Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

2 godziny robić makijaż

Noooo, ciekawa propozycja. :lol:

A można godzinę robić i godzinę zmywać (ten makijaż, nie gary)?

A to Froschka.

Nie napisała ile czasu trzeba się kochać, żeby spalić 1pączka :oops: :wink:

 

jesli zaliczyc go do odpoczynku w pozycji lezacej to przez godzine mozna spalic 66 kcal 8)

 

ogolnie wywiedzialam sie , ze seks spala 360 kcal/h

ale spalamy je dopiero po 20 min cwiczen :roll: :D :D

Ćwiczenia, to inaczej gra wstępna? :wink: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

2 godziny robić makijaż

Noooo, ciekawa propozycja. :lol:

A można godzinę robić i godzinę zmywać (ten makijaż, nie gary)?

A to Froschka.

Nie napisała ile czasu trzeba się kochać, żeby spalić 1pączka :oops: :wink:

 

jesli zaliczyc go do odpoczynku w pozycji lezacej to przez godzine mozna spalic 66 kcal 8)

 

Znaczy, to jest dla pozycji "śpiąca królewna"

a dla innych pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamę i zadeklaruję, że nie zjem ani jednego pączka.

Wolę spalać "boczki" niż pączki.

Poza tym jeśli pod przykrywką tradycji miałabym się już skusić na smakołyk to byłoby to tiramisu a nie pączek :oops:

 

to też robisz z takim wyrachowaniem? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłam :o . Złożyłam. :o Ale adrenalina :o skok na bungee przy tym to pikuś - jeszcze mi sie w głowie kręci...i jeśc aaaaabsolutnie się nie chce :wink: ..

 

3 miesiące wypowiedzenia. Czekam....jeszcze 3 miesiące...90 dni...720 godzin, 4320 minut....259200sekund...aaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

Ulga...wileka ulga i wiara że będzie dobrze mimo wszystko...(ale kciuki prosze trzymac dalej - Zielonooka - od czasu do czasu spluń jednak przez ramię w mojej intencji... - tak na wszelki wypadek... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
Dotarłam :o . Złożyłam. :o Ale adrenalina :o skok na bungee przy tym to pikuś - jeszcze mi sie w głowie kręci...i jeśc aaaaabsolutnie się nie chce :wink: ..

 

3 miesiące wypowiedzenia. Czekam....jeszcze 3 miesiące...90 dni...720 godzin, 4320 minut....259200sekund...aaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

Ulga...wileka ulga i wiara że będzie dobrze mimo wszystko...(ale kciuki prosze trzymac dalej - Zielonooka - od czasu do czasu spluń jednak przez ramię w mojej intencji... - tak na wszelki wypadek... :lol: :lol: :lol:

 

joan - wszystko będzie dobrze, na pewno :D

zrobiłaś pierwszy - najważniejszy krok,

wyzwoliłaś się, odetchnij, powąchaj kwiatki... :)

 

http://images30.fotosik.pl/150/d205ac298c523f08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłam :o . Złożyłam. :o Ale adrenalina :o skok na bungee przy tym to pikuś - jeszcze mi sie w głowie kręci...i jeśc aaaaabsolutnie się nie chce :wink: ..

 

3 miesiące wypowiedzenia. Czekam....jeszcze 3 miesiące...90 dni...720 godzin, 4320 minut....259200sekund...aaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

Ulga...wileka ulga i wiara że będzie dobrze mimo wszystko...(ale kciuki prosze trzymac dalej - Zielonooka - od czasu do czasu spluń jednak przez ramię w mojej intencji... - tak na wszelki wypadek... :lol: :lol: :lol:

 

Będzie dobrze, nic sie nie martw.

Kciuki tez potrzymam, już teraz może być tylko lepiej :lol:

Powodzenia :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ruszyłam ani jednego pączka !!!! :D

Mąż się śmieje, że czekają mnie same niszczęścia przez cały rok. Teściowa upiekła nam faworki i zakupiła pyszności. Nie tknęłam nic, nawet dziś.

Zaczęłam biegać - już 6 razy od ok tygodnia. Robię brzuszki rano i dodałam sobie jeszcze na wieczór. Już nie 100 razy jak kiedyś, ale po prawie 300 rano i 300 wieczorem(kiedyś to tysiaka na dzień robiłam :o ). Robię je tak jak w książce Pani Calan: Calanetics - twórczyni callaneticsu.

Ale do rzeczy: kupiłam sobie dziś tabletki CLA max - kwas linolowy.

Obiecują wiele, ale dopiero dziś wzięłam pierwszą dawkę.

"...powoduje spalanie już istniejącej tkanki tłuszczowej oraz ogranicza jej powstawanie w organizmie. Przyczynia się do zaniku cellulitu i poprawy sylwetki. Pozwala na zachowanie proporcji między ilością tkanki tłuszczowej a mięśniowej, przez co chroni przed powstawaniem efektu jo-jo..."

heh - brzmi obiecująco - przyznacie, ale zobaczymy co będzie dalej. Powiedziałam sobie, że tłuszczyk z ud muszę jakoś ruszyć i koniec kropka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno czytuje Was czasem bo sama probuje cos zrobic ze swoimi paroma kilogramami ,ktore przez ostatni rok przyrosły ...ale do rzeczy ,pytalas kiedys o BIO c.l.a.Jak urodzilam drugiego synka ,to przez dlugi czas nie moglam wrocic do swojej wagi i wlasnie te tabletki pomogly mi zapaczatkowac spadek wagi. Przede wszystkim zmniejszaja łaknienie..nie burczy w brzuchu,wiec polecam jezeli problem tkwi w zbyt obfitych posilkach. :)

Sama się w nie już zaopatrzylam ale zamierzam łykac do 3 dziennie,wiecej sie ruszac(jezdzic na rowerku i ćwiczyc) i nie jesc p 18. Musialam to napisać .....bo takie zobowiazanie na pismie łatwiej dotrzymac.

Pozdrawiam wszystkie dziewczynyodchudzajace sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemia - ja to sie właśnie zastanawiam jak to będzie u mnie ze zrzuceniem wagi po drugiej ciaży (a to gdzieś mysle za dwa lata :wink: ) - teraz było cieżko bo do zrzucenia bardzo duzo, więc obiecuję sobie , ze w nastepnej ciąży nie dam sie tak "zapaść" - a motywacja będzie silna - wystarczy jak sobie przypomnę jak wyglądałam :roll: :lol:

 

Bio cla zakupie chyba dziś i będe sobie po 2 dziennie brała - zobaczymy czy coś to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joan - aa zapomniałam napisac, ze kciuki również trzymam i normalnie dumna z Ciebie jestem :D 8) :wink: Będzie giiiit - zobaczysz !

 

Wiecie co, własnie cofnęłam się w naszym wewontku do zeszłej wiosny i poczytałam sobie nasze zmagania :lol: Fajnie było - czas to powtórzyć chyba bo wiosnę już czuc z oddali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam firmy jakiejś Natura... cosik tam (nie mam przy sobie więc nie napisze dokładnie). Kupiłam bo była promocja. Kosztowały ponad 30 zł a ja zapłaciłam 10. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo takie nie markowe mi sie wydają.

Czytałam o tym BIO - CLA + jakieś tam zielone cherbaty i wypowiedzi były zachęcające.

Czytałam też na temat Thermal Pro, ale tego to się boję. Wszystko można się dowiedzieć na forum kulturystów :)

Oni też mają manię nie tyle co odchudzania co spalania zbędnego tłuszczu.

Ja postanowiłam łukać 3 tabletki dziennie.

Acro - napisz czy kupiłaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieta stresowa działa :roll: . 1 kg mniej w 1 tydzień. :wink: Wypłukuje mi się magnez więc łykam tabletki.

Zaraz jade na zakupy - może kupie sobie to o czym piszecie: Bio Cla - choć jak dotąd zawsze unikałam takich wynalazków (zwykle brzydko to pachnie i rośnie mi z żołądku...dając uboczne efekty :roll: )

Do tego jakiś fajny krem - żeby ładnie pachniał i miło się kojarzył...podniosł komfort tych trudnych dni na diecie...(bo w samo działanie wyszczuplające nie bardzo wierzę...)

zapisałam sie na klika masaży drenujących limfę...

odkurzyłam orbitrek - i ustawilam w kierunku kojącego widoczku na las...

 

jednym słowem - na razie jest ok - jest progress i nic nie wskazuje żebym zawróciła z wybranego kursu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuu dziewczyny - jak ja się wczoraj wyskakałam :o Na parkiecie oczywiście :wink: Wszystkie mięśnie mnie dziś bolą, normalnie maraton był - pożegnanie karnawału jak się patrzy - z laskami tańczącymi na barach hehe (ja grzecznie tylko na parkiecie :wink: :lol: )- oj sie dziaaało...a jaka to przyjemna forma ruchu :D 8)

 

Kupiłam sobie bio cla - drogie troche, ale czego się nie robi :roll: :lol:

I mam zamiar zacząć pić czerwoną herbatę - podobno pomaga w walce z tłuszczykiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...