Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Witam

I ja zaglądnęłam do tego wątku. Czytając tych pare stron super się ubawiłam. Jesteście wszystkie boskie ,wszystkie świetne laski. Ja też pare razy się odchudzałam w swoim życiu.Najskuteczniejsza dieta dla mnie to była dieta kopenhaska.schudłam przez 2 tygodnie 6,5 kg.Czułam sie wspaniale na tej diecie.Ale cóż, po 2 latach wróciło mi tu i tam. Ech , a chciałoby się tak z 5 kg zrzucić. :cry: Ale nie ma tak jak by się chciało, kiedy się lubi zjeść.Ale zawsze jest następny poniedziałek, ( bo ja tak od każdego poniedziałku.... i nic :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to ok.Tu mnie macie.

 

 

 

http://img228.imageshack.us/img228/6393/dsc00404xv6.jpg

 

 

Trzeba wziąć poprawke, bo to było robione latem.A od lata mi przybyło 3 kg.

 

 

Z pozdrowieniami Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fotce nie ma calej sylwetki - w sensie ze nie stoisz tylko siedzisz ;)

ale widac dobrze nogi - ktore sa barzo smukle i zgrabne - wiec troche nie wierze ze masz sie z czego odchudzac :)

 

ps. na drugim planie za to widac osobnika plci meskiej ktory na pewno odchudzac sie nie musi i wyglada na niezle ciacho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonooka, ja dobrze wiem co robie :wink: Bo właśnie moim zbędnym ciałkiem są oponki :cry:

A to ciacho w tle to......mój pierworodny :lol:

I masz racje , on nie musi się odchudzać, niezły model z niego :p

 

 

I musze wam powiedzieć , że mój mężuś zawsze dodaje mi otuchy, mówiąc ,że" mężczyzna nie pies, na kości się nie rzuca" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie dowartościowałyście dziewczyny, aż mi lepiej z samego rana :)

Bogumil, trudno mi uwierzyć w te oponki :wink: przy taaaakich nóżkach :)

Mufka, Ty się nie migaj. Też zawsze jestem po drugiej stronie obiektywu, miałam tylko 2 zdjęcia z tego roku, z których jedno wstawiłam. Tłuste boki niestety są moje :-? dlatego tak się chowam trochę. A w ogóle to zaczęłam podejrzewać, że może rzeczywiście wypłukuję sobie ten magnez kawą i od 2 dni piję taki w tabletkach musujących. Wstrętny, ale tylko taki miałam w domu, kiedyś mój mąż sobie kupił i na tym kupnie zakończył kurację. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z Was nie odpowiedziała, czy słyszała o tym wynalazku poniżej??:

 

http://rollen.com.pl/img/page/rollen.jpg

chodziłam na rollen przy okazji fitness :wink:

skusiłam się na niską cenę (5zł za 15 min)

napewno super pojędrnia skórę i jest przyjemne w użyciu,

polecam, chociaż właściwości odchudzających nie zauważyłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogumil, stąd już zabrałam, bo kto miał zobaczyć to widział. Jeszcze jest inne, w gębach, chyba na 73 stronie, ale nie jestem pewna. :D

I dziewczyny maja rację absolutną - gdzie Ty ten tłuszczyk masz? :o Chyba w piętach! :lol:

Jesteś piękną i zgrabną kobietą, chciałabym wyglądać tak jak Ty! 8)

I gratuluję ciacha w tle. :D Miło oko zawiesić, miło. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczka a w jaki sposób należy poddawac się hmm... torturom 8) na tym urządzeniu?

Mój rower stacjonarny stoi już na górze od tygodnia. Trzeba go chyba odkurzyć 8)

 

kofi myślisz, że to tortury? :lol: Ja jeszcze nie próbowałam, ale u mnie w pracy chodzą ciekawe opnie, jak to cudo działa. Pomijam fakt ile w tym prawdy :) :)

Ale jeśli ujędrnia ciało, to może warto spróbować :roll:

 

Jeśli chodzi o odchudzanie, to... wstyd się przyznać, ale w nocy zjadłam cała tabliczkę czekolady :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...