Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mój kuzyn w zdrowiu schudnął na dzień wczorajszy 40 kilo w ciągu półtora roku :o :D

 

a co robił? i czy bardzo "cierpiał"? :roll: :wink:

 

Ehh, standardzik - dieta wysokobiałkowa, mało węgli, kapke tłuszczu plus sporo ruchu aerobowego. Chłop ma niemal dwa metry i od zawsze był duży. Do tego trenował ciężary kat. open. No musiał być smokiem ;) Aha, jeszcze taki drobiazg, że był konsekwentny.

Zakochał sie tez podobno, ale to nie aż tak dawno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn w zdrowiu schudnął na dzień wczorajszy 40 kilo w ciągu półtora roku :o :D

(...)

Zakochał sie tez podobno, ale to nie aż tak dawno ;)

 

aaaa - to zakochanie wszystko wyjaśnia :wink: - z zakochaniem to się nie liczy. :lol:

Ja jak jestem zakochana to moge nic nie jeść...żyję na samych motylach w brzuchu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Dzisiaj się zważę u lekarza.

Ale to było proste, bo głównie pozbyłam się wody gromadzonej przez organizm na potrzeby karmienia. Odstawiłam dzieci od piersi i to są szybkie efekty. Zmniejszył się biust, uda, pupa.

teraz dopiero zaczną się schody, bo jeszcze dużo mi zostało nie-wody :wink: :wink: :wink:

Sie rymnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam depresje jakąś...

odchudzanie mi też nie wychodzi...

niby sie pilnuję, ale wielkich efektów nie ma - cały czas w granicach 58 kg :evil:

Mało ruchu mam, prawie wcale...nie mogę już patrzeć na siebie - naprawdę, bez zartów :evil:

nie wyjdę latem z domu chyba... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arco - co ty...nie smutaj... :p taka dziś pogoda wisielcza...mam to samo...:roll:

 

ale wyjdzie słonko - pojeździsz na rowerze - w ogródku popracujesz - metabolizm ruszy...żyć sie zachce i ćwiczyc też... 8)

 

ja wczoraj robiłam ręcznie wertykulację trawnika :o - miałam neizłą zadyszkę...dzis nie moge się ruszac - ale czuję wszystkie mięśnie - to jest dopiero fitness! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
a ja mam depresje jakąś...

odchudzanie mi też nie wychodzi...

niby sie pilnuję, ale wielkich efektów nie ma - cały czas w granicach 58 kg :evil:

Mało ruchu mam, prawie wcale...nie mogę już patrzeć na siebie - naprawdę, bez zartów :evil:

nie wyjdę latem z domu chyba... :roll:

 

arco, zamienimy się? Ty mi dasz 58, a ja Tobie 68... :wink: :lol:

 

jesteś młoda, śliczna i ZGRABNA :D

 

i o żadnej depresji nie może być mowy - bo wtedy to o chłopakach nawet się nie

myśli, a co dopiero seksowne zdjęcia wkleja... 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: elutek - noo nawet się roześmiałam :lol:

Te zdjecia to własnie dlatego, że łapię sie kazdej okazji by sobie przyjemność sprawić :oops: :wink:

joan - czekam na te słońce jak na wybawienie...i praca w ogórdku czeka..wertykulator też - tyle, ze mechaniczny :lol: ale już tam sie znajdzie i ręcznej/nożnej pracy sporo :wink:

 

A niebo takie sine, i te snieżne zaspy kłują w oczy...brrrrrrr

Do tego mąż w piątek na szkolenie oczywiscie dwódniowe jedzie...lalala - uwielbiam to :evil:

 

Mam już serdecznie dość tych zimowych łachów, swetrów, rajdów...

 

Ranyy dawno się tak źle nie czułam :roll:

 

W sobotę miałam jechac na wiosenne zakupy, jakieś jasne, kolorowe ciuszki sobie sprawić, kurteczke krótką..ale przy takiej pogodzie wszystkiego się odechciewa :roll:

 

Dobra...nie marudzę juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...