Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Amber, cóż to za maszyna? Rzeknij więcej.

I zdradź koniecznie plan swej regularnej trasy. Może i mnie będzie po drodze;)

 

Chciałam się pochwalić, że bez węgli prostych czuję się superowo.

Zupełnie inne ciało, jakies takie napięte bardziej i zdecydowanie smuklej wyglądam, a to dopiero kilka dni.

Rankiem moja waga zahacza już o 55 z małym ogonkiem.

 

przyznam, ze proste tez moga dla mnie nie istniec z wyjatkiem tych potreningowych. Wrzucam wtedy troche rodzynek, albo zurawinke i jest super :-)

Ooooo ... 55 kg z malym ogonkiem! No wymiatasz!!!! Wiedzialam ze zawziety zwierz jestes i pogonisz "kroliczka". Tylko gdy go juz zlapiesz, to trzymaj i nie daj mu zwiac w grillowy niebyt ;) ;)

 

kuleczko, sadze ze maszyne smitha, Ty pewnie nazywsz suwnica. O wyglada tak:

 

http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=1/images2006/20060326122804.jpg

 

robie na niej przysiady sumo, czyli dosyc szeroko stopy, ustwione tak aby piety byly w linii sztangi. Powoli opuszczasz sztange, kontrolujac kolana, ktore nie moge wyjsc poza linie palcy (czy palcow hm) stóp. Koncentrujesz sie na maksymalnym wypchnieciem posladkow do tylu, przenoszac ciezar na piety. Wazne aby ciezar ciala nie spoczywal na palcach czy srodstopiu, tylko na pietach. Prostujac wypychasz miednice do przodu i napinasz miesnie posladkow na 1 - 3 sek. Ja robie 5 serii po 15 powtorzen :-)

Fajowskie, sprobuj :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co tu taka cisza? Utknęliście w pakierniach i innych takich? ;-)

 

„Ćwiczcie, bo nie znacie dnia ani godziny”

 

Tak, parafrazując, mogę podsumować ostatnie tygodnie. Choć przypadkowo może to się skojarzyć z tragicznym lotem do Smoleńska, to jest to zupełny przypadek.

 

Sens jest inny. Niespodziewanie drugiego dnia świąt wybyłem tam gdzie jest teraz bardzo dużo słońca, wody i żółtego piasku. Gdybym się trzymał swojego zwyczajowego rytmu, to musiałbym chodzić na plażę w piance ;-) Ale ponieważ w tym roku jakoś wcześniej mnie wzięło, żeby się za siebie wziąć, to wystarczyły kąpielówki.

 

Czy w tym wątku (nadal) unikamy fałszywej skromności? ;-) Zatem przez ponad tydzień wśród sporych tłumów wczasowiczów zarejestrowałem tylko trzy męskie sylwetki lepsze od mojej. Z czego w lipcu mógłbym powiedzieć, że dwie. Zabrakło kilku tygodni. Gwoli ścisłości odnotuję, że w przypadku pozostałych dwóch nie pomógłby mi nawet lipiec 2020 ;-) hyhyy

 

Opłaca się więc być czujnym. Co ciekawe; mimo totalnego treningowego rozprężenia forma utrzymała się na całkiem ciekawym poziomie. Wprawdzie ruchu było sporo, ale żelastwa zero. Żadne odkrycie w sumie, chyba, że z perspektywy wieku – tzn. to ciągle działa ;-) Pewnie wpływ na to miała ciekawa dieta. Praktycznie całodobowo dostępne całkiem dietetyczne (dla chcącego) papu. Napchałem się tyle grillowanego kurczaka i ryżu, że mam dość na rok. Dwa razy dziennie zaś urzadzałem sobie totalne bachanalia ;-) Nawet litry grenadiny w tequili sunrise nie zamieniły mnie w misiowatego klocka. Zatem polecam wszystkim zrobić sobie urlop, coby jakoś te dopieszczone sylwetki zdyskontować ;-)

 

Szkoda tylko, że końcówka urlopu upłynęła w cieniu tragicznych informacji z Polski :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w tym wątku (nadal) unikamy fałszywej skromności? ;-) Zatem przez ponad tydzień wśród sporych tłumów wczasowiczów zarejestrowałem tylko trzy męskie sylwetki lepsze od mojej. Z czego w lipcu mógłbym powiedzieć, że dwie. Zabrakło kilku tygodni. Gwoli ścisłości odnotuję, że w przypadku pozostałych dwóch nie pomógłby mi nawet lipiec 2020 ;-) hyhyy

 

Gratulacje!!! I tego trzymajmy sie jak dlugo sie da ... KiZ, moge napisac tylko jedno ... pewnie wiesz, prawda??? ;)

A gdzie zdjecia z tej plazowej rozpusty? Nie daj sie prosic, tylko wrzuc cos na nasze wyglodniale oczy :-)

 

U nas rowniez pelna satysfakcja! Wiosne i lato w neglizu uwazam za otwarta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza, bo o czym tu pisać :)

Moja waga już stabilnie utrzymuje się w okolicach 72kg. Powtarzam A6W, robię 70 pompek i chyba wkrótce postaram się poprawić do 80, dwie mile biegam poniżej 17 i pół minuty. Na majówce umawiam się z przyjaciółmi na porównywanie kaloryferków na brzuchach ;)

 

My tutaj też chętnie porównamy i obiektywnie ocenimy:)

Na wątku budowlanym zdecydowanie nie powinno zabraknąć kaloryferów.

Czekamy więc:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberko, nie ma się czym chwalić, z niekłamanym żalem przyznac muszę.

Od zmiany planu treningowego minął ponad miesiąc i tak jak na poczatku efekty były widoczne, tak teraz jakby wszystko stanęło w miejscu.

A nawet jakaś taka grubsiejsza jestem. Tzn waga const. ale wizualnie sporo mi jeszcze nie leży:rolleyes:

Jestem, co tu kryć dośc zniechęcona tym faktem.

Powstałą frustrację natomiast przypieczętowałam trzydniowym prawie obżarstwem grrrrrr.

Z plusów to tyle, że regularnie ćwiczę i wypracowana forma i zapewne masa mięśniowa nie pozowoliły mi przytyć pomimo odstępstw od diety.

Od wczoraj zebrałam się w kupę i znów staram się być FIT:)

Czekam na kopa w dupę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberko, nie ma się czym chwalić, z niekłamanym żalem przyznac muszę.

Od zmiany planu treningowego minął ponad miesiąc i tak jak na poczatku efekty były widoczne, tak teraz jakby wszystko stanęło w miejscu.

A nawet jakaś taka grubsiejsza jestem. Tzn waga const. ale wizualnie sporo mi jeszcze nie leży:rolleyes:

Jestem, co tu kryć dośc zniechęcona tym faktem.

Powstałą frustrację natomiast przypieczętowałam trzydniowym prawie obżarstwem grrrrrr.

Z plusów to tyle, że regularnie ćwiczę i wypracowana forma i zapewne masa mięśniowa nie pozowoliły mi przytyć pomimo odstępstw od diety.

Od wczoraj zebrałam się w kupę i znów staram się być FIT:)

Czekam na kopa w dupę;)

 

hmmm ... sadze, ze powinnas czesciej sie nagradzac :-) I rozpieszczac i wyznaczac sobie malutkie cele, po ktorych nastepuje mega NAGRODA :-) Cos co lubisz najbardziej! Zakup kosmetyku, bielizny, nowych szpilek, bikini a moze wizyta w daily spa? Ja zawsze nagradzam sie tym ostatnim i masazem w czekoladzie :-) Zadne zakupy mnie tak nie kreca, jak masaz karku, plecow i ... stop ... Skore za to bym oddala :-) Generalnie mam sklonnosci hedonistyczne ;)

 

BTW w ekranie logowania do systemu mam swoje aktualne zdjecie ... nie abym byla w nim zakochana, bo wcale tak nie jest ... wybitnie nie lubie swoich fotografii wrrrr :( ale ... ale wiem, ze w takiej formie nigdy nie bylam, wiec tak sie motywuje do jej utrzymania ...

kuleczko, moze wiec druknij swoje foty i magnesikiem je a to na lodowce, a to na drzwiach do kuchni, obok piekarnika, kolejne w spizarce i jeszcze jedno ... to najbardziej NAJ w sypialni :-)

 

arco, a Ty gdzie??? To ze jestes dla mnie mistrzynia obkladania tortow to juz wiem, ale ... no ale jak u Ciebie z forma tworcza Kobietko? Nie mysl, ze o Tobie zapomnialam! No! Jak Dzieciaczki? Daja pieknej Mamie pocwiczyc? arco, wiem ze te torty robisz na zamowienie. Moze wrzucisz mi na pw w jakich okolicach dzialasz. Czesto, gesto ze znajomymi robimy imprezy i zamawiamy torty na specjalne okazje! Takie jak ty wykonujsz bylyby w moim towarzystwie prawdziwym przebojem! Jesli jestesmy gdzies po sasiedzku, to moja ekipa zostanie Twoim stalym klientem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arco, a Ty gdzie??? To ze jestes dla mnie mistrzynia obkladania tortow to juz wiem, ale ... no ale jak u Ciebie z forma tworcza Kobietko? Nie mysl, ze o Tobie zapomnialam! No! Jak Dzieciaczki? Daja pieknej Mamie pocwiczyc? arco, wiem ze te torty robisz na zamowienie. Moze wrzucisz mi na pw w jakich okolicach dzialasz. Czesto, gesto ze znajomymi robimy imprezy i zamawiamy torty na specjalne okazje! Takie jak ty wykonujsz bylyby w moim towarzystwie prawdziwym przebojem! Jesli jestesmy gdzies po sasiedzku, to moja ekipa zostanie Twoim stalym klientem!

 

ja nie Arco, ale wiem, gdzie dziala :) - polnocno-zachodnia Polska, troche daleko, szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczko, moze wiec druknij swoje foty i magnesikiem je a to na lodowce, a to na drzwiach do kuchni, obok piekarnika, kolejne w spizarce i jeszcze jedno ... to najbardziej NAJ w sypialni :-)

Wpadłam na super pomysł:rolleyes:

Może prześlij mi Amber swoje foty.

Powieszę sobie w salonie, kuchni, a w szczególności na lodówce :D (bo w sypialni to jakoś tak głupio nie :p )

Obawiam się, że moje nie są jeszcze dostatecznie motywujące:bash: :no:

 

Ok, nie biadolę, bierę się w kupę.

Najważniejsze, że moment obżarstwa minął. Waga nie urosła, więc nie ma dramatu.

 

Wczoraj na siłowni omawiałam nowy plan, który jest w przygotowaniu.

Trening będę miała rozbity na jeszcze więcej cześci.

Nie pamiętam dokładnie, ale w inne dni klata, a w inne np barki:eek:

fajnie:)

 

Arcobaleno !!! gdzieś Ty! gdzie pozostałe odchudzaczki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na super pomysł:rolleyes:

Może prześlij mi Amber swoje foty.

Powieszę sobie w salonie, kuchni, a w szczególności na lodówce :D (bo w sypialni to jakoś tak głupio nie :p )

Obawiam się, że moje nie są jeszcze dostatecznie motywujące:bash: :no:

 

oj nieeeeee http://yelims.free.fr/Groumph/Peureux04.gif No moze na lodowce, ale to w formie wyjca http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/Grrrr28.gif. Pottera pewnie ogladala, to wie o jakim wyjcu pisze ;)

 

 

gdzie pozostałe odchudzaczki???

 

sadze, ze na lajtowym watku a nie takim z treningami heavy duty, czarnym chlebem bez stosownego obkladu i obiadami bez omasty http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue01.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjjjjjjjjjj jestem jestem...

Wkurza mnie to forum, tzn nie forum tylko jego działanie, mega wolno chodzi i wiesza się non stop, nie ma cierpliwości więc nie zaglądam tak często jak bym chciała :(

 

A co u mnie ...hmmm..po pierwsze sukces - waga już pokazała 59,5 więc radosć wielka :) Po drugie niestety porazka - nie moge się zmobilizować do ćwiczeń...nie wiem co mnie naszło - cały miniony miesiac był w kratke z cwiczeniami, ale do systematyczności daleko, jak patrzę na swój brzuch to niestety zadowolona byc nie mogę, co więcej zdaje mi się, ze zadne cwiczenia tu nie pomogą i to mnie najbardziej zniechęca - po porodzie już 7 m-cy a może to jeszcze za krótko..dzizisja zrobiłam też pomiary to po centymetrze jeszcze ubyło pod biustem i w dolnych częściach ciała co mnie najbardzioej cieszy, ale im bardziej chudne tym bardziej jestem niezadowolona ze swojego wyglądu - jak to mówią w miarę jedzenia apetyt rośnie - na lepsze ;) W każdym razie wagę i wymiary sprzed ciązy już osiągnełam, ale bywało lepiej oj bywało, więc będę walczyć dalej :) Co mnie cieszy - pisałam już o tym wcześniej - zdrowe i odchudzone nawyki znowu weszły w krew, staram się pilnować tego białka, zeby było sporo, owoce i węglowodany staram się jeść do ok 16, zienmiaki całkowicie weg, na pewno jem więcej warzyw niż wcześniej i mniej słodyczy, chociaż one wciaż na mnie napadają hehe zdaję sobie jednak sprawę ze to tylko połowa sukcesu a druga połowa to ćwiczenia które zaniedbałam - a tak mi już dobrze szło !

 

Amber, Kulka - Cieszę się dziewczyny, że o mnie pamiętacie, jak spobie Was czytam to mi głupio ze sie zaniedbuje i nie daje rady, no wstyd po prostu ! Jesteście moją mobilizacją :) Wy byscie wkleiły jakieś foty dla jeszcze lepszej motywacji ! Serio mówię !!! Nie dajcie się prosić !

 

Amber - dzisiaj/jutro modzę kolejny tort tym razem dla 4-latka ;) I tak jak napisała mbz - daleeeko mi do Was niestety.

 

A ciekawe co tam u amadi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nieeeeee http://yelims.free.fr/Groumph/Peureux04.gif No moze na lodowce, ale to w formie wyjca http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/Grrrr28.gif. Pottera pewnie ogladala, to wie o jakim wyjcu pisze ;)

oglądała, oglądała :cool:

 

 

 

 

sadze, ze na lajtowym watku a nie takim z treningami heavy duty, czarnym chlebem bez stosownego obkladu i obiadami bez omasty http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue01.gif

Faktycznie, weszłam i poczytałam. Kopenhaskie, głodóweczki i kilogramki wody i mięśni lecą:cool: a za miesiąc zabawa od nowa:rolleyes:

jest nawet taka piosenka "sialalalala zabawa trwa.."

Wnioskuję, że wystraszyłyśmy towarzystwo na dobre.

Amber, to przez Ciebie!!!!

:p:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno, cieszę się, że jesteś;)

próbowałaś przeglądać forum na google chrome, albo operze?

U mnie muli tylko na internet explorer.

 

Wracając do meritum badzo mnie cieszą Twoje zmienione nawyki zywieniowe.

Szkoda, że zaniedbujesz ćwiczenia, ale wierzę, że wrócisz na odpowiednia scieżkę:cool:

Ja sobie zrobiłam ostatnio 3 dni przerwy o siłowni. Po prostu czułam, że tego potrzebuję.

Teraz znów ćwiczę z przyjemnością.

Czasem warto dać sobie na luz, ale wiadomo,. nie za dużo i nie za długo:cool:

No i waga Arco!!! Super! I wymiary też w dół.

Gratulacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco, ciesze sie, ze sie odezwalas! Mam tak samo, tez wkurza mnie to forum http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-377.gif, ale coz mam nadzieje, ze kiedys bedzie lepiej ;)

Mysle, ze jak najszybciej powinnas to niezadowolenie zamienic na pelna satysfakcje i dume! Pewnie Polowek, Rodzina i Znajomi juz zauwazyli Twoja fit-forme! I nie wyrzucaj sobie, ze cwiczysz "w kratke". Arco, dla mnie i tak jestes mega aktywna Kobietka. Dwojka dzieci, dom i tworcza praca, a Ty z tym wszystkim dajesz sobie tak doskonale rade! Jestes WIELKA, chociaz w gabarytach coraz mniejsza :-)

No i zaluje, ze tak daleko od siebie mieszkamy :( Torty ozdabiasz taaaak pieknie! Podgladam, aby oko nacieszyc :-)

 

kuleczka, myslasz ze taka straszna jestem http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Divers/zarbi-9782.gif ;) A ja przeciez wszystkich love http://img515.imageshack.us/img515/5778/flircikts7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczka - no ja własnie na explorerze przegladam - moze Opera będzie lepsza - spróbuje !

 

Amber - taak wszyscy chwalą, mąż najbardziej hehe chociaż on złego słowa nie pisnął nawet jak było mnie dużo więcej hahaaa

Skad Ty te emoty bierzesz??? Faaajne są :)

I przywołuję do porządku:

nie wyrzucaj sobie, ze cwiczysz "w kratke".

nie tak masz mi pisać ! Tylko jak wcześniej, że systematyczne ćwiczenia to klucz do sukcesu a 3 x w tygodniu to zaledwie sporadycznośc !! :)) To na mnie zdecydowanie lepiej działa - tzn lepiej w sensie kopa !

Idę na kawę z batonikiem zbożowym - kupuję sobie ostatnio batoniki sante, bo własnoręcznie wypiekane owsiane mi się chwilowo przejadły - a parę razy zrobiłam sobie też lajtowe kokosanki (jajko, słodzik, olejek zapachowy i wiórki) są przepyszne, ale dużo wiórek idzie a one chyba są mega tłuste, co?

 

Noo to kawka a potem cwiczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, myslasz ze taka straszna jestem http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Divers/zarbi-9782.gif ;) A ja przeciez wszystkich love http://img515.imageshack.us/img515/5778/flircikts7.gif

 

My Ciebie tez love :)

Ja mysle, ze Ty odstraszasz wygladem w avatarze :wink: - jak sie na Ciebie taka pikna (i szczupla) popatrzy, to czlowiek nadzieje traci :D

 

Dobra i ja sie zamelduje - jakos tak na poczatku marca pisalam, ze waga stoi w miejscu i ze pojawil sie u mnie nowy "domownik" (orbitrek),

no to od jakichs trzech tygodni - waga poszla w dol i mam 1,5 kg mniej :) chcialoby sie wiecej, ale tak chyba zdrowiej i pewniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arco, mowisz i masz niedobra Dziewucho, ktora od cwiczen sie miga!!! http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-171.gif A jak jeszcze raz zobacze, ze migasz sie od tresci naszej codziennosci toooooo przyleci kominem wyjec!!! http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20angry/6BE795.gif

No! Misja aktywnosci spelniona http://yelims5.free.fr/Zik/Musique38.gif

 

No to ide na spacerek z psami http://www.humor.logocjoner.pl/gify/b119651438247515c4e79be7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Ciebie tez love :)

Ja mysle, ze Ty odstraszasz wygladem w avatarze :wink: - jak sie na Ciebie taka pikna (i szczupla) popatrzy, to czlowiek nadzieje traci :D

 

Dobra i ja sie zamelduje - jakos tak na poczatku marca pisalam, ze waga stoi w miejscu i ze pojawil sie u mnie nowy "domownik" (orbitrek),

no to od jakichs trzech tygodni - waga poszla w dol i mam 1,5 kg mniej :) chcialoby sie wiecej, ale tak chyba zdrowiej i pewniej

 

Ha! Gratuluje! Swietne osiagniecie :-) A jak czesto nowy "domownik" jest w uzyciu? :-) Chyba calkiem czesto, bo wynik sam sie nie zrobil :-)

No i przestan z tym odstraszaniem, bo jeszcze avka zmienie, na jakis hmmmm ... straszniejszy http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/183.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...