) hmm okrąglejsze od niektórych odchudzaczek :D

Czasem tez taka lekarka - dietetyk słusznej tuszy wymądrza się w tv.

Zastanawiam się czy jej zwyczajnie nie jest głupio :roll:

 

Zakwasyy auuu okrutne, ale zdecydowanie w dolnych partiach ciała.

Wczoraj ze schodów bokiem schodziłam.

Jednak po treningu rozciąganie dłuuugie, potem sauna i dziś jest już naprawdę nieźle. :wink:

 

Kobiety, meldować się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber w sedno :lol: prowadzące były/są (nie wiem czy program istnieje jeszcze) hmm okrąglejsze od niektórych odchudzaczek :D

Czasem tez taka lekarka - dietetyk słusznej tuszy wymądrza się w tv.

Zastanawiam się czy jej zwyczajnie nie jest głupio :roll:

 

 

taaaak ... lekarka bila wszystko ;) Ale Prowadzaca tez miala swoje lepsze, gorsze i duzo, duzo gorsze parametry ... Generalnie przewazaly gorsze i ... i gorsze ... :lol:

 

Koncze drugie sniadanko i ide walnac interwaly :lol: Zbierajcie mnie pozniej z kafli spod prysznica :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o tej wiosnie wnosisz z aury czy zaintersowania trenera/-em? ;)

(...)

Nie bez kozery wybrałam tego spośród kilku, bo nie przekonuje mnie fachowiec, który sam o siebie zadbać nie umie :wink:

(...)

 

A to bardzo duże uproszczenie. Na przykład czy ktoś widział skaczącego Apoloniusza Tajnera albo dryblującego Jose Mourinho? ;) Oczywiście sa przypadki odwrotne, ale czasem takie myślenie prowadzi na manowce.

 

W przypadku siłowni często widzi się, ze poczatkujący pyta o rady i jest wpatrzony jak w obrazek w goscia z najszerszą klatą. Ok, jakiś sukces odniósł, ale tego, że wykorzystał tenże paker swoj potencjał w 40%, bo popełniał kardynalne błedy treningowe czy dietetyczne, to już taki nowicjusz nie wie. A przekonanie się o powielaniu błędów bywa przykre i kosztowne :-?

 

Oczywiście nie dotyczy to dyplomowanych, bosko ubicepsowanych instruktorów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem KiZ w czym tkwi Twój problem.

Zawsze jest ryzyko, że trafi sie na kogoś niekompetentnego, a ja, jesli oczywiście pozwolisz, będę dobierała według własnego klucza.

 

Byc może szukałabym z desperacją w oku takiego, który wykorzystuje w 100% swój potencjał, prosząc o wyniki badań genetycznych i przesłuchując na okolicznośc kariery sportowo - zawowodej.

Jednak aż w takiej desperacji nie jestem, bo tez nie mam aż tak wiele ze soba do zrobienia.

Ba, przewiduję nawet w całej swojej pysze, że prędzej czy później, popełniając po drodze mniejsze czy nawet kardynalne jak to ująłeś błędy, dopnę swego.

 

Ps. daleko mi do wpatrywania się w największe klaty :D mój osobisty kanon urody męskiej aż tak szeroko nie sięga :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnego problemu w temacie ;)

 

Odpowiadalem w nawiązaniu do Twojej wypowiedzi, ale uwaga byla ogolna. Totalnie mi powiewa kogo sobie wybierasz na instruktora czy guru fitnessu ;)

 

Jasno napisałas jednak jakim kryterium fachowosci sie posluzylas dobierajac trenera (ed. nie twierdze, ze innymi nie, ale to bylo zaakcentowane). Nawet jesli bylo to pol zartem, to warto pol serio przedstawic inny punkt widzenia 8) Ten watek czytaja tez pewnie poczatkujacy i lepiej jesli beda miec pelniejsza informacje nt kryteriow doboru przewodnika po swiecie fit (certyfikaty, szkolenia, egz. itp.).

 

Ale uczciwie powiem, ze zaluje, iz w czasach moich poczatkow nie spotkalem ani jednej trenerki, nie wspominajac juz o tym zeby wygladala jak Monica Brandt 8) hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo duże uproszczenie. Na przykład czy ktoś widział skaczącego Apoloniusza Tajnera albo dryblującego Jose Mourinho? ;) Oczywiście sa przypadki odwrotne, ale czasem takie myślenie prowadzi na manowce.

 

 

tiaaaaaa ... tiaaaaa .. i nie trzeba byc rezyserem/aktorem/scenarzysta aby byc krytykiem filmowym 8) :D I o ile jest w tym duzo prawdy, to w temacie o ktorym TUTAJ mowa, trudno posilkowac sie radami - nazwijmy rzeczy po imieniu - trenerow o kiepskim, zaniedbanym fizis :lol:

Nie ma zmiluj ... ich cialo swiadczy o tym czy maja i potrafia wykorzystac swoja wiedze. Jesli nie motywuja sami siebie do pracy, to nie zmotywuja klienta.

U mnie w klubie sprawa jest dosc prosta ... wszyscy wygladaja doskonale, wielu ma dodatkowe fakultety z dietetyki czy fizykoterapii ... wszyscy gadaja w co najmniej dwoch jezykach :lol: Cos dla ciala, cos dla ducha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco dzięki :wink:

 

Gratki dla wszystkich wytrwałych bab i nie bab 8)

Wiosna przyszła, pora ubrać smukłe ciała nasze w zwiewne sukienki :D

 

A Amber naobiecywała i poszła :p

a jak nie są tak smukłe nasze ciała :roll: to co ? ubierać sukienki czy zostać w kożuchu :-?

 

nie panikowac!!! Nic straconego! Kupic nowe szpilki i jakos przeczekac dochodzenie do fit-zwiewnosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...