Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Małżonka :

wzrost 170 cm

wymiary od dołu 90-59-94 (1,5 roku po dziecku)

waga -niby ściśle tajne ale gdzieś ok.54 kg

 

Pattaya, jako autorka tego wątku zabraniam Ci umieszczać tego typu informacji, coby nie przygnębiać szczególnie tych, których wymiar od dołu zaczyna się na 1.. :evil: Bo co do tego, że facetom nie przeszkadza aby ten ostatni był ponad 100, to nie mam wątpliwości.

A tak w ogóle to jak Wam poszło z tym odchudzaniem, może korzystając z okazji, że zaczął się "czas wyrzeczeń" zacząć jeszcze raz. Mi niestety do tej pory nie udało się schudnąć :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam jedno:

nie przepadam za ciastami.

Ale z jednym wyjątkiem - SNIKERS!!!!- made by moja teściowa.

Cudo,rozkosz,miodzio!W życiu nie jadłem tak dobrego ciasta.Wiem,że są tam orzechy,mleko skondensowane,coś a'la budyń.

Paluszki lizać :D Nie sugerujcie się nazwą,uważam te batony za niejadalne.

Najlepsze ciasto na świecie!Lepsze nawet od Czaru Teściowej (tort bezowy z bitą śmietaną i dodatkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch,ruch i jeszcze raz ruch!!!!

 

Wiesz pattaya, mam tylko nadzieje ze bedziesz na zjezdzie Muratora, bo koniecznie chcilabym cie poznac i zobaczyc czy faktycznie jestes taki szczuply czy tylko zalamujesz te nieszczesne osobki, ktore tak bardzo marza o utracie kilku kg kochanych cialka.... :p :p

 

Oj musze cie zobaczyc!! ;) :D - i tylko sprobuj miec chocby najmniejszy tluszczyk....!!!

 

A tak swoja droga to roszeczku przesadziles, gdy opisywales swoja zone - hmm, majac 94 w biodrach wazy tylko 54kg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie mobilizuję do przedwiosennego odchudzania. Nie wiem, czy wybrać metodę bardziej drastyczną, ale drastycznie krótką (dieta kopenhaska) czy też odchudzać się rozsądnie i powoli? Opcja pierwsza trwa 13 dni. Opcja druga - szacuję, że pół roku.

Ziaba, Ty się tak bez przerwy odłuszczasz, czy to kolejna tura?? Czy to Ty przed dietą? :lol: :lol: :lol:

http://foto.onet.pl/upload/38/71/_426858_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaby się odtłuszczają cóś ostatkiem powolniej.

Zima i wożenie zadka samochodem nie służy zbywaniu sadełka.

Ale już nawyki są wdrożone : rano kawa ( tudzież gar herbaty ) obiad jakiś taki cherlawy ( mięsko plus surówki ) i na kolację grapefruit ..

 

Można przywyknąć. Wszak i koń ma monodietę ; owies -siano :D

 

I już zleciało ponad 4 miesiące... dziwne, bo po ciuchach widać więcej niż po minusowych kilogramach.. ( ostatnio mnie stara znajoma napadła w sklepie i pierwsze pytanie czy jestem zdrowa bo jakoś takoś cieniej wyglądam hehehehehe )

 

Słonince mówimy nie !

 

( ale gdzie ma być w odpowiedniej ilości niech zostanie:oops: :D )

 

Męczących się pozdrawiam. Łączmy się w cierpieniu .. :D :D :D

 

 

ALE MA UDA !!!!!! :lol: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...