Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

amazonka działaj :D

 

ja mam bardzo słaba silna wole :roll: bylam u dietetyka wydalam 180 zł a przez 2 miesiace schudłam 3 kilo :roll: podłamało mnie troche chodziłam na areobik ale teraz nie mam z kim szkodnika zostawiać i dupa :roll: :-?

 

u mnie największym problemm jest to ze ja sama nie mieszkam. wiec gotuje dla siebie rodziców i meza i dziecka. czasami 3 obiady wychodzą :evil: wiec dla mnie nie chce mi sie gotowac osobno.

 

gjuba dynia nie ma motywacji :cry:

Ja tez gotuję dla całej rodziny ale zaczęłam się odchudzać Stosowałam dietę proteinową. Ważyłam 65 a teraz 56,5 ważę. :D Zaczęłam w Wielkim Poście. Teraz zmieniłam nawyki żywieniowe i jest ok.A zeby było smieszniej to zaczęłam pracować w ..barze..ale nie ulegam pokusom. :D :D

 

Świetny wynik, gratulacje :)

Zrób sobie przy okazji badanie krwi, pij jak ryba i przez 2-3 miesiące zażywaj multiwitaminę.

Wyniki zrobiłam i są w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka Ty to masz silną wolę. Super! No i nie ukrywajmy trochę czasu :wink:

 

satinkaa

Taaa i jak nie będziesz miała motywacji to i tak przytyjesz 10 kg :roll: :wink: :D

 

U mnie najgorsze to jest z weekendami.

Rano śniadanko z rodzinką, potem obiad z rodzinką no i kolacja.

A tak w ciągu tygodnia to w pracy jabłko, jogurcik itp. potem lekki obiadzik i nie ma czasu na kolację.

 

To co zrzuce w tygodniu nadrabiam w weekendziki :evil:

Moze tym razem będzie inaczej ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najgorsze to jest z weekendami.

Rano śniadanko z rodzinką, potem obiad z rodzinką no i kolacja.

A tak w ciągu tygodnia to w pracy jabłko, jogurcik itp. potem lekki obiadzik i nie ma czasu na kolację.

 

To co zrzuce w tygodniu nadrabiam w weekendziki :evil:

Moze tym razem będzie inaczej ... :roll:

 

A moze tak:

rano sniadanko z rodzinka - otreby z mlekiem i cynamonem ( pycha!)

potem obiad z rodzinka - dla ciebie bez ziemniaczkow, ryzu, makaronu, kotllety bez panierki tez rodzinie na zdrowie wyjda,

no i kolacja - zapiekane warzywka itp. :)

 

A to, co robisz w ciagu tygodnia to chyba najgorszy z mozliwych bledow w odzywianiu (sama tak kiedys robilam :oops: ) - zacznij jesc wiecej, a zdziwisz sie, ze mozna wtedy schudnac! Oczywiscie trzeba jesc to, co zdrowe i wartosciowe, czyli ograniaczmy weglowodany, zwlaszcza proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dołączę do odchudzającego sie grona :roll: :p Chcialabym tak z 5 kg zrzucić...bo teraz zaczynam sie sama ze soba zle czuć. Jakiejs nadwagi wielkiej nie mam ale jakoś sie sobie za okrągła wydaję i widzę ze cos trzeba z tym zacząc robić. Przestalam jesc biale pieczywo, staram sie nie jesc slodyczy (czasami sie niestety skuszę) i kupilam orbitreka do ćwiczen w domu (bo ze względu na pracę nie mam jak chodzic na aerobik..) zobaczymy co z tego wyjdzie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny Cześć Chłopaki...

 

a ja znalazłam super dietę i muszę ja tu wkleić...

Ja nia żyję :D i stosuje :D bo tylko na nia mi sił starcza:

 

WYEMANCYPOWANA DIETA POSTMODERNISTYCZNA:

 

1. Jesli cos zjesz, a nikt tego nie widzial, to te kalorie sa niewidoczne i nie licza sie.

2. Tabliczka czekolady popita cola light popada w tzw. konflikt kaloryczny - traci co najmniej 80% swoich pierwotnych kalorii.

3. Gdy jesz w towarzystwie licza sie tylko te kalorie, ktorych zjadlas wiecej niz inni.

4. Jedzenie lecznicze nigdy nie jest kaloryczne (np. czekolada na depresje, czerwone wino na serduszko, koniak na potencje, etc.).

5. Dbaj o sute posilki dla twej rodziny i przyjaciol - im grubsze Twoje otoczenie, tym ty wydajesz sie chudsza.

6. Picie i jedzenie przed telewizorem sie nie liczy, bo to nie klasyczny posilek, tylko czesc rozrywki.

7. Dania z lodowki nie maja kalorii, bo - jak wiadomo - w lodowce jest zimno, a kaloria to jednostka ciepla.

8. Zalecam spozywanie posilkow na duzych plaskich talerzach - kalorie szybciej z nich paruja.

9. Produkty spozywcze o tym samym kolorze maja tyle samo kalorii (np. pomidory i dzem truskawkowy, pieczarki i biala czekolada, krwawa Mary i rzodkiewki).

 

... wiec smacznego ;o)

 

jak sie podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wracam do tego watku po 4 latach jeszcze grubsza niz byłam wtedy. :( :( :( ZDECYDOWANIE muszę. Spodnie mnie cisna. Spódnice mnie cisną. Sweterki mnie cisną. Bardzo bym chciała zjeść torcik czekoladowy. Właściwie jest to jedyne o czym myslę całymi dniami. W dodatku prawie codziennie je zjadam, bo przynoszą nam do pracy wdzieczni klienci. Dzisiaj byłam dzielna i wcale nie jest mi z tym dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wracam do tego watku po 4 latach jeszcze grubsza niz byłam wtedy. :( :( :( ZDECYDOWANIE muszę. Spodnie mnie cisna. Spódnice mnie cisną. Sweterki mnie cisną. Bardzo bym chciała zjeść torcik czekoladowy. Właściwie jest to jedyne o czym myslę całymi dniami. W dodatku prawie codziennie je zjadam, bo przynoszą nam do pracy wdzieczni klienci. Dzisiaj byłam dzielna i wcale nie jest mi z tym dobrze!

 

ja codziennie zasypiam z myślą od jutra ale nic z tego nie wychodzi np teraz pije kawe z mlekiem i cukrem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...