Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

właśnie

na "p" jest też, oprócz picia piwka, palenie papierosków

ostatnio mało palę ( prawie wcale)

ale moge sie poświecić, bo bardzo lubie papieroski, a one mnie

tańczyc na pewno nie będę, bo to jest męczące, a ja chcę schudnąć bezwysiłkowo, bez poświęceń i szybko

Boże gdybyscie zobaczyli mój brzuch!!

nie mam juz siły chodzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liduś najwięcej kalorii sięspala podczas stosowania przyjemności na "P" (tylko trzeba się angażować, a nie "na leniuszka"), drugie miejsce ma taniec towarzyski (naciąga się trochę mniej mięśni?), a pływanie....

....pływanie to taka trochę lepsza gimnastyka. :wink:

 

dobrze, Kroyena, jeżeli zastosuję wszystkie Twoje wskazówki poza tańcem oczywiście to po jakim czasie schudnę??

nadwaga, Jezus Maria... juz 10-11 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lidio czy ty czasami nie przesadzasz?, 57 kg i chciałaś schudnąć?? Kobieta musi mieć trochę ciałka tu i ówdzie, żeby się facet nie poobijał w czasie snu na wąskim łózku. Zresztą facet też nie może być szkieletorem, bo nie byłoby się do czego przytulić.

Poniżej podaję wg tabeli prawidłową wagę dla kobiet 26-45 lat:

wzrost 1,60 - 51-63 kg

1.66 - 58-71 kg

faceci 16-45 lat:

wzrost 1,74 - 61-76 kg

1,80 - 65-81 kg

1,84 - 68-85 kg

NO to mieścimy się w normie, Liduś. A papierochy odstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lidio czy ty czasami nie przesadzasz?, 57 kg i chciałaś schudnąć?? Kobieta musi mieć trochę ciałka tu i ówdzie, żeby się facet nie poobijał w czasie snu na wąskim łózku. Zresztą facet też nie może być szkieletorem, bo nie byłoby się do czego przytulić.

Poniżej podaję wg tabeli prawidłową wagę dla kobiet 26-45 lat:

wzrost 1,60 - 51-63 kg

1.66 - 58-71 kg

faceci 16-45 lat:

wzrost 1,74 - 61-76 kg

1,80 - 65-81 kg

1,84 - 68-85 kg

NO to mieścimy się w normie, Liduś. A papierochy odstaw.

 

Hanula, jesteś aniołem :D , że tak mnie pocieszasz, ale myślę , że te tabele są jednak zbyt liberalne. Ja mam 170 z hakiem i naprawdę nie wyobrażam sobie co by było, gdybym dobiła do 71 kg skoro przy 63 juz ledwo się toczę. Poza tym brzuch bardzo mi przeszkadza kiedy się schylam. W dodatku ja jestem znacznie bliżej 26 lat niz 45 więc musze sobie zostawić rezerwę ( tzn. teraz raczej zrobić sobie rezerwę, bo ta którą miałam, szlag trafił)

 

W zw. z tym w weekend podjęłam kroki zaradzcze i z przykrością muszę stwierdzić, że dwudniowa dieta ŻM nic nie daje. Sytuacja bez zmian.

 

Mnisi tybetańscy z tego co wiem, nie muszą się zbytnio poświęcać, bo jedzenie w ich okolicy nie jest specjalne. Tak przynajmniej słyszałam od osób, które podróżują znacznie więcej ode mnie. Mnisi nie maja dostępu do mieszkanki krakowskiej, która zrujnowała moją figurę :wink: , nie mówiąc już o mazurku Starowieyskiej, ktory ugruntował szkody poczynione przrz ta podłą mieszankę.

 

Może ktoś się będzie ze mną odchudzał??

Tak powiedzmy do Sylwestra. Usatlimy zasady i spróbujemy wcielić je w czyn.

Czy są chętni??

 

Wiecie to już jest chyba przypadek skrajnego uzależnienia od forum. Co problem to do muratorka. Ale to wasza "wina" :D , bo we wszystkim mi pomagacie.

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny. ŻP, dużo wody i rower treningowy. Pompki niechętnie...

Podłość czekoladkowa nie zna granic ! :wink: [że o 'mieszance studenckiej' i smalczyku z jabłkami na pajdzie razowego albo pumpernikla nie wspomnę :p]

 

Poniżej podaję wg tabeli prawidłową wagę

faceci 16-45 lat:

1,84 - 68-85 kg

To gdzie ja mam ten plecak zostawić ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach goloneczka!

Prawdziwa,peklowana!

Z grochem i piwkiem.

Mniam.

Spróbujcie tego:

-potrzebne jest:ciasto francuskie(byle nie Blikle) i dobra kiełbasa.

Kiełbasę kroimy na odcinki 5-6cm i wzdłuż na pół.Ciasto należy rozwałkować ,wyciąć z niego kwadraty o przekątnej 6-7cm.No i kładziemy (po przekątnej) kiełbaskę w ciasto,zawijamy jak niemowlę w pieluchę i do piekarnika.Do tego piwo.

Jejku jakie to dobre! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna Lidko, te kilogramy Ci przybyły dlatego, że masa mięśniowa waży swoje! Więcej niż tłuszcz. Budujesz mięśnie i kg Ci przybywa. Ale ubywa tłuszczu, albo niedługo zacznie ubywać, jak tylko wytrwasz! A na brzuch, to najlepsze "brzuszki" niestety :( . Najlepiej codziennie, ale min. trzy razy w tygodniu :cry: . Przykro mi to pisać, ale innego skutecznego sposobu nie znam :evil: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie tego:

-potrzebne jest:ciasto francuskie(byle nie Blikle) i dobra kiełbasa.

Kiełbasę kroimy na odcinki 5-6cm i wzdłuż na pół.Ciasto należy rozwałkować ,wyciąć z niego kwadraty o przekątnej 6-7cm.No i kładziemy (po przekątnej) kiełbaskę w ciasto,zawijamy jak niemowlę w pieluchę i do piekarnika.Do tego piwo.

Jejku jakie to dobre! :D

O kurczę muszę tego spróbować.

Ale najwcześniej w sobotę. No i chyba jednak zacznę ćwiczyć, bo niebezpiecznie zbliżam się do prawego extremum na osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima idzie i coraz mnię więcej. :-?

Ale jak najbardziej, że sam na to nie wpadłem :oops: , Hanula co najmniej o jedno "u" w dłuuugo motto skrócić. :evil:

Bezdyskusyjnie wykonać. 8) :lol:

 

 

 

PS1. Co do kłopotów finansowych w totka trzeba grać (wygrana jest osobistą i nie będziesz musiała się dzielić z połową). Znowu oddali mi dyche, będzie za co grać. 8) :lol: Przecież nie pójdę kraść. :o

 

PS2. Moje motto jak najbardziej pasuje na Forrum Muratorrum, bo dużo piachu ma. 8) :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny. ŻP, dużo wody i rower treningowy. Pompki niechętnie...

Podłość czekoladkowa nie zna granic ! :wink: [że o 'mieszance studenckiej' i smalczyku z jabłkami na pajdzie razowego albo pumpernikla nie wspomnę :p]

 

Poniżej podaję wg tabeli prawidłową wagę

faceci 16-45 lat:

1,84 - 68-85 kg

To gdzie ja mam ten plecak zostawić ? :o

 

Ponury, to co umawiamy się?

1. ŻP

2. duzo wody (no dobra niech Ci będzie)

3. Ty rowerek, ja basen

4. I co, moze nie jemy po 18.00 ( to jest najgorsze, bo ja wracam do domu około 20.00), ale będę sobie myśleć Ponury nie pęka, to ja też wytrzymam

5. bez słodyczy

I tak do Sylwestra ( z wyj. swiąt). Albo i dalej. Ale może na razie do Sylwka, bo ja sie boje przedsięwzięć długoterminowych. I może będzą efekty. TZN. muszą byc. I zobacz w nowy rok wejdziemy rozkosznie szczupli i seksowni! :D :D :D

 

Jak bedzie mi ciężko to będę myśleć o Tobie. Super. Spodziewałam sie co prawda, że znajdę jakąś siostrę w tej walce, ale oczywiście brat też mi pasuje. Może ktos jeszcze do nas dołączy.

 

Nieżle nie: Ponury63 i smutna lidka vs fałdy na brzuchach i nie tylko!!

Może nam się humory poprawią jak schudniemy?? :D :D :D

 

To jak będzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma być ? Pewnie że się umawiamy :wink:

Witaj siostro w odchudzaniu.

I nie będę pękał.

 

Smutna Lidka i ponury63 :lol: Możemy się już tylko rozweselić.

 

Z tym jedzeniem po osiemnastej to chyba głównie ograniczenie ilości pracy dla maszynerii w środku. Inna sprawa, że do spania energii za wiele nie potrzeba. Czyli niby można jeść, ale mało i lekkostrawnych rzeczy.

 

Do ćwiczeń dokładam izometrię [kartkę sobie napiszę nad biurkiem, coby o tym nie zapominać] i brzuszki do rowerka.

Nie wiem, czy bez słodyczy dam radę :cry:

Wynik pokaże, czy dałem radę, czy raczej dałem ciała :oops:

 

Dane wyjściowe: 114 kg

Na Sylwestra -4 kg [plan minimum]. I małymi kroczkami do przodu.

 

I zobacz w nowy rok wejdziemy rozkosznie szczupli i seksowni! :D :D :D

Oponę do traktora oddam gratis :D Termin odbioru: marzec 2005 :p

 

No to zaczynamy. Lecę na długi spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się, Wielkanoc za pasem. Potem - wiadomo - komunie, a w lecie to lody najbardziej smakują...

 

 

to tak na dobry początek odchudzania może po kawałeczku ??

 

[tu był cukier w różnych ponętnych postaciach]

 

i co pękacie???

W życiu !

Metką tatarską byś zamachała, to rozumiem... Serkiem pleśniowym..

Mnie nie biorą takie mokre ciacha, kremy. Może tak mi zostało po filmie "Dziewczyny do wzięcia" Janusza Kondratiuka :lol:. Rodzynki z orzechami i migdałami, beczułki z likworem, czekolada z winogronami, jakiś Wherter's Original, to tak...

A w ogóle to jakaś wroga robota w tym temacie. Dywersja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię zawiesiste zupy.Dla mnie zupa to gęste i trochę cieczy po bokach.

Taka fasolowa z czerwonej fasolki,z drobnym makaronikiem,drobno pokrojonymi w kosteczkę ziemniaczkami.Do tego przepyszny boczuś pokrojony oczywiście drobniutko ,podsmażony ,podrumieniony.I do zupki go!

Pycha!

A na drugie sandacz (nie pamiętam po jakiemu) pieczony w śmietanie,na wierzchu żółty ,ostry ser.W środku rodzynki ,goździki i inne przyprawy.Podany z ryżem polanym sosem cytrynowym.Schłodzone,białe wino np.reńskie,chablis albo może retsina?

Moja żoneczka gotuje fenomenalnie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...