Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Anisia, masaże, masaże...codzienne masaże cieplutkich, wprawionych rączek... :wink:

 

Aga, może znasz jeszcze sposób, żeby biust zmalał :roll:

 

są jakieś antymasaże??? :lol:

 

(zaznaczam, że u mnie odchudzanie nie działa nań :-? )

 

to ja sie tak nie bawie :cry: , jak zaczynam się odchudzać, to pierwsze "co mi leci" to cycki :cry:, a jak tyje to oczywiście to ostatnia rzecz jaka " przybiera".

Same nieszcześcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Arcobalenochętnie, oddam...nawet dziś....80F...to już przegięcie!!!

Majcia ja liczę na ruch na budowie. Nie mam czasu, żeby chodzić gdzieś na siłownię.

 

Tak ja tez licze na budowe...... juz dzis zaraz po pracy jade "pomarudzic" panom wykonawcom :D takze do domku zjade wieczorkiem :D

Ach jak pieknie sloneczko swieci az mi sie pracowac nie chce :roll: :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w takie cuda to nie uwierzę. :-? Mogliby przynajmniej dla picu wsadzić to cudo do dwóch pudełeczek, to może ktoś by sie nabrał. To pudełeczko dla odchudzających się, a to dla tych co chcą przytyć, taka sztuczka 8)

Poza tym ja nie za bardzo miałabym skąd sobie przekładać ten tłuszczyk.

 

chcesz nas dobić? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie wiem jak sie tyje. I uwierzcie chcalabym przytyć chociaż ze 2 cm w biuście. A nie wiem jak. :roll:

 

Nie wiem jak się tyje w biuście, ale doskonale wiem jak sie tyje w innych częściach ciała :roll: 14 kwietnia idę na wesele, a sukienka ździebko przyciasna :o Toż to za mało czasu na zrzucenie jakichś kilogramów! Makabra normalnie :evil: Jakaś oponka mi się przyczepiła w pasie i się odczepić nie chce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anisia, biegnij na siłownię - troszkę podćwiczyć można, popytaj trenera - pokaże Cijak.

 

Chyba pomoge mężowi bloczki bk nosić na poddasze. przynajmniej jakiś pożytek z tego będzie :wink:

 

No nie wiem... :D Od bloczków to tzw. motylki w okolicach łopatek podrosną... A Ty byś chyba chciała przeciwnie, no nie? :D :D Jak sama - to rób krążenia ramion, bo to napewno dobrze robi. :)

 

Bloczki mężem też się przetransportują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomoge mężowi bloczki bk nosić na poddasze. przynajmniej jakiś pożytek z tego będzie :wink:
Zaden sposob :-?

Ja wlasciwie moge powiedziec , ze pracuje na budowie .

Jak juz tak postoje przy betoniarce caly dzien (no moze pol) to pozniej dopiero sie zaczyna.

Mowie sobie , ze tak ciezko pacuje i mi sie 2 czekolady naleza po obiedzie . :-?

Albo obiad jak dla chlopa mi sie nalezy , bo jak chlop pracuje :-?

Chyba , ze mozesz powstrzymac sIe od jedzenia to bedzie to swietny sposob taka pomoc mezowi .

W ogole to szkoda gadac jesli o mnie chodzi , przypadek kliniczny.

Zawsze po obiedzie musze zjesc kanapke .

Nie mogeoprzec sie kielbasce z ogniska , w ogole tragedia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po obiedzie musze zjesc kanapke .

 

Też nie gardzę chlebkiem po obiedzie,... a zupę popijam herbatą. :oops:

 

elutek nie bój nic, tylko wydawaj tę energię. Pływaj, biegaj, maszeruj. Jest wiosna, słonko dużo wyciąga. Jeśli zaczęłaś ostatnio ćwiczyć, to może mięśnie zaczęły się domagać białka i tyle. Już Wam się tu żaliłam, że parę tygodni temu też miałam taki skok - jadłam więcej i właśnie mięcho, choć w ostatnich latach prawie go nie tykałam. Ale już się uspokoiło. Więc nie rozpaczaj, tylko spalaj i będzie oki. Kości biodrowe zostają na wierzchu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...