Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Pępki do kontroli, po kolei pokazywać !

 

Wybebeszać brzuszki, nie na wdechu...

Kto nie widzi swojego pępuszka, znakiem obowiązkowa noc w Sylwestra do upadłego.

Co kto woli, byle kalorie były wydatkowane.

 

 

Ja z dumą melduję się z minus 0,5 kg . Znakiem w 3 miesiące 8,5 kilo pooooszło sobie precz !! I dalej sobie pójdzie bo to zaczyna być rodzaj hobby .

( a na wiosnę motylkiem , motylkiem :D )

 

Ziabisława Chudochęciasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ziabko :)

a jak ty w święta te -0,5 kg zrobiłaś?! :o

bo ja to brzuszek owszem na wdechu to widzę ...

 

8,5 kg w 3 miesiące to niezły wynik

 

Ja kiedyś zrobiłam ponad 20 kg w cztery miesiące (z tego 16 w 6 tygodni)

powtórzyłam to dwa razy (bo mam dwoje dzieci :p )

moja recepta na odchudzanie - po prostu zmniejszyć porcje na stole a na święta wyjeżdżać tam gdzie nie znają makowców ani kutii ... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidko, jak ja Cibie rozumiem! Mam prawie te same parametry co ty i te same odczucia. Ten brzuch!! Ale u mnie niestety to jest genetyczne - taki męski typ urody, nic się nie odkłada na biodrach, nogi szczuplutkie, ale brzuch się zrównuje z biustem. Teraz męczę się z brzuszkami, ale szczerze mówiąc, to gdyby ktoś dał mi grawancję bezpieczeństwa na odsysanie, to nie wiem, czy bym się nie zdecydowała.

Ale pływania nie rzucaj!! To naprawdę ujędrnia, a tak naprawdę liczy się wymiar a nie waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może metoda na " guzik " ?

Znakiem przeszywa się ciut ciut guzik, co by piło ździebko, by przypominało nieustająco o sobie ?

 

BK zazdraszczam owych 20 kg w takim tempie, tylko mając hm ten teges lat , muszę mieć świadomość, że u dinozaura inaczej skóra pracuje. Niby można było by spinaczami za uszami.. :D

 

O liposuction kobitki nie myślcie. W większości przypadków pozostają dziury w budżecie i rozpadliny w ciele.

Wszystko pięknie wygląda potem - jak jest zawoalowane ubraniem.

Pod ręką jednak góry i doliny . Statystycznie 85% odsyśniętych żałuje mordęgi ( min, 6 miesięcy bólu ) i związanych z całym ceremoniałem wydatków. A ci, co z tegoż procederu żyją, zawsze będą udowadniać co innego..

 

pozdrówka ( na głodnego jak zwykle:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja z dumą melduję się z minus 0,5 kg . Znakiem w 3 miesiące 8,5 kilo pooooszło sobie precz !! I dalej sobie pójdzie bo to zaczyna być rodzaj hobby .

( a na wiosnę motylkiem , motylkiem :D )

 

Ziabisława Chudochęciasta

Ziaba nie przesadzaj. Na zime ziaby hibernuja a ty usiłujesz zniknac . zniknełas 8.5kg w 3 miesiace to na rok daje 26 kg . Za jakieś 3 lata zaczniesz miec wage ujemna ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rozumu mi nie odjęło AŻ na tyle, by nie być świadomą jak wygląda śliwka przed a śliwka po. 8) :D

 

Mając w domu młodą ( rozmiar 40 ) i wodząc oczami po jej przepastnej szafie dochodzę do wniosku ,że ten styl mi absolutnie nie pasi i nie ma skąd podbierać ciuchów. Dziewczyna mojego syna, za to ma taaaaakie nogi,że ja bym musiała zawinąć nogawki na czoło, by móc parę kroków zrobić i ocalić zęby.

 

I jak czytam mimi, to wnioskuję, że musi być równowaga w naturze:D

 

ps. ( ale i tak będę chuda!!! a chociażby za 3 lata !!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abromba - popłakałam się ze śmiechu czytając twój post :lol: :lol: :lol:

"męski typ urody" :lol: :lol: :lol: Już Ty się lepiej nie odchudzaj,bo ubędzie kochanego ciała!A już operacje!O matko i boska :D :D :D

Ale wiem,człowiek taki niemądry jest,chciałby być jak motylek czy inny owad.Ale wiecie co jest najlepsze na odchudzanie? (to tak a propos tych owadów :wink: )

 

No a propos tych owadów to niestety te co budują domy (vide pszczoły robotnice) to nie ten tego.

A ja ten dom już rok buduję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej, hej! Jestem tu nowa... a zjawilam sie tylko dlatego, ze ja tez musze sie odchudzac... :(

 

Musze zrzucic przynajmniej tak 8-10 kg ( to tluszczyk, ktory mi sie nagromadzil przez 4 lata, od wyjscia za maz :).

 

Dzisiaj sie zgadalam z pania ktora sprzata w mojej firmie, ze tez musi zaczac zrzucac kilogramy (ona jest w gorszej sytuacji - kupila na wyprzedazy kurte, ktora jej sie nie dopiana - hi hi). Ogolnie to zabawna kobita wiec moze razem sie zdopingujemy w tym odchudzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ,psiakość jest coraz mniej!

Jem ile mogę,co mogę.Piwo,wino,słodycze,mięcho,sosy.

I chudnę!!!!

Szlag by to trafił! :evil:

 

Tylko pozazdroscic!!! Kiedys tez tak mialam - jeszcze na studiach taka bylam zabiegana ze wszystko ze mnei szybciutko schodzilo. Ale to sie skonczylo. Teraz siedze w pracy i nie ma tyle ruchu co kiedys. Ostanio nawet przynosze kartki z drukarki kolegom,ale to nadal za malo ruchu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dumą melduję się z minus 0,5 kg . Znakiem w 3 miesiące 8,5 kilo pooooszło sobie precz !! I dalej sobie pójdzie bo to zaczyna być rodzaj hobby .

( a na wiosnę motylkiem , motylkiem :D )

 

Ziabisława Chudochęciasta

 

ziabko kochana, jak Ty to robisz? :roll: u mnie też latka już nie te a i rodzinka żarta :( a przy nich nie umiem sobie poradzić z kuchnią. Wesprzyj mnie swoją wiedzą i doświadczeniem, pliiizzzzz...... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką mam przemianę materii.Jem dużo,ale raczej zdrowo,żadnych fast foodów,chipsów,orzeszków.

Mięso,ryby,ryż,kasze,makarony,warzywa,owoce,alkohole,czasami słodycze,nabiał.Wszystko w domciu,przygotowane przez żonkę,świeżutkie.Z tłuszczów tylko oliwa z oliwek.

Nie pamiętam kiedy byłem w jakimś McSyfie,PizzaGlucie czy Nowej Hucie.

To do rymu.

Nie lubię podżeradełek typu właśnie chipsy,flipsy,orzeszki,paluszki,słone ciasteczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...