Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Monika - dzięki za gratulacje no i przyjmij też moje :D

16 kg na plusie - marzę o takim wyniku ! Zobaczymy czy mi się uda, ale juz powoli zaczynam się wpieniać - nie dogadzam sobie, raczej muszę odmawiać, słodyczy prawie nic, pieczywa białego prawie zero (może 1-2 śniadania w tygodniu w tygodniu) a już widzę po sobie jak rosnę :roll: I to najmniej na brzuchu hehe

Na razie od wagi startowej (niestety po zimie nie najlepszej) mam jakieś 0,5-1 kg na plusie a kończę właśnie 7 tydzień..mój metabolizm jest okropny a w ciaży to juz chyba zerowy :roll:

Też czekam na wiosnę i większe możliwości ruchowe - obiecuję sobie codzienne poranne spacery :D a pocieszam się z kolei myslą, że jak się chce to można zrzucić - już raz mi się udało drugim razem też dam radę :wink:

 

Pozdrawiam odchudzaczki !

Gratuluję :D a waga to sie nie przejmuj..siostra ponad 20 kg przytyla a juz sladu po nadwadze nie ma.W październiku urodzila..Zazdroszczę jej takiej przemiany materii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jakoś teraz bardzo powoli

gubię te kilogramy, zbyt wyrozumiała dla samej siebie się zrobiłam :roll:

 

Elutku kochany - no bo tak to niestety pozniej jest w tej diecie, wazne, ze powoli ale do przodu ( chociaz wlasciwie powinnam napisac do tylu :lol: )

 

 

Andzik - to ile Ty chcesz schudnac, ze az 7 dni I fazy ??? Na osteczki jakies ??? :wink: :)

 

Pociesze Cie moze, ze bylam w czwartek w sklepie i kupilam sobie dwie bluzeczki obcisle - rozmiar 38 :D ( a przed dieta, to juz nawet do 44 dochodzilo :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś teraz bardzo powoli

gubię te kilogramy, zbyt wyrozumiała dla samej siebie się zrobiłam :roll:

 

Elutku kochany - no bo tak to niestety pozniej jest w tej diecie, wazne, ze powoli ale do przodu ( chociaz wlasciwie powinnam napisac do tylu :lol: )

 

 

Andzik - to ile Ty chcesz schudnac, ze az 7 dni I fazy ??? Na osteczki jakies ??? :wink: :)

 

Pociesze Cie moze, ze bylam w czwartek w sklepie i kupilam sobie dwie bluzeczki obcisle - rozmiar 38 :D ( a przed dieta, to juz nawet do 44 dochodzilo :evil: )

Ja mam 42,takie dobre 42..a w biuście to chyba 46 :evil:

gratuluję 38, duzy sukces :D

tak napisałam 7 dni bo się wkurzam..waga zatrzymała się na 62,9kg. Było 64kg.

Wiem,że to woda ale zawsze to coś..Zresztą jestem przed i pewnie dlatego tak jest..Chodzę nabuzowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andzik.78 Nie doczepiaj włosów, przecież odrosną, po co sobie niszczyć? Na pewno wyglądasz ok, zobaczysz jak "szok" minie :D

dziękuję za dobre słowo..ale ja naprawdę źle wyglądam.W domu się śmieją ze mnie.Nawet moja siostra,ktora nie pochwala kombinacji,tez przyznala mi rację.

W Święta zostanę chrzestną,3 maja męża chrześniaczka ma komunię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andziczek nie swiruj z tymi wloskami :evil:

do swiat jeszcze ponad miesiac ...z 5 centymow ci podrosna i bedzie gitarka 8)

do maja do juz w ogole ..lajcik 8)

trzymam kciuki za powodzenie diety (Froszek tez sie odchudza - z powodzeniem zreszta :D ) , tobie tez sie uda- musisz mocno wierzyc i nie przejmowac sie przerwami w spadku a nawet minimalnym wzrostem wagi

JESTESMY OBOJE Z TOBA !!!!! i z twoimi nowymi wlosami :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak Was troche podczytuje i mocno podziwiam :-)

 

Skrobnijcie jak sama dieta radzicie sobie z jedrnoscia ciala? Dieta jest dla mnie drugorzedna, odzywiam sie bardzo zdrowo i ekologicznie, ale to przez alergie ... nie ograniczam kalorii, ale trescia kazdego prawie poranka jest godzina lub dwie trenigu. Dzieki temu mam fajna definicje miesni, zero cellulitu i wydolnosc, ktora pozwala mi na doprawdy duzy wysilek fizyczny ...

 

A jak to jest u Was, bo przynaje ze podziwiam iz po utracie 8 czy 10 kg mozna zachowac mlodziencza jedrnosc miesni brzucha, ud czy rak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak Was troche podczytuje i mocno podziwiam :)

 

A jak to jest u Was, bo przynaje ze podziwiam iz po utracie 8 czy 10 kg mozna zachowac mlodziencza jedrnosc miesni brzucha, ud czy rak :roll:

 

Eee tam, podziwiac nie ma czego :) ( mowie w swoim imieniu) - jak sie doprowadzilo do stanu :evil: to trzeba troche popracowac nad stanem 8) :p

 

A co do jedrnosci miesni itp., to jest dla mnie wlasnie zadziwiajace w tej diecie. Schudlam 10 kg, tez sie zastanawialam jak to bedzie z jedrnoscia miesni, skory, a raczej z jej zwiotczeniem, tymczasem do niczego takiego nie doszlo. Dieta Dukana dziala swietnie. Jak on sam pisze w swojej ksiazce, jest to jedyna dieta, ktora przy okazji zmniejsza celulit - i ja mu wierze :)

Moze dlatego, ze to dieta wysokobialkowa jednak, a jak wiadomo - bialka chronia miesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
owoce morza bokiem mi wychodzą

no pięknie :evil: i to w dobie kryzysu :roll:

ja na nową pralkę ciułam, a tu taka rozpusta :roll: :wink:

 

andzik - na wagę nie narzekaj, 62,9 kg to wg mnie ideał /dążę do niego :) /

no, chyba, że masz 1,30 m to rzeczywiście gruba jesteś :wink:

 

włosy odrosną, nie masz czym się przejmować, a waga po @ jeszcze sporo zleci -

musisz tylko wytrwać te kilka dni, ale tak uczciwie, to sama będziesz zaskoczona :)

 

trzymam kciuki, wierzę w Ciebie, na pewno dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jesteście super.

Co do diety-nie wytrzymam 7 dni na samych proteinach.Przeliczyłam się. Ale 5 dni właśnie dziś minie i jutro warzywa :D :D :D :D Nigdy nie myślałam,że za warzywami zatęsknię 8) waga idzie w dól-rano po śniadaniu 61,9. Czuję się dobrze i lekko.Wczoraj doczytałam,że chleb dopiero w lll fazie..A ja klusko żerna jestem a razowy chleb to potrafiłam cały w ciągu dnia cały zjeść.

Włosów nie przedłużam.

Ew-ka ,Ty sobie z nas ie żartuj.Nie masz z czgo się odchudzać.

Trzymam za Was kciui :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrazdze Wam moja tajemnice o ktorej nawet H. nie wie :-? tylko ciiiiii......weszłam na wage a tam ......68kg :evil:

i co nadal twierdzicie ,że nie mam z czego sie odchudzic ??? błagam !!!! zmuscie mnie do jakiejs diety bo sie pochlastam i na wieniec trza bedzie zbierac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

Ewka, nie histeryzuj :) ja ważę mniej więcej tyle, a mam 163 cm :roll:

 

zważ się rano, nago, po "toalecie" i na czczo, i sprawdź baterie w wadze :wink:

 

uważam, że nie powinnaś zmuszać się do żadnej diety,

wiosna idzie, więcej ruchu będzie, słoneczko, lepszy nastrój... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka nie wiem ile wazylas wczesniej ale jesli waga pokazuje kilka kg wiecej niz jesienia to pewnie przez te Twoje deserki :p , ktore nam na forum serwowalas przez cala zime. Idzie wiosna, bedziesz wiecej sie ruszac zaczniesz na deser serwowac letnie owocki to waga spadnie.

Gdybym wazyla tyle co Ty to bylabym szczesliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
Ewka, nie histeryzuj :) ja ważę mniej więcej tyle, a mam 163 cm :roll:

 

:)

sie tak nie chwal :-? ja mam 162 8)

 

Ewkaaaaa, ja Ci się zaraz pochwalę :evil: , wkleję to co mi jakieś 2 lata temu radziłaś -

Twoje sposoby na ładna sylwetkę, chcesz? :roll: :wink:

 

ja myślę, że Tobie ta ciąża się troszkę udzieliła, co? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy wzroście 164cm ważę 66kg....założenie przynajmniej - 6kg...jakieś rady? :wink:

 

z takiej wyjściowej wagi ( 64kg ) zjechałam do 54 w trzy miesiące :lol:

zrezygnowałam z węglowodanów ( prawie całkowicie ) 0 -chleba ,0-ciasta i slodyczy ,0-owocow ( albo barrrdzo malo a juz na pewno nie banany ),0-ryżu ....za to kasze , mięso ( dużo) i surówki .......Nie chodziłam głodna ,za to po ciuchach widziałam efekty :D Rano zjadałam porządną jajecznicę ( 2 całe jajka +3 żółtka ) która trzymała mnie do 15,oo .....

Dieta ta ....to taka mutacja Diety Kwaśniewskiego -bardzo krytykowana ,ale ja podczas stosowaia tej diety wyleczyłam swoja alergię :D :D :D , schudłam , pozbyłam sie migren .....i bardzo dobrze się czułam :lol:

Nie mam podwyższonego cholesterolu ani nadciśnienia .....na tej diecie byłam dość długo ....ale zgrzeszyłam :oops: i bardzo tego żałuję . Ale wracam ,bo mam kika kg do zrzucenia :wink: aha.....i jazda na rowerze jest bardzo wskazana :D

elutek znalazlam swoj wpis sprzed 2 lat mniej więcej :wink: Musze sobie przypomniec jak to bylo i ....do roboty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka, no widzisz? będzie dobrze :) i humor Ci się poprawił :D

widocznie należysz do ludzi, którzy lubią mieć jakiś cel - tak trzymaj :)

wczoraj to mialam cel ...niech to chuda gęś :evil: otwarte ptasie mleczko Wedla ....wolalo do mnie ludzkim glosem ...zjedz mnie ,zjedz mnie ...i zjadlam ...prawie całe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...