Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość elutek

Dziewczyny, jakie jest Wasze zdanie na temat jogi? Nie chodzi mi o jej

wpływ na chudnięcie /chociaż nie byłoby źle gdyby i na tym polu działała/

ale tak w ogóle, jakie są korzyści, a może są też minusy jej "uprawiania"?

 

Nigdy z jogą nie miałam nic wspólnego, a okazało się, że bardzo blisko

mojego domu będą zajęcia, no i nie wiem, zapisać się...? :roll:

/trochę mnie ciągnie, bo mnie zawsze do nieznanego ciągnie :wink: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, kobiety , panie.. postanowiłam wziąć sie za siebie, a że nowy rok juz nastał to czas na wywiązanie sie z postanowień noworocznych.. o budowie nie wspominam. Od kilku dni nie jem pieczywa i ziemniaków. Zwiekszyłam ilość wody mineralnej no i po 18 nic nie jem. Czuję sie w końcu ''normalnie'' i juz spodnie tak bardzo nie sa opięte.. Tymczasem pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jodze nigdy nie byłam, ale jakiś czas temu chodziłam na pilates. Na początku wydawało się, że to takie niby nic, ale trzeba było się nieźle napocić przy ćwiczeniach, no i później bolały całkiem inne mięśnie jak po aerobiku. Ogólne wrażenia bardzo dobra, ale pomysł z pilates upadł, bo zajęcia odbywały się w soboty o 9 rano.

 

Co do pieczywa to właśnie wyjęłam z piekarnika razowy chlebek. Ładnie wygląda ale boję się co będzie dalej. :-?

 

Ponawiam pytanie o steper skrętny.

 

 

No i już jesteśmy po kolacji. Z chleba została tylko piętka na śniadanie.

Zjadłam dwie małe kromeczki, udał się, a tak się bałam :D

Teraz jeszcze ciasto dochodzi w piekarniku. Nie dla mnie oczywiście, ale i tak zrobione na mące razowej i fruktozie. Też pierwszy raz takie robię, jak wyjdzie to jutro się pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arco- gotowe surówki poza cukrem mają jeszcze chemię - konserwanty(np. sorbinian potasu) albo tzw. regulatory kwasowości - nawet jesli na opakowaniu jest napisane Bez konserwantów...niestety :-?

jeśli brakuje ci czasu w tygodniu pracy - możesz kupic sobie kilka róznych sałat (lodową, endywię, rzymską, rucolę, roszponkę) , szpinak, umyć, lekko wysuszyć, delikatnie porwać, zrobić z tego kolorowy mix, dodac np. marchew i włozyć luźno do kilku torebek foliowych i przechowywac w lodówce - będzie jędrna i świeża jeszcze parę dni

Moższe też wczesniej Zrobić sobie sos winegret - pare dni też wytrzyma w lodówce...

jak równiez uprażyć jakies orzeszki - nerkowce, lub chociaż pestki dyni czy słonecznika by miec to wszystko pod reka - i w chwili slabości robisz sobie blyskawicznie wielką miche sałaty...

ja uwielbiam dodawać mimo wszystko (mimo diety :wink: ) choć parę plasterków gruszki i troche parmezanu (dla ozdoby bardziej niz dla smaku)...

 

ale sie tu nawymądrzałam :wink: - a sama właśnie podjadam paluszki i pije co? herbatę z sokiem malinowym... :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem robić surówek. Jeść lubię, ale jak ktoś zrobi albo jak kupię :wink:

Jak sama modzę to zawsze coś sknocę - nie wiem co do czego pasuje, i potem wychodzi jakaś taka niedorobiona :roll:

Chociaż może spróbuje z tymi sałatami i prażonymi orzeszkami :wink: Dobre toto?? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż może spróbuje z tymi sałatami i prażonymi orzeszkami :wink: Dobre toto?? :roll: :wink:

 

moim zdaniem wlasnie dzieki tym orzeszkom jest jadalne(polecam nerkowce) . Bo co innego jeśc sałatę do obiadu - a co innego jako danie główne...i to w wersji zubożonej - np. o grzanki, fetę, oliwki, suszone pomidory, parmezan, grilowany chudy bekon,czy choćby pierś z kurczaka...

jutro zaczynam - 2 podejście do I etapu SB , ale zapasy nerkowców zjadam już dzis - bo na 30szt. nigdy nie skończę...juz lepiej jak nie będa mnie kusić... :wink:

 

a płaszczyk wisi sobie i czeka...jest taki śliczny...

jak nie schudnę - już pewnie tak zostanie w szafie na dłużej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...