Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

anick napisz więcej o zaleceniach Twojej pani dietetyczki. Czy wszystkie produkty możesz spożywać, czy też jest jakaś "czarna lista"? Ile posiłków dziennie? Twoje trzy zgubione w ciągu tygodnia kilogramy działają mi na wyobraźnię. Ja też tak chcę :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

posiłków jest pieć: sniadanie, II śniadanie obiad podwieczorek i kolacja, mam siedem zestawów kóre mozna miksowac ze sobą, ale nigdy nie zamienić np obiadu z kolacją:) zeby nie było tak monotonnie otrzymałam od niej tabele wartosci odżywczych z skonstruowanych przez Instytut żywnosci i żywienia gdzie jest wieksozsć produktówów istniejacych na naszym rynku i są w niej zaznaczone produkty które można spożywac np. Serek twarogowy ziarnisty

nie mam ani zestawów ani ksiazeczeczki w wersji elektronicznej a jest tego dużo..

 

zalecenia by owoce i warzywa jeść takie które maja najwiecej błonnika, a produkty które maja najmniejsza ilosć tłuszczu

jak najbardziej zasada ŻP jest tutaj wykorzystana, nie ma białego pieczywa i słodyczy;

ale nikt nie jest doskonały i mysle ze jak sobie człowiek wyznaczy ze raz w tygodniu wolno mu zjeść coś słodkiego to wielkiej szkody sobie nie zrobi ale za to jaka przyjemność:)

no i dieta nie bedzie sie kojarzyła z czymś strasznym..

moja dietetyczka powiedziała ze własnie to jest głónym problemem osób odchudzajacych sie..ze diete traktuje sie jak coś okresowego a tzreba to potraktowac jako coś stałego i wpoic pewne zasady i sosowac je na co dzień nie myślac, ze to dieta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis usłyszałam w radio, że teraz jest dobru tydzień na odchudzanie i oczyszczanie organizmu. Niestety nie dosłuchałam, dlaczego.

 

 

pewnie ma to zwiazek z faza ksiezyca lub znakiem zodiaku:D::D

 

Moja tesciowa - czarownica/czarodziejka wszystko palnuje wlasnie wg kalendarza biodynamicznego. Na caly rok nam ropisal kiedy sa dobre dni na scinanie wlosow, na farbowanie, maseczki oczyszczajace, obcinanie paznokci itp :D:D

 

Moze ja podpytam czy nie wie w jakim okresie najlepiej jest sie odchudzac :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! niestety nie odchudzam sie jestem chuda i chciałabym przytyc mam dwie córki 12 lat i 14 miesiecy i jem jak smok i wiem że nie przytyje myslałam że może teraz po porodzie coś mi zostanie ale nic jak byłam chuda tak jestem , pracuje w firmie gdzie wszyscy sie odchudzaja stosują różne metody -herbalife i inne drogir cuda -szkoda mi ich pomaga na krótko a poxniej efekt yoyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

oj Wojty, chyba jednak nie warto się tym chudnięciem zbytnio podniecać ... teraz to stwierdzam jak już chyba jednak zbytnio schudłam :-?

 

 

Ja tez tak chce!! ratunku!!

 

opisałam jakis czas temu jak to sie robi ... ale chyba nikomu moje wskazówki do gustu nie przypadły :lol:

 

 

Wojty, przypominam: mała obsesja czyni cuda - znajdź sobie jakąś ... niegroźną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczeło się od diety "kopenhadzkiej" (na przemiane materii)

 

mam za sobą 9 dni i schudłam 5 kilo ważyłam aż strach się przyznać 104 to dla mnie bardzo dużo. Jakieś 1,5 roku temu też stosowałam tę dietę i schudłam 7 kilo lecz wtedy było jakoś łatwiej. Dwa dni temu dowiedziałam się jaka jest tego przyczyna otóż przeczytałam w jakimś poradniku że jak to bywa zwykle przed co miesięczną przypadłością chce się strasznie jeść. Więc najgorsze za mną. Efekty są i żeby tego nie zmarnować zaczynam diętę 1000 kal. Jestem dość wysoka to moja dzienna norma aby utrzymać te kilogramy to 2100, mam nadzieje że będę chudnąć przynajmniej 1 kilogram na tydzień. Najgożej jest zacząć wiesz mi bardzo lubie słodkości córka i mąż się zajadają a mnie czasami tylko kusi. Poprostu wiem że muszę, oprócz tego oni jedzą normalne obiady a ja o stałych porach tylko to co zalecane. I daje radę. W moim poradniku napisano że to bardzo dobry wstęp przed innymi dietami bardziej racjonalnymi i im wierze mam nadzieje że schudnę do 70 kilo. Pierwszy raz jak zaczynałam tę dietę to moja mama musiała mnie zmobilizować bo ja uważałam że niedam rady bez słodyczy ciastków dobrych obiadków. Ona sama zaczeła tę dietę i powiedziała że dam radę i teraż już wierzę lecz i tak musimy się odchudzać razem bo ona może i nie musi, ale chce żebym ja schudła. We dwoje raźniej porównujemy wyniki ona po niezbyt restrykcyjnym przestrzeganiu diety schudła 5 kilo. Ja muszę dodać że te 5 kilo to spadło bez żadnych ćwiczeń. Jak narazie tylko same spacery bo coś mi kręgosłup nawala nie wiem czy to przez przewianie bo jakiś czas temu było tak samo lecz przeszło i jakiś czas był spokój.

 

od tamtej pory cały czas stosowałam dietę 1000 kalorii

 

to nie był żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wzroscie 160 waze nie cale 50 kg... czyli akurat i w normie... jem to na co mam ochote... ale duzo sie ruszam, biegam na autobusy, jezdze na rowerze, chodze do lasu, na dzialke, po wsiach dookola miasta :) pewnie do czasu az zrobie prawko i zaczne sie poruszac na czterech kolkach :) ale teraz mi z tym dobrze :wink: i nie moge powiedziec ze tego nie lubie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...