Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Witam!

 

Gdyby nie ta "silna wola", to nie byłoby problemów z wagą :roll:

 

Ja od lat wiem, że dla mnie zgubą jest po prostu chleb. Generalnie pieczywo pszenne, tyle,że bułeczek, rogali, chałek już nie jadam. No i najlepsza dieta to ŻP. I nie jeść po 18-tej, też się sprawdza :D Tylko szlag trafia moją dietę, jak Duży robi żarcie o 10 w nocy.

Aaaaaa Wy nie wiecie :oops: Duży jest kucharzem i wyczarowuje takie pyszności, że od samego wąchania robię się głodna :evil: :roll: Po nim jakoś nie widać pichcenia, po mnie niestety tak :evil: Aż ludzie się dziwią, bo zawód ewidentnie kojarzy się z dużym brzuchem, którego on nie posiada :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć satinkaa!

Mało Żryj? :oops: bo u mnie jest ŻP Żryj Połowę :wink:

ha! ja potrafię wciągnąć gratkę 0,5l (wiem, jestem uzależniona) najmniej 2x dziennie :oops:

 

Co to takiego?

Powinnam napisać z dużej litery :oops: Takie cósik bez owoców, w miarę dobrze smakuje i ma wielorakie zastosowanie :wink:

http://a01.cdn.a.pl/Zdjecie-30392/Danone-Gratka-deser-jogurtowy-o-smaku-truskawkowym-300g-Full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo ... moj ulubiony temat sie uaktywnil ;)

 

Afrodyta, ten jogurt zamien na chudy ser z dodatkiem swiezych owocow ... Gratka ma dramatycznie malo bialka, a duuuuzo wegli ... Taka wodnista podpucha na zapchanie :roll:

0,5 l to AZ 395 kcal :roll:, 78,5 wegli, i tylo 9g bialka ... Produkt raczej smieciowy :wink: :roll:

:oops: ale wstyd :oops: Robię z niej właśnie "kefir", dodaję mleko i pije w letnie gorące dni :roll: dzieciakom też się udzieliło, dlatego spożycie jest znaczne :roll:

Amber a ty to jakiś dietetyk jesteś, tak kaloriami od razu rzucać?

 

Łoj brakuje mi silnej woli do trzymania dietki w tym roku :( i zamiana jednej rzeczy niewiele tu zmieni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber a ty to jakiś dietetyk jesteś, tak kaloriami od razu rzucać?

 

 

eeeeeeeee... nieeeee ... ale mam taki nawyk, ze cokolwiek kupuje to pierwsza rzecz jaka sprawdzam to termin przydatnosci, a druga wartosci odzywcze.

Jesli ta Gratka, to juz taki nalog, to zdrowiej ja zamienic na zwykly koktajl, ktory zrobisz w domu :-) Mniej kalorii, wiesz co jesz i na pewno bedzie lepsiejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...