Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

...majac 94 w biodrach wazy tylko 54kg...

 

to możliwe

zupełnie możliwe skoro ma jednoczesnie 59 w talii

z tym , że przy tej wadze są to mało otłuszczone biodra

 

a może to jest 90 w biodrach i 94 w biuście? Czy wymaiary zawsze podaje się od góry?

 

A mi to nadal jakos nie pasuje

Sama mam 174. W moich "szczesliwych czasach" wazylam tez 54kg ale w biodrach 86-88. Hmm z tego wynika ze cos mi nie pasuje z tak niska waga...

 

Cos mi sie zdaje ze pattaya ma poprostu niezly ubaw z nas.... :wink: :wink:

A idac dalej ta droga, to pewnie to jego odchudzanie wlasnie wynika z tego smiechu :D:D:D:D:D

 

Smiech to niezla metoda na odchudzanie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

A mi to nadal jakos nie pasuje

Sama mam 174. W moich "szczesliwych czasach" wazylam tez 54kg ale w biodrach 86-88. Hmm z tego wynika ze cos mi nie pasuje z tak niska waga...

 

Cos mi sie zdaje ze pattaya ma poprostu niezly ubaw z nas.... :wink: :wink:

A idac dalej ta droga, to pewnie to jego odchudzanie wlasnie wynika z tego smiechu :D:D:D:D:D

 

Smiech to niezla metoda na odchudzanie :D:D:D

 

No to co niech sie chłopak pośmieje. Co to nam szkodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dzień dobry w tym wątku ku pokrzepieniu serc.

 

Ja się nawet za dietę nie zabieram bo i tak nic z tego nie wyjdzie :lol: . Ja nie umiem. Normalnie mogę nic nie jeść przez cały dzień i nic się nie dzieje, zadowolniona jestem, nie ssie mnie, ale jeśli to się odbywa pod nazwą "od dzisiaj jestem na diecie", to automatycznie mam napad wilczego głodu. RAZ próbowałam, zjadłam więcej niż zwykle w ciągu dnia jadam (to była dieta niedrakońska :) ), ale o 20:00 opróżniłam lodówkę :lol: :lol: :lol: . Psychika taka :lol:

 

Pattaya się wymandrza, bo ma żonę jak widzę cienkiej konstrukcji :) 59 w pasie :o Jezusie to nawet missski miewają więcej.

 

Ja mam konstrukcję o niskim zawieszeniu, za to wzmocnioną :cry: :oops: Mam na myśli potocznie mówiąc budowę grubokościstą i silnie umięśnioną i co bym nie robiła, nie zejdę poniżej 55 kg :o przy wzroście 160 na koturnach. No po prostu taka jestem :lol: :lol: i nie mam zamiaru się załamywać (już :lol: bo drzewiej inaczej bywało, mąż mnie z kompleksów wyleczył). Ogólnie raczej szczupło wyglądam, brzucho zawsze miałam płaskie (prawie z kaloryferkiem :lol: ), ostatnio po 2 dzieciach trochę sflaczawszy :oops: , tyle że to zawieszenie :roll: i uda jak u piłkarza. No niestety.

 

Aha, a wagi swojej znajomym w realu nie ujawniam, bo i tak nie uwierzą (Bogu dzięki nie wyglądam na tyle), a po co mam się wstydać.

 

Alem się rozgryzmoliła! :o

 

Pozdrawiam i wspieram. Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak trochę z boku patrząc na społeczeństwo, to ze smutkiem zauważam tycie dzieci :(

 

Kiedy byłam mała, też zdarzały się dzieci otyłe, ale raczej niewiele ich było (pewnie część przypadków o podłożu dziedzicznym lub związanym z chorobą). Teraz.... :o :o :o

 

Straszne te widoki rodzinek w kolejce do Macdonalda - rodzice szczupli, albo "w normie", dzieci - zgroza. Dieta chipsowo-cukierkowa, zero WARZYW, czasami jakiś owoc chyba tylko :evil: , zamiast biegania po podwórku przesiadywanie przed telewizornią i rozmaitymi plejstejszonami.

Czy ci rodzice nie mają oczu? Czy myślą, że dziecko, jak urośnie, to zrzuci te nadprogramowe kilogramy? Dlaczego mu diety nie zafundują? Z lenistwa? Pewnie, ze łatwiej do makdo zabrać :evil: :o :evil:

Boziu tu by się jakaś kampania przydała w telewizorni właśnie, uświadomienie ludziom, że komórki tłuszczowe w dzieciństwie wyhodowane zostają już na całe życie. Ale pewnie lobby chipsowców-reklamiarzy nie pozwala :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hrhr i jak samopoczucie na TP ?

 

Na poczatku byla niezla jazda. :wink: Usiedziec nie moglam :wink: i szukalam okazji do konfrontacji, delikatnie rzecz ujmujac. Po mniej wiecej 2 tygodniach chyba wszystko wrocilo do normy. Ale efekt odchudzania, przy minimalnym wysilku, imponujacy - 9 kg w ciagu 6 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hrhr i jak samopoczucie na TP ?

 

Na poczatku byla niezla jazda. :wink: Usiedziec nie moglam :wink: i szukalam okazji do konfrontacji, delikatnie rzecz ujmujac. Po mniej wiecej 2 tygodniach chyba wszystko wrocilo do normy. Ale efekt odchudzania, przy minimalnym wysilku, imponujacy - 9 kg w ciagu 6 tygodni.

 

jejku, a co to jest??? Moze jakiis blizszy opis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie mobilizuję do przedwiosennego odchudzania. Nie wiem, czy wybrać metodę bardziej drastyczną, ale drastycznie krótką (dieta kopenhaska) czy też odchudzać się rozsądnie i powoli? Opcja pierwsza trwa 13 dni. Opcja druga - szacuję, że pół roku.

 

Madzia - muszę się niestety dołączyć. Tylko znowu się pokusiłam na meridię ... kupiłam taniej na allegro i mam zamiar dodać do tego dietę 13 dniową - jak się nie wykończę to może "zjadę" do wiosny. A to ponoć już w kwietniu ma być +30C... i jak tu się odsłonić :(.

Po przeprowadzce złapałam totalnego lenia i tak tyję od 3 miesięcy.

Chyba czas znowu coś zbudować!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pokajać.Muszę przeprosić wszystkich,których moje posty mogły wyprowadzić z równowagi.

Tragiczna konfrontacja wyobrażeń z rzeczywistością....

Wczoraj opowiadam mojej żonce co tam na forum i wdepnąłem w odchudzanie.Ja mówiłem,ona bladła,oczy robiły się jej okrągłe i zakrzyknęła wielkim głosem:

-Ja nie ważę 54 kg! Coś Ty ludziom naopowiadał!

-Ważę 55,5!

 

Moje życie legło w gruzach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...