Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A u mnie po 4 msc (wczoraj minely) jest 8 kg mniej :p bez zadnych cwiczen.

Ale w zeszlym tygodniu to mialam takia ochote na slodkie, ze szkoda mowic :evil: . I wiecie co zrobilam i to trzy dni :roll: , nie zjadlam obiadu, bo chcialo mi sie placka, wiec na obiad byl placek i kawa :o . Jedyna moja pociecha to taka, ze sie nie zlamalam i nie zjadlam i obiadu i ciasta tylko samo ciasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po 4 msc (wczoraj minely) jest 8 kg mniej :p

 

magpie, jeśli można spytać - bardzo gruba byłaś? :roll: :wink: :)

 

elutek wagi jeszcze nie napisze, bo mi wstyd :oops: .

Nosilam rozmiar gora 42, a dol 44 lub 46 ze wzgledu na zbudowane uda.

Powiem jeszcze, ze jestem mocno zbita i nie wygladam na tyle ile waze, jak bylam kiedys w szpitalu i lekarz spytal mnie o wage potrzebna do odpowiedniej dawki znieczulenia to oczy wielkie zrobil, gdy mu powiedzialam ile waze, bo myslal, ze mniej.

Jak bym sie odchudzala jedzac 1000 kcl dziennie to chudne miesiecznie 8-9 kg ale potem jest efekt jojo. Teraz jem normalnie z pewnymi wyrzeczeniami i staram sie nie przekraczac 1700 kcl dziennie i to daje 0,5 kg mniej tygodniowo - tak jeszcze stopniowo i dlugo sie nie odchudzalam, zawsze bylo szybko w 3 msc 25 kg i po kilkunastu msc waga wracala. Teraz mam nadzieje, ze nie bedzie efektu jojo.

I jeszcze jedno - nigdy ale to nigdy nie stosowalam zadnej diety, zawsze jem wiekszosc wszystkich produktow ale licze kalorie jak sie odchudzam.

Wstawie fotke ale na chwile to zobaczysz moje kg :roll: :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

magpie - była już ta fotka? przegapiłam? :roll: :wink:

 

a z rozmiarami to u mnie tak samo, tylko na odwrót :roll:

góra większa, dół mniejszy i też nikt nie wierzy, że mogę aż tyle ważyć :)

 

a na tej proteinowej to mi nieźle idzie, nie traktuję jej jako diety sensu stricte

mogę jeść to, co naprawdę lubię i są efekty

i jakiejś energii dostałam - wczoraj np. prawie godzinę szalałam przy radiu 8)

- i to dobrowolnie :roll: leżałam i rozwiązywałam krzyżówki w Rewii Rozrywki,

a nagle zachciało mi się tańczyć i skakać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd skończyłam 35 lat zaczęłam wyglądać tak"ciastowato".Wszelkie próby zrzucenia tego ciasta nie pomagały.Zauważyłam,że im więcej myślę o odchudzaniu,tym mniejsze efekty dają wszelkie diety :evil: Rok temu około powiedziałam dosyć.Zamówiłam w Mango pas wyszczuplający,oglądając TV lub czytając książkę,zakładam go.Do tego szkl wody przed jedzeniem i...waga spadła :o Może nie do ideału mojego(mam 165 cm i 62kg tłuszczu i innych) ale już prawie się siebie nie boję,stojąc przed lustrem w bieliżnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...