Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I jak tu sie odchudzać jak sezon imprez przedświatecznych sie zaczał?

spojrzalem w kalendarz i wolna mam najblizsza niedziele a potem kolejny piatek ( jeszcze wolne)?????

No nie da sie nijak, niniejszym oglaszam ze wszelkie plany nalezy przełozyć na poczatek nowego roku kiedy bedziemy przejedzeni światecznie i lekko sp(k)racowani po sylwestrze i znów bedzie mozna snuc marzenia czego my to nie zrobimy w tym nowym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie pięć lat nabrałam 5 kilo czy tak już będzie co rok?

 

 

Nie pzrejmuj sie

Ja przytyłam 5 - 6 kg od października, czyli w ciągu 2 miesięcy.

Właśnie od paździrnika chodzę 4 razy w tygodniu na basen.

To jakiś absurd. Nie wiezryłam , że na basenie można schudnąć, ale żeby utyć? I to w tak krótkim czasie .Tak więc koniecznie muszę schudnąć!

Ale jak?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chyba rzuce basen i zapisze sie do Pizzeri zajecia min 2 razy w tygodniu ;) bo to mniejsze ryzyko. Ale to od nowego roku :)

A zreszta sport jest przeciwny naturze człowiek bo go meczy zreszta tak samo jak i praca. Zatem w ramach powrotu do natury proponuje dolce for niente czy jak sie to pisze , słodkie leniwstwo i dogadzanie sobie co kto lubi i to bynajmniej nie tylko w kulinariach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy słyszeliście coś na temat preparatu duńskiego BioDrain ?

Podobno odtruwa organizm, dodając energii i odchudzając.

Czy ktoś z Was to stosował i czy to jest drogie i czy nieszkodliwe?

 

Tak nawiasem mówiąc, kupiłam kiedyś z jakiegoś katalogu wysyłkowego "rewelacyjny" pas odchudzający. I teraz, po kilku latach, dzwonią do mnie z tej samej firmy z propozycją sprzedaży "rewelacyjnych" plastrów odchudzających. No więc jak to się ma do skuteczności działania tego pasa?? Przecież powinnam już być szczuplutka, prawda? :D A oni nadal chcą mnie odchudzać. Tak więc sami wiedzą, że sprzedają nieskuteczne buble! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chyba rzuce basen i zapisze sie do Pizzeri zajecia min 2 razy w tygodniu ;) bo to mniejsze ryzyko. Ale to od nowego roku :)

A zreszta sport jest przeciwny naturze człowiek bo go meczy zreszta tak samo jak i praca. Zatem w ramach powrotu do natury proponuje dolce for niente czy jak sie to pisze , słodkie leniwstwo i dogadzanie sobie co kto lubi i to bynajmniej nie tylko w kulinariach :)

 

czy Ty się czasem ze mnie nie nabijasz :(

to wcale nie jest śmieszne byc takim grubasem jak ja :(

a basenu nie rzuce bo kocham pływanie

tylko myślałam że upiekę 2 pieczenie na jednym ogniu a tu taki klops (właśnie klops to bardzo odpowiednie słowo)

przecież inni ludzie chudną od pływania

tak, czy nie?

i pomyśleć, że jeszcze we wrześniu miałam 57 kg i marzyłam o 52, a tu taka przykra niespodzianka

pzdr

gruba_lidka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidka nie smiał bym smiec nabijać sie z Ciebie jedynie przybieram dobra mine do złej gry i szukam dla siebie usprawiedliwień :(.

 

 

Barbapis po kilku latach uzywania tekiego pasa to Ciebie powinno już nie byc lub powinnaś być szkieletem w pasie, jak tak nie jest to daruj sobie dalsza wspólprace z ta firma . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liduś najwięcej kalorii sięspala podczas stosowania przyjemności na "P" (tylko trzeba się angażować, a nie "na leniuszka"), drugie miejsce ma taniec towarzyski (naciąga się trochę mniej mięśni?), a pływanie....

....pływanie to taka trochę lepsza gimnastyka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...