Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Gość elutek

hehe, fajne majtki, "zapobiegają przemieszczaniu się podbrzusza" :o :lol:

 

nie wiem dlaczego 8) ale zaraz pomyślałam o minie mojego męża,

który w afekcie :wink: zrywa ze mnie ubranie :oops: i widzi coś takiego

podobnie jak u Bridget Jones... :lol:

 

a wracając do tego stosunku wagi do wzrostu, wyszło mi, że przy mojej

wadze powinnam mieć 168 cm, a mam 163 cm :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Elutek powaliłaś mnie :D :D Wyobraziłam sobie taką scenę.... :D :D :D :D naprawdę jestem ciekawa co by mój ślubny zrobił???

Zauważyłyście ,że te gaciory reklamuje szczupła kobitka :-? :-? :-? :-? hm skoro są wyszczuplające to chyba ktoś taki jak na na przykład powinien je reklamować. Tylko te wałeczki popsuły by pewnie efekt.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja se sprawię te oto gatki coby na początek odchudzania były :D :D :D :D :D

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=267925366

Fajne kurde te gorsety.

Kupilas juz?

Pomoglo ? :roll:

I tak sexownie modeluja :D

 

Kupiłam i paczka w przyszłym tygodniu ma być.Ja chciałam kupić inny gorset ale znajoma poleciła ten bo też jest po porodzie i ten gorset bardzo jej odpowiada. Jej zdaniem widać różnicę po założeniu. Ja jak tylko je dostanę to zaraz zakładam na siebie i napiszę o nim kilka słów. Chciałam kupić rozmiar mniejsze ale znajoma odradziła bo ten gorset bardzo ściąga.

Tylko ,teraz tak sobie myślę,że jak go założę to pod biustem zrobi mi się wieelka opona i jak to będzie wyglądać? :-? Biodra super, brzuszek super a pod cyckami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam , też taki model z ramiączkami.. i pewnie dlatego jest droższy :-?

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=268349026

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=268915009 na początku zwróciłam uwagę na ten gorset ale po zastanowieniu zrezygnowałam z niego bo taki jakis dziwny mi się wydaje , no nie wiem.. :-? Może podwijać się do góry przy siadaniu.

A pierwotnie to szukałam czegos takiego jak niżej. Dawno temu miałam pozyczony podobny gorset od kolezanki i na prawdę był rewelacyjny. Nigdzie nie mog,lam podobnego kupić bo tamten w Niemczech kupiła. Ostatnio przeglądałam allegro i na niego trafiłam :D :D :D :D Teraz pewnie myslicie, że zamiast skupić się na odchudzaniu to ja gorsetów szukam...

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=269074779

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz po porodzie miałam takie gatki ściskające - trochę wyższe i nizsze :wink: od normalnych majtek i z takiego opinającego materiału - rzeczywiscie dobra sprawa, zeby utrzymać wracający do siebie brzuszek w ryzach - zakładałam je prawie codziennie na normalną bieliznę bo miałam wrażenie, że dzięki nim brzuszek szybciej się ściąga.One też niejako zmuszają do trzymania innej sylwetki, do wciągania brzucha - noo po prostu czułam, ze coś w tym jest :wink:

Ale działały dopóki były mocno opięte, potem w miare jak chudłam to nie czułam już efektu i przestałam je zakładać.

 

A tak poza tym - to jako tako się trzymam - mimo weekendu nie skusiłam się na słodycze a to już sukces - kurczę muszę się dziś zważyć i zobaczymy ile do piątku uda mi się zrzucić - może chociaz z 1-2 kg :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - waga wyjściowa to 57,5 kg - myślałam, ze będzie gorzej - tak czy inaczej ze 2-3 kg przydałoby się zrzucuć do Świąt i Sylwestra ( z tym jest zawsze cieżko, bo co zrzucę do wigilii to przez 3 dni Świąt nadrobię :roll: :lol: ) a do przyszłego piatku chociaż z kilogram... :wink:

 

Trzymajcie kciuki !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...