Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

kofi - jak miewasz czasem napady na zdjedzenie wlasnie batonika czy czegos slodkiego (choc wcale nie jest dobre :wink: ) to sprobuj moze z chromem?

Kupuje sie w aptece i z tego co wiem ma on dzialanie "antyslodyczowe" (pomijajac ze w ogole ten pierwiastek bywa ubogi w naszym jedzeniu i warto go uzupelniac)

podobno spozywanie chromu zapobiega takiemu dzikiemu apetytowi na slodycze

 

ps. dobrze jest tez kupic w aptece tzw KELP :) - taki wyciag z jodu (oczywiscie tylko i wylacznie dla osob nie majacych zadych problemow z tarczyca czy nie wrazliwych na jod) - delikatnie podkreca przemiane materii

 

 

ps.2 przyznam sie bez bicia ze nie wiem czy branie tych kapsulek ma faktycznie dzialanie czy tylko efekt psychologiczny - biore wiec sie mobilizuje zeby nie przesadzac z jedzeniem - zeby nie poszlo branie na marne ;) - ale fakt faktem dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niestety, chrom przećwiczyłam. Na mnie nie działa. Problem w tym, że cale zycie uwwwwielbiam słodycze (oprócz 3-bitów, jak się okazało).

I pewnie jestem uzależniona od czekolady. Na szczęście mam jeszcze chyba resztki rozsądku...

Z działań na rzecz odchudzania: przyniesiono mi rower stacjonarny z piwnicy na górę - mam zamiar go postawić przed telewizorem, tylko że raczej rzadko oglądam TV, więc nie wiem jak to będzie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba probowałam juz wszystkiego i nie ejstem w stanie schudnac wiecej niz 4 kilo. a przydało by sie tak z 6 zeby było rowno 60 ...

pewnie dlatego ze biore tabl a one nie sa obojetne dla przemiany materi... :(

Nie wierze, chyba probowałaś dosc nieskutecznie, nie jest sztuka próbować, sztuka jest wytrwać :wink: .

owszem chudne jakies 2-3 kilo, ale to nie za wiele. a ja bym chciala schudnac tak min 4 do 5. Nie ejstem w stanieprzekroczyc progu 62kilo i juz... Jest to nie realne ok kiedy biore tabl a chodze regularnie na siłownie nie jem po 8, i chyba nie bylo tak zebym nie wytrwala na jakies diecie krocej niz tydzien. zreszta nie wiele diet zaleca zeby stosowac je jak maraton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba probowałam juz wszystkiego i nie ejstem w stanie schudnac wiecej niz 4 kilo. a przydało by sie tak z 6 zeby było rowno 60 ...

pewnie dlatego ze biore tabl a one nie sa obojetne dla przemiany materi... :(

Nie wierze, chyba probowałaś dosc nieskutecznie, nie jest sztuka próbować, sztuka jest wytrwać :wink: .

owszem chudne jakies 2-3 kilo, ale to nie za wiele. a ja bym chciala schudnac tak min 4 do 5. Nie ejstem w stanieprzekroczyc progu 62kilo i juz... Jest to nie realne ok kiedy biore tabl a chodze regularnie na siłownie nie jem po 8, i chyba nie bylo tak zebym nie wytrwala na jakies diecie krocej niz tydzien. zreszta nie wiele diet zaleca zeby stosowac je jak maraton.

Klaudyna - plecacam to:

http://southbeach.c10.pl/

Znam osobę, która straciła 20 kg dzięki tej diecie, która właściwie nie jest dietą. hehe ostatnio staje sie specjalistką od odchudzania

:wink: 8) . Ale naprawdę polecam, efekty są zadziwiające, a ograniczenia właściwie żadne, no chyba, ze ktoś uzależniony od mąki i cukru. I polecam tamto forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kofi rzeczywiscie mozna sie uzaleznic od czekolady, ale mysle, ze nie ma powodow do paniki, o ile masz cukier i cholesterol w normie, przy takich "napadach" na slodycze, radzilabym Ci zbadac poziom cukru.

Mam w normie. Czekolada jest dość wysoko wśród substancji uzależniających, wiem :roll:

Ale to chyba jedno z najmilszych uzależnień, trzeba przyznać, eh już nie pamiętam kiedy słodycze jadłam (to znaczy jakieś półtora tygodnia :wink: ). Trzymaj kciuki za mnie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka to ja posłucham Ciebie jako specjalistki w dziedzinie odchudzania i zastosuję dietę Plaż Południa... Na wiosnę stosowałam Dietę Kopenhaską i choć nie jadłam dokładnie tego co jest w menu /nie lubię szpinaku, brokułów - bleee, czyli pomijałam je/ to udało mi się schudnąć4 kg...ale efekt jo-jo jest nieubłagany i mnie nie ominął (przyznam, że od początku roku praktycznie nie jem chleba, tylko WASĘ) i znów wróciłam do swojej wagi....

Przed ślubem udało mi się osiągnąć moją wagę idealną (wg BMI) 51,5kg...ale to już w dniu ślubu było raczej nieaktualne...

 

Dziewczyny, jeśli wiecie jak wyszczuplić nóżki: uda i łydki to HELP!!!!! Na tym mi teraz najbardziej zależy!! Poradźcie coś.....

pleaseeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka to ja posłucham Ciebie jako specjalistki w dziedzinie odchudzania i zastosuję dietę Plaż Południa... Na wiosnę stosowałam Dietę Kopenhaską i choć nie jadłam dokładnie tego co jest w menu /nie lubię szpinaku, brokułów - bleee, czyli pomijałam je/ to udało mi się schudnąć4 kg...ale efekt jo-jo jest nieubłagany i mnie nie ominął (przyznam, że od początku roku praktycznie nie jem chleba, tylko WASĘ) i znów wróciłam do swojej wagi....

Przed ślubem udało mi się osiągnąć moją wagę idealną (wg BMI) 51,5kg...ale to już w dniu ślubu było raczej nieaktualne...

 

Dziewczyny, jeśli wiecie jak wyszczuplić nóżki: uda i łydki to HELP!!!!! Na tym mi teraz najbardziej zależy!! Poradźcie coś.....

pleaseeee

Nie czaruj kobieto :wink: widziałam Twoje zdjęcie na "Gębach",

(...) zreszta wg mojej teorii po ślubie sie zawsze trochę przytyje, bo się jada z mężem, a wiadomo ile facet potrafi zjeść :evil: , tylko po nich jakoś tego nie widac 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka na zdjęciu akurat nie widać newralgicznych punktów ciała...zdjęcie w bikini nie jest już takie apetyczne... Gdy jakoś jeszcze brzuch uda mi się doprowadzić do przyzwoitości, to niestety na nogi nie mam sposobu.... A chciałabym móc chodzić w spódnicach!!!! A już na swoje kolana to patrzeć nie mogę - całe nogi wyglądają jak słupy (bez zwężeń)....

A mąż to ma już lekką nadwagę i będę chciała jego też odchudzić....

Na forum dietek też weszłam... parę dni adaptacji do tego co mnie będzie czekać, jeszcze tylko weekendowe imieniny teściów i zaczynamy!!

Ale co z tymi nogami???? Jak je wyszczuplić?????

Chyba powinnam zapytać Olę Kwaśniewską o której piszą, że zmieniła się "od grubaski do modelki"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się odchudzać,

muszę się odchudzać,

muszę się odchudzać.

3-bit jest za słodki, dlaczego go jem??????? :o :oops: :oops: :oops:

 

Kofi nic musisz :lol: Jedz batoniki na zdrowie :lol: A jak będziesz chciała schudnąć, to zapraszam do mojej pracy - nerwy Cię odchudzą :lol: :wink:

 

Słyszałyście o "Rollen'ie" ? Podobno bardzo odchudza. Była któraś z Was na tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja, nie ma rady :wink: musisz wkleić tu te swoje nogi

my ocenimy - bardzo obiektywnie :D

całe sylwetki były, pupy były, to teraz nóżki

 

Co tu wklejać, chyba bym ze wstydu umarła :oops: :oops:

Ja naprawdę nie potrzebuję oceny, ja potrzebuję rady co zrobić... Wiecie co, ostatnio przycisnęłam męża do muru i mu tak w kółko: "grube mam nogi, co nie??" No i w końcu przyznał chłopak, że troszkę :cry:

Ale ja chcę poprawić je przede wszystkim dla siebie, dla lepszego samopoczucia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...