Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie po krótkiej przerwie.

 

Moja waga nareszcie spadła poniżej 80, na samej diecie 1200, czyli tylko 5 kg od marca.

Nie jestem zadowolona z wyniku i z siebie, bo mimo silnej motywacji nie mogłam się obronić przed słodyczami. Jedyne co wyniosłam z diety to niesłodzenie napojów

 

No i dostałam "meridię" od lekarza. Super wspomagacz. Nakręca do pracy i odstrasza od łakoci. Lody są teraz blee.., kiełbaski z grilla są blee..

Popijam soczek warzywny i delektuję się nim. Przedtem by mi nie przeszedł przez gardło.

I ten speed do roboty !!!

Niestety skutki uboczne też są, ale to dopiero pierwszy tydzień zażywania.

Jeszcze mi zostało 10 kg.

 

I jeszcze podzielę się z Wami stronką o odchudzaniu, poleconą przez panią doktor:

http://www.odchudzanie.org.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
wracam do Was z powrotem :oops: :oops: , zamiast chudnąć, tyję.Ee wiem ,że za duzo jem ale nie mogę sobie z tym poradzić. Proszę o pokutę.

 

andzik, nie ma sprawy, nawet rozgrzeszenie dostaniesz :)

 

ja miałam jechać na wczasy odchudzające, ale już nie muszę -

teraz muszę na głodówkowe chyba jechać... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do Was z powrotem :oops: :oops: , zamiast chudnąć, tyję.Ee wiem ,że za duzo jem ale nie mogę sobie z tym poradzić. Proszę o pokutę.

 

andzik, nie ma sprawy, nawet rozgrzeszenie dostaniesz :)

 

ja miałam jechać na wczasy odchudzające, ale już nie muszę -

teraz muszę na głodówkowe chyba jechać... :roll:

 

pwnie stresy masz i dlatego nie jesz?? A u mnie jest odwrotnie :-? im większy stres tym więcej jem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany... ja tez w stresie pochłaniam wszystko jak odkurzacz :roll:

 

Ostatni tydzień był traaaaaagiczny :roll: Miałam takie stresy w pracy, ze szok i na osłodę to snicersik, to reddsik to łyżeczka nutelii...żenada :roll: Fakt, że trzymam się wagi ale ja chciałabym w końcu spaść z niej trochę a już przede wszystkim wyrzeźbic trochę figurę ...no ale na "pstryk" to się niestety nie da :roll:

 

Pozdrawiam babeczki !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...