Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Noo.. elutek - fajna fryzurka - taka zalotna 8)

Ja całe życie mam taką samą (lub prawie) i czasem myślę sobie, że fajnie byłoby zmienić, ale to tylko na chwilę, bo jednak najlepiej czuję się w swoich długich ciemnych :wink: Także prostownica to u mnie prawie codzienność (chyba, że związuję) :wink:

 

Ja się w sumie trzymam choć gardło i ucho bolą mnie strasznie, więc zgrzeszylam dziś herbatą z miodem i cytryną...aaaa co tam :roll: Dla zdrowotności 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prostuję włosy codziennie po myciu :roll:

dosłownie trzema ruchami prostownicy, bo to raczej tak dla wygładzenia :wink:

krótkie włosy, a raczej takie za ucho miałam raz w życiu jakieś 10 lat temu

niegdy więcej tego nie powtórzę (Zielona wie o czym mówię :lol: )

nie ma to jak długi włos, dużo możliwości ułożenia :rozpuszczone, kok, koński ogon, podpięte klamrą.....

choć ta fryzurka powyżej super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie pracuję z samymi facetami, i w dodatku naprawdę nie widuje za wielu kobiet, bo nie mam okazji:), chyba, że na urlopie jestem :lol:, a w chwili obecnej, jeśli szukam jakiejś fryzury to przeglądam strony w necie z fryzurkami. Więc można zaryzykować tezę, że w realu nie zaobserwowałam ładnie uczesanych kobiet z długimi włosami (z wyjątkiem mojej kuzynki, która wpada czasem do mnie :D), z krótką fryzurą, babki wydają sie bardziej eleganckie. Choć może to po prostu przemawia przeze mnie znudzenie własnymi długimi włosami, mam najbardziej koszmarne wydanie włosów jakie można sobie wyobrazić :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, krótkie fryzurki bywają eleganckie, o ile są dobrze obcięte :roll:

niestety, większość fryzjerów (nie mówię o tzw wyzszej półce) ogranicza się do wystrzępienia włosów na maksa z zachowaniem nieśmiertelnych "pazurków" wokół twarzy :roll:

no coments

 

Na naszych ulicach krótka fryzura u pań, to najczęściej niewiadomoco z przyklapniętym gniazdkiem z tyłu głowy od spania :-?

smutne to

 

Co do ładnie uczesanych kobiet z długimi włosami, mam nadzieję, że nie masz na myśli ufryzowanych w wymyślne esy floresy i sztywnej od lakiery kopuły pod hasłem "oto wyszłam od osiedlowego fryzjera" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie fryzury, nad którymi trzeba troche popracować rzeczywiscie sprawiają wrazenie bardziej eleganckich i zadbanych niż długie rozpuszczone włosy nad którymi poza paroma machnięciami prostownicy (w moim przypdaku) nic wiecej nie trzeba robić :wink:

Ale dla mnie długie włosy są po prostu bardziej kobiece, dziewczęce i ja wole wyglądac bardziej kobieco niz elegancko (przy czym jedno-drugiego nie wyklucza) :wink:

Lakier do włosów mam w łazience ale niedługo się chyba przeterminuje bo uzywam go tylko od wielkiego dzwonu i to w niewielkich ilosciach - nie cierpię sztywnych włosów :x

 

P.S. jak tam odchudzanie? 8)

Ja musze powiedzieć, że ta dieta SB jest okropna (brakuje mi jogurtów, owoców, ryżu i w ogóle innych smaków poza rybno-warzywnymi), ale działa.

Ja trzeci dzień jestem i dziś rano waga pokazała 58 czyli o 2 kg mniej niż 3 dni temu - o ile to w ogóle możliwe :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak co jakiś czas do Was zaglądam i czytam jak sobie dzielnie radzicie. Od zeszłego tygodnia w pracy zjadam michę sałatki, a w domu lekki obiad. Nie jestem nastawiona na odchudzanie, ale po świętach czuję się taka obżarta i strasznie brakowało mi warzyw :roll: W Lidlu są takie fajne worki z mixem sałat, do tego ogórek, pomidor....ech...

Mój mąż twierdzi, że nie chce mnie chudszej, bo nie będzie miał się do czego przytulić :oops: , ale dla mnie waga 65 kg przy wzroście 164 cm to jednak trochę za dużo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie włosy, a raczej takie za ucho miałam raz w życiu jakieś 10 lat temu

niegdy więcej tego nie powtórzę (Zielona wie o czym mówię :lol: )

 

:wink: zielona WIE!!! :wink:

mialam bardzo długie (za tyłek prawie) teraz mam srednio długie a tak naprawde to zapuszczam bo... sama nie mam pomyslu co z nimi zrobic :-?

wiem jedno - ze ani dlugie ani krociutkie nie sprawily ze nie musialam sie z nimi meczyc :(

i dlugie wlosy i krotka fryzurka wymagaja czasu jak chce sie jako tako wygladac .

 

ps. nie uzywam prostownicy! - kiedys uzywalam czesto i mialam po pol roku fatalne siano :evil: - susze wlosy na okragleg b. grubej szczotce, duza tona odzywki i.... i mam pomysl zeby przeniesc dyskusje o fryzurkach na inny watek (ktory wlasnie za chwilke zaloze ;)) i tam zdradze wieeeelka tajemnice pieknych wlosow :wink:

cmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jakoś tak przywykłam do SB, ale to już II faza.

W sobotę może znowu upiekę chleb :p, bo pomimo, że od czasu do czasu pozwalam sobie na makaron (razowy) i pieczywo (razowe) waga nadal mi spada.

Dzisiaj padł rekord 63,2 kg. :D

Wciąż czekam na steper :evil: ,więc póki co ćwiczę na starym.

 

Co do fryzurek: od ponad 10 lat chodzę do tego samego fryzjera. Siadam w fotelu a babeczki już same wiedzą co mają robić, żebym dobrze wyglądała i zawsze wychodzę zadowolona. Muszę mieć tylko ogólny zarys, czyli długość i mniej więcej kolor. I to lubię, bo ja się znam na rachunkach a nie na stylizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...