Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

ja jestem na diecie od kilku dni, miałam zrzucić 2 kilo, co mi sie udało po 4 dniach, a teraz sobie pomyślałam, ze skoro tak łatwo poszło z 2 kg, to na sylwestra chce ubrać swoja piękną sukienke w rozmiarze 34 :lol: :lol: :lol:

Gratuluję!

:) A ... z tym 34 ... to powaznie mówisz?

Bo to by pod anoreksję już podchodziło... :wink:

E żadna anoreksja, moja sukienka sprzed 10 lat :D, ja jestem niska 8), nie zejdę z BMI poniżej normy, tylko mam zamiar być w dolnej granicy, a nie górnej :lol: , ta dieta SB jest bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość elutek
dobra to :)

Traktować jako sprzed diety

Cel schudnac 20 kg :)

http://images30.fotosik.pl/61/e9c2595dd5c54801.jpg

 

pati, dziecko drogie :wink: , ile Ty masz lat? 17? 19?

przecież Ty jeszcze rośniesz i nie powinnaś się odchudzać

tym bardziej, że wg mnie wyglądasz a-k-u-r-a-t :)

masz bardzo ładną buźkę i piersi też :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 27 lat :)

a te 20 kg nadwagi bardzo mnie meczy czuję sie zle .I muszę zacząć czuć sie znowu dobrze :)

A co do piersi..no cóż ...i tez bym sie pozbyła :-? :wink:

 

Wiec wracajac do tematu dzien 1 diety mija ok :)Jakoś tak duzo energi mam:)

Ja jak tyje to wszystko mi idzie w brzuch,cycki i ramiona ...ech juz wolała bym w dupe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio malo jem - nie to, żebym stosowała jakąś diete, ale mam troche zmartwien - a to praca, a raczej jej brak, no i jeszcez jedna kwestia zaczynam sie obawiac ze na zajscie w ciaze jest troche pozno :( to chyba ta pogoda ale wkrecam sobie rozne dziwne mysli

 

Ojoj ...w ciąże za pózno ?Co ty wygadujesz a ile ty masz lat z 40?z zdjecia przy niku widac ze koło 25 :)Więc napewno nie jest zapóżno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio malo jem - nie to, żebym stosowała jakąś diete, ale mam troche zmartwien - a to praca, a raczej jej brak, no i jeszcez jedna kwestia zaczynam sie obawiac ze na zajscie w ciaze jest troche pozno :( to chyba ta pogoda ale wkrecam sobie rozne dziwne mysli

 

Ojoj ...w ciąże za pózno ?Co ty wygadujesz a ile ty masz lat z 40?z zdjecia przy niku widac ze koło 25 :)Więc napewno nie jest zapóżno :)

 

mam 27

ale teraz nie moge zajsc w ciaze - chwilowo nie mam pracy - poszukuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pati25

 

Ja jak już powyżej pisałam , 2 lata temu byłam na diecie kopenhaskiej. Super się na niej czułam i schudłam 6,5 kilo w 2 tygodnie.Ale 20 kg?????????? u ciebie?Z czego to ma zlecieć????? Nie przesadzaj!

 

 

marnia

 

Dziękuję za komplement, jesteś jak ten dobry duszek w tym wątku :D

 

Kochane dziewczyny, dziekuje też za dobre słowa , ale jak każda z was wie, my same wiemy co mamy dobre a co nie, gdzie jest za dużo a gdzie za mało.

Jedna ma za dużo w piersiach, inna znowu w talii , inna w nogach a jeszcze inna w d... I bądz tu człeku mądry :evil: nie wszystkie mogą być taką DODĄ :o

 

Pozdrawiam cieplutko Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I bądz tu człeku mądry :evil: nie wszystkie mogą być taką DODĄ :o

 

i dzięki Bogu!!!! :o :lol: :lol: :lol:

nie wiem, czy silikonowy biust, napompowane usta plus totalne zdebilnienie to jest to, czego chce większość kobiet :roll:

poza tym do jej figury też możnaby się przyczepić :wink:

 

Bdw, zaczęłam walkę z moimi 3 kg 8) DZIŚ :lol:

zaraz lecę na aerobik, a potem tylko jogurt z małą ilością ryżu dla uzupełnienia białka :-?

już czuję głód

 

najgorsze jest to, że mój mąż absolutnie i nieodwołalnie woli mnie w pełniejszej wersji :roll:

przez te jego ostatnie zachwyty tracę motywację :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati25 - no co ja Ci mam powiedzieć - Ty chyba jednak nie powinnaś zrzucać aż 20 kg. Jeżeli konieczniechcesz schudnąć, to zrzuć z 10, ale chłopaki naprawdę nie lubią kościstych - muszą mieć co potrzymać. :oops:

Kuleczko, 3 kg to dla Ciebie pikuś. Na pewno. :D

Ja chyba jednak zacznę znowu odżywiać się bez węglowodanów (precz chlebek, bułeczki, ziemniaczki) i jadać tylko warzywa i owoce + gotowane mięsko 2 x w tygodniu. Działa skutecznie i na długo, brak efektu jojo. No i mogę jeść co chcę, kiedy chcę i ile chcę. Nie lubię się męczyć na głodzie, to mnie wk....a. :oops: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

bogumil, tak chwalisz dietę kopenhaską, że aż zajrzałam w internet -

co to takiego, no i kurcze, chyba nie jest to dieta dla mnie... :roll:

 

 

"Dieta ta ma opinię metody na zrzucenie do 20 kilogramów w 2 tygodnie - na wstępie zaznaczę, że jest to duża przesada - zdarzały się natomiast osoby które były w stanie zrzucić w ciągu 13 dni około 10kg. Jest to bardzo rygorystyczna dieta dla osób o mocnych nerwach, silnej woli i najlepiej cieszących się dobrym zdrowiem. Osoby ze skłonnością do nadciśnienia lub mające problemy żołądkowe nie powinny jej stosować - śniadanie pod postacią kawy na czczo nie jest wskazane.

Wiele osób, które przebyły ta diętę cierpiały na ogólne osłabienie, kłopoty z pamięcią i koncentracją. Po jej zakończeniu zmierzony poziom glukozy u wielu z nich był poniżej minimum. Dlatego jeśli ktoś potrzebuje szybkiego efektu, dobrze by było skonsultować się z lekarzem zanim zacznie się stosować tą dietę, lub wybrać inną równie drastyczną formę na szybkie zrzucenie wagi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...