Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Sylwia - gratuluję.

Teraz musisz być dobra równiez dla siebie :wink:

Nawiasem mówiąc krówki uzależniają potwornie.

Słodziki, mleko sojowe i suszone żurawiny (kandyzowane - uwaga) to ja mam dawno obcykane, ale co ja poradzę, ze tak kocham krówki i czekoladę.

Małż zakupił zestaw do czekoladowego fondue, to wcinamy owoce w czekoladzie.

A propos koktajli to pysznościowy jest z arbuza, banana i maślanki i zero cukru.

Sam arbuz z bananem - za słodki.

Banan najlepiej jak taki w kropki - wtedy jest najsłodszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O jejku co się dowiaduje ! Sylwia gratulacje.

 

Nie jesteś sama :D Długo mnie tu nie było, bo ja też nie mogę się odchudzać tirarira! Jestem w 15- tym tygodniu ciąży :D

Tak się obawiałam, że podczas ciąży wyjdzie ze mnie obżarstwo, ale póki co (odpukać) trzymam się dzielnie. Książkowo przytyłam 2 kg.

O dziwo nie mam ochoty na słodycze - i oby tak dalej. Za to mam napady na owoce i nabiał. I nawet loda zjem, choć wcześniej mi się to nieczęsto zdarzało.

Teraz mamuśka ze mnie jest.

Musiałam porzucić bieganie, bo było mi słabo i generalnie pierwszy trymestr to tragedia. Nawet przy kompie nie siedziałam a co dopiero mówić o bieganiu czy brzuszkach - no bo i tych też nie robie

 

Jak na razie to przyzwyczajam się do roli Dwupaka hihi i myślę jak by tu zdrowo jadać. Wczoraj sobie powtarzałam: nie jedz byle czego...

choć ja i tak nie jadam byle czego, ale ja jestem wymagająca! Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
Tak, tak to zaraźliwe.

U mnie w pracy jest 7 kobitek w ciąży a jeszcze kilka planuje tego roku. Powiem więcej kilka to nawet czeka na potwierdzenie do następnej @ --- tak się starają

 

no to Rok Bawoła zapowiada się interesująco :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, gratulacje :D

U mnie w czwartek potwierdzono 10 tydzień (widziałam serduszko i machającą rączkę :D ), więc jakby co to później razem wrócimy do odchudzaczek :wink:

Acro, ostatnio natknęłam się na twoją opinię na portalu ze smacznymi potrawami (chyba że ktoś ma identycznego nicka).

to nie ja :D na takie stronki to ja nie wchodzę, bo bym z kuchni w ogóle nie wyszła :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...