Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mati, tutaj to już rzadko kto bywa... - nie to co kiedyś

 

nooooo..prowdo... :roll:

Ale, ale...ja też właśnie rzuciłam pracę i juz niedługo będę pracować we własnym domu :D więc i czasu na forum i odchudzanie powinno być więcej 8) :D

taaa...

nie chcę Cię starszyć acrobaleno, ale jak nie chodzi się do pracy to sie tyje. Znam z autopsji..

Ale poza tym siedzenie w domku to super sprawa..polecam :D :D :D Ja odpoczywam do wrzesnia. A potem niestey znów do pracy. :-? Ale za to odzyskam figurę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elutek, z tym forum to prawda...niestety

jeśli mogę się trochę pochwalić moimi osiągnięciami :oops:

Wprowadziłam dietę od 12.05....ograniczyłam chleb, słodycze, makarony. Jem bardzo dużo warzyw i owoców. Dodatkowo zakupiłam sobie (tak na spróbowanie) reklamowane plastry Vita Slim, a od tygodnia biorę Therm Line II z firmy Olimp Labs, zakupione przez internet. Dodatkowo codziennie pobudka pół godziny wcześniej niż zwykle i chodzenie (bardzo szybkie) przez jakieś 20 minut. Oznacza to, że wstaję codziennie o 4 rano....w miarę możliwości jeżdżę na rowerze, ale brakuje mi generalnie czasu. Miałam dwie "wpadki". Po mocnych nerwach zjadłam pół tabliczki czekolady :oops: I piję dużo czerwonej herbaty. Od 12.05 do dziś schudłam 3 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elutek, z tym forum to prawda...niestety

jeśli mogę się trochę pochwalić moimi osiągnięciami :oops:

Wprowadziłam dietę od 12.05....ograniczyłam chleb, słodycze, makarony. Jem bardzo dużo warzyw i owoców. Dodatkowo zakupiłam sobie (tak na spróbowanie) reklamowane plastry Vita Slim, a od tygodnia biorę Therm Line II z firmy Olimp Labs, zakupione przez internet. Dodatkowo codziennie pobudka pół godziny wcześniej niż zwykle i chodzenie (bardzo szybkie) przez jakieś 20 minut. Oznacza to, że wstaję codziennie o 4 rano....w miarę możliwości jeżdżę na rowerze, ale brakuje mi generalnie czasu. Miałam dwie "wpadki". Po mocnych nerwach zjadłam pół tabliczki czekolady :oops: I piję dużo czerwonej herbaty. Od 12.05 do dziś schudłam 3 kg.

 

3kg - to gratuluje

 

a wracajac do te, ze skoro siedzac w domuy sie tyje to moze ja zaczne chudnac w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się jednak nie zgodze że siedząc w domu sie tyje...

kurcze - teraz nie mam czasu na myslenie o jedzeniu...a w pracy...nie nowej a dośc starej 8)...z duża ilością skoków adrenalinowych...myślałam o jedzeniu cały czas...nie obżeraniu się a zakąszeniu...mała kawka z kanapeczką...ciasteczkiem...średnio co godzina...tak dla pocieszenia...

 

teraz jem jak mnie zaśsie... 8) usiedziec na dupsku nie potrafię - cały czas widze tyle rzeczy do zrobienia... 8) nie chudnę - bo sie nie odchudzam...ale giętka jestem jakaś taka bardziej... 8) i co ważne samej mi się chce ruszać :wink: - mięśnie same domagają się wysiłku...rowerem na zakupy...na pieszo na zakupy...500 razy po schodach na górę...wyciaganie deszczowki w studni wiaderkiem 5 litrowym...koszenie trawy...grabienie trawy...

a tak było 7.30 sniadanie, 10.00 II śniadanie, 13.00 obiad, 16.30 obiad w domu, 19.30 kolacja w domu, 22.00 no na głodnego spać? i cały czas na przysłowiowej dupie... :cry: no bo po pracy mi się juz nic nie chcialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie zgodzę z teorią zaby...no bo w jakiej pracy zależy - w takiej jak zaba ma to wiadoma sprawa, ze sie chudnie :wink:

A w takiej jak ja miałam...no mam jeszcze kilka dni..to siedzę tyłkiem 8 godzin za biurkiem i zero ruchu !A do pracy i z pracy autem, w domu też na nic (czytaj na siebie) czasu nie ma, wiec boczki rosną :roll:

A tymczasem sobie układam plany dnia jak już bede pracowac w domu (pracować nie siedziec ! 8) - rano po sniadanku gimnastyka, trochę ruchu na swieżym powietrzu, wiecej czasu chociażby na masaze pod prysznicem..jadłospis też spokojny i ustalony...stresów mniej to i nerwowego podjadania mniej :wink:

Nooo zobaczymy :D

A tymczasem chwalic sie nie mam czym, bo cały czas 57 i mniej się nie chce pokazac...(w sumie się nie dziwię :roll: :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
Elutek - glowa go gory.

Najwazniejsze ze zdrowi jestesmy

 

nooo, bardzo zdrowi jesteśmy... :lol:

 

nie wiem co mi się stało, ale ostatnio to "żrem jak świnia" :oops:

/bardzo przepraszam wszystkie świnki :) /

 

może to dlatego, że dodatkową pracę wzięłam i prawie na nic nie mam czasu

- i tak sobie rekompensuję... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia - miesiąc i schudnąć o jeden rozmiar to całkiem nieźle :D U mnie też większość tłuszczyku odkłada się na brzuchu i to coraz bardziej :oops: :cry: Może wypróbuję SB i zobaczymy co z tego wyniknie.

Sróbuj, jak uda ci się wytrzymac pierwsze dwa rygorystyczne tygodnie to póżniej już będzie łatwiej

Do slodzenia polecam zamiast rakotwórczych słodzików -ksylitol czyli cukier brzozowy, który dodatkowo ma właściwości lecznicze

cukier mi nie przeszkadza bo nie pijam słodkich herbat

 

A ja polecam moja metode - powoli, a skutecznie, bez drastycznych diet.

4 razy w tygodniu aerobik, dwa a lbo raz w tygodniu sauna. Jesc normalnie i wszystko ale MNIEJ i od polowy lutego mam 6 kilo mniej.

Powodzenia dziewczyny

przez jakiś czas stosowałam Twoją metodę tzn. jadłam mniej i faktycznie schudłam jakieś 8 kg ale teraz wszystko wróciło do poprzedniego stanu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elutek - ja się mogę pochwalić 8)

Dziś pierwszy raz od roku zobaczyłam na wadze 56 kg :D zaraz potem znikło bo zjadłam obiad :lol: ale nic to - idzie ku dobremu :wink:

 

Kupiłam sobie przedwczoraj kawkę odchudzającą - fajna ! Zobaczymy - może i ona coś pomoże :wink:

ja się waże tylko rano przed ubraniem się i po załatwieniu potrzeb :lol:

ja tak samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...