Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieczyny !!! Kropka w telewizji !! :D

Właśnie oglądam pytanie na śniadanie i nasza piękna kropka siedzi w studio 8)

A co ona tam robiła?

Opowiedz, bo ja w pracy, nie mam szans.

tez ogladalam :lol: wraz z generalem Polko opowiadala o Forcie jakimśtam :lol: w ktorym brala udzial ( chyba jutro w dwojce o 20 ,oo emisja) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - jutro w dwójce odcinek z Kropką :D Dostałam cynka 8)

Ew-ka, powiedz - pięknie wyglądała, co? 8) :D Wróżę jej karierę w telewizji 8) Ma bardzo medialną urodę :D

Sama nie wiedziałam, gdzie dać cynka to dałam tutaj :oops: Chociaż ten wątek wcale juz do kropeczki nie pasuje :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - jutro w dwójce odcinek z Kropką :D Dostałam cynka 8)

Ew-ka, powiedz - pięknie wyglądała, co? 8) :D Wróżę jej karierę w telewizji 8) Ma bardzo medialną urodę :D

Sama nie wiedziałam, gdzie dać cynka to dałam tutaj :oops: Chociaż ten wątek wcale juz do kropeczki nie pasuje :roll: :lol:

śliczna dziewczyna :D mąż spytał sie czy mam jej nr telefonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączę się do szacownego grona. Rzuciłam palenie tydzień temu i już przybyło 1kg. Załamka:-((((((( Trzeba zacząć coś robić, tylko co? Biegać nie mogę bo mam staw skokowy rozwalony, słodycze kocham jak męża, nie jem dużo i na pewno nie tłusto.

 

A co do meritum watka :wink: po trzech tygodniach - 4,5kg mniej, brzuch prawie plaski, pierscionki lataja na palcach, spodnie spadaja :D :D :D Jeszcze do mojej wymarzonej wagi tak z 6, 7 kg zostalo do zrzucenia, ale zawzielam sie tym razem, to moze mi sie uda :)

 

4,5 kg po 3 tyg? Jak? Chyba nie chirurg, bo za bardzo się boję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yvetka - nie, nie chirurg, tylko dieta Dukana + aerobiczna 6 Weidera ( takie ćwiczenia - brzuszki). Dzisiaj koncze piaty tydzien tej diety, jeszcze wiele przede mna, ale bilans jest na plus! Tzn. na minus :lol: :

- w sumie 5kg mniej,

- 1,5 cm w udzie, 3 cm w biodrach i 5 cm w pasie mniej :)

- czuje sie super, mam duzo energii, jest bardzo motywacyjna ta dieta,

- a najlepszy jest plaski brzuch i to, ze weszlam ostatnio w bluzke sprzed 7! lat :)

 

Aha, prawie nie jadam weglowodanow ( bo jednak slodkie jem - ze slodzikiem).

A, na South Beach sa tylko dwa tygodnie bez weglowodanow i mozna jesc warzywa, wiec w porownaniu do tej diety, to betka. Ale jak pamietam, na SB czulam sie po kilku dniach fatalnie, bolala mnie glowa, bylo mi slabo, tu nic takiego, a juz 5 tygodni bez weglowodanow i prawdopodobnie jeszcze z szesc najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 tygodni staram sie nie jesc cukru. Nie slodze kawy i herbaty (pierwsze dni pijac nic nie chcialo mi przejsc przez gardlo ale juz sie przyzwyczailam), zero slodyczy, tylko woda mineralna, ciasta nie pieklam juz 3 niedziele :cry: . Pozwalam sobie na kilka kostek gorzkiej czekolady w niedziele i to wszystko. Zmniejszylam tez (troszeczke) porcje jakie zjadam i zwiekszylam ilosc zjadanych owocow.

Nie chodzi mi az tak o schudniecie chociaz nie powiem, ze by mi sie to przydalo ale musze zbic cukier, bo od wiosny mam 116 i w kwietniu dostalam tabletki po ktorych wynik mialam we wrzesniu 117 i lekarka podwoila mi dawke. No, a ja tabletek nie wykupilam wcale i uparlam sie, ze sama zawalcze z cukrem :evil: .

I po takiej lagodnej diecie czuje sie duzo lepiej (mam wiecej energii), spodnie sa juz luzniejsze, a wyniki zamierzam zrobic za 2 tygodnie. Dodam, ze naleze do tych osob, ktore codziennie musza (w moim przypadku czytaj w czasie przeszlym) zjesc cos slodkiego, pilam 3-4 kubki slodzonej herbaty po 2 lyzeczki, do tego slodkie soki z kartonu, a w sobote ciasto, z ktorego to ja wiekszosc zjadalam.

 

Wasze zmagania czytam od dawna (jeszcze jak kulka pisala, ktorej mi brakuje na forum) ale dopiero teraz mialam cos do napisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpie, tak trzymaj !

 

Drogie odchudzaczki, chyba się od Was odłączę. Dziś stanęłam na wagę po dwóch miesiącach nieważenia i odchudzania.

I chwalę się: 15 kg mniej od marca :D :D :D

 

Moja waga nareszcie spadła poniżej 70 kg, na diecie 1200 kcal, po całkowitym odstawieniu cukrów, z lekką pomocą Meridii.

Nareszcie świetnie się czuję, z przyjemnością spoglądam w lustro i wchodzę w ciuchy sprzed kilku lat.

Ciuchy są "trochę" niemodne , chi chi chi

 

Jeszcze z 5 kg - ale to dla mnie pikuś ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpie podziwiam, mam tak samo jak Ty miałaś. I cholera nijak nie mogę się z tego wyplątać. Staram się jeść tylko zdrowe słodycze, brązowy cukier, no ale nie oszukujmy się - cukier.

Najchętniej zamieniłabym cukier na ksylitol, ale drogie to koszmarnie.

No i niestety jest czekoladoholiczką.

Ale chyba muszę jeść mniej w ogóle wszystkiego, bo już mi się ciężko chodzi :oops: .

aspidisca gratuluję, jesteś wielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...