Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My w weekend planujemy wybrać się ze znajomymi na lodogryf :o :lol: Tzn ja z koleżaną bo chłopy nasze wolą w tym czasie obejrzeć coś w kinie :roll:

Tak czy siak cieszę się jak dziecko, bo łyżwy pierwszy i ostatni raz miałam na sobie jakies 15 lat temu :o :lol: Już widze swoje zakwasy hehehe

 

Co do noworocznych postanowień - od wczoraj jestem na SB i nawet dobrze mi idzie :wink: Dodatkowo zaczełam sobie cwiczyć a po obejrzeniu jakiegoś programu o zdrowiu na tvn style do "swojej" porcji cwiczeń dodałam jeszcze tzw "wypady" - rewelacja - czułam jak całe nogi pracują (a w szczególnosci uda i pośladki 8) ) a dziś mam lekkie problemy z chodzeniem - tak mnie bolą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arco, co to te "wypady"? wychodzisz gdzieś czy jak... :roll:

No byk ! 8) Na piwko ze znajomymi :lol:

 

aaa... to już wiem :D

tylko czemu po tym bolą Cię pośladki? :o :roll: :lol: :wink:

 

Bo mają boleć, taka już konstrukcja człowieka ;)

To ćwiczenie można wykonywać na dwa sposoby:

- zaczynamy od pozycji wyprostowanej stojąc. Ręce na biodra i jedną ze stóp stawiamy (raczej płaskim krokiem) dość daleko z przodu tak, aby następnie zginając w stawie kolanowym tą nogę z przodu osiągnąć miedzy udem a podudziem kąt prosty, a pozostająca z tyłu noga minimalnie ugieta w kolanie powinna lekko musnąć podłoże. Powrót następuje przez odbicie się z nogi wykrocznej. Dostawiamy stopę do stopy z tyłu i koniec. Zmiana nóg.

lub

- pozycja wyjściowa to już ten głęboki wykrok z wersji powyżej. Róznica polega na tym ze cwiczymy najpierw jedną a potem drugą nogę (zmienioną) wykroczną. Nie prostujemy się jednak całkowicie a jedynie prostujemy staw kolanowy w wykrocznej. W rezultacie osiagamy pozycję jakbysmy wykonywali szpagat w przód, ale niezbyt pogłębiony.

W obu wersjach można trzymać na plecach kij oburącz.

To najlepsze cwiczenia na pośladki, nie pogrubiające talii i masakrujące czworogłowy, zwłaszcza nad kolanem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, jak tylko wygrzebie sie z choroby dam :)

 

 

Swoja droga trochę mi sie odechciało, bo rozumiem ze rozmiar mojej dupy jest bardziej interesujący niż stan mojego zdrowia, ale podawałam wcześniej, że na razie nie jestem w stanie właśnie ze względów na sytuacje życiową pokazać fotki, ale to akurat zostało niezauważone :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
A widzisz, jak tylko wygrzebie sie z choroby dam :)

 

 

Swoja droga trochę mi sie odechciało, bo rozumiem ze rozmiar mojej dupy jest bardziej interesujący niż stan mojego zdrowia, ale podawałam wcześniej, że na razie nie jestem w stanie właśnie ze względów na sytuacje życiową pokazać fotki, ale to akurat zostało niezauważone :p.

 

Mufka, no co Ty... :( ja nie chciałam nic złego, po prostu

pamiętałam, że miałas wkleić zdjęcia jak wyzdrowiejesz, a że było to już

jakiś czas temu to myślałam, że już wyzdrowiałaś...

chciałaś zdjęcie mojej fryzury to automatycznie przypomniało mi się o Twoich zdjęciach

i w ogóle nie interesuje mnie rozmiar Twojej pupy, bo niby dlaczego?

bardzo Cię przepraszam, więcej nic o zdjęciach nie wspomnę,

i życzę Ci duuużo zdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...