Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No nie tam oprotestowała :oops: . Sex jest fajny 8) . Czasem tylko prowadzi do nowego życia i paru zbędnych kilogramów :D

 

Tu muszę powiedzieć, ze nie tylko ciężarne tyją (co jest zrozumiałe :wink: ). Mój mężczyzna zaczął mi chyba dorównywać. Nie wiem, czy to zawody na to, które z nas będzie miało większy brzuszek :D .

 

Tak, więc za rok będę miała towarzysza w odchudzaniu. Nie boję się, bo kiedyś udało mi się zrzucći w ciągu paru miesięcy 16 kilogramów. hura!!! :D

 

Jak to zrobiłam? Sex – a jak :oops: 8) , ale nie tylko.

Po prostu: się zakochałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Fajny wątek. W sumie też powinnam co nieco zrzucić, bo od porodu minęło już ponad dwa lata a 13 kg nadbagażu jak było tak jest nadal. U mnie problemem jest jednak brak motywacji. Jak miałam naście lat to kilogram więcej był życiowym dramatem. Z wiekiem przychodzi pewność siebie i akceptacja własnej osoby, nawet w większym niż średnia rozmiarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
Wszystkie już odchudzone?

Szkoda, bo sama z tuszą zostałam :oops: .

 

ja mam jeszcze półtuszę... 8) :lol: :wink:

 

 

jakiś czas temu postanowiłam, że już więcej się nie odchudzam... szkoda życia 8)

no i od tego czasu nic nie przytyłam, ani nic nie schudłam, a ile stresów mniej :lol: :roll:

 

karolcia - siedzę i patrzę na Twój avatar, różne myśli przychodzą mi do głowy... :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arko, serdeczne gratulacje!!! Trochę mnie Twój suwaczek zmylił, bo już strasznie dawno na forum nie byłam, ale zajrzałam do Twojego dziennika i wszystko się wyjaśniło:). Fantastycznie wyglądasz!

Elutek, toż wiesz, jak jest - nie będziemy się tu nawzajem z kilogramów rozliczać, ale wewątek reaktywować, bo:

primo - spadł na drugą stronę,

secundo - nudno w nim, jak w rodzinnym grobowcu (a nie tak onegdaj bywało :wink: ; jeszcze pamiętam jak Kropka wcinała gofry i chińskie zupki :lol: ). A przy okazji nie przytyć to sztuka, mnie się nie udało.

Karolcia, Aniu, witajcie.

To dzisiaj wciągnę resztkę strucli, żeby mnie jutro nie korciło, a od jutra zaczynam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mam sporo do stracenia i przyznaję się bez bicia, że właśnie zgłosiłam się do Instytutu - jest taki w Krakowie, skutki są wyśmienite (widać po znajomych). jednak ponieważ przez Fundusz to muszę poczekać w kolejce. Od niedawna można na Fundusz. I najważniejsze NIE MA EFEKTU JOJO naturalnie jeśli się przestrzega podanych zasad :D

 

ps. będę zdawać relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie na wadze!

Ja mam również problem z nadwagą!

Najpierw ciąża - w 5 m-cy 22 kg, potem depresja i kolejne 10 w górę! Jak przekroczyłam 90 to się opamiętałam i zaczęłam walczyć, ale te wszystkie diety i ćwiczenia doprowadzały mnie do szału! Kiedyś udało mi się w 3 m-ce zgubić 18 kg (potworny stres i zabójczy wysiłek) powrót do normalnego życia i waga znowu przekroczyła 90. I dałam sobie na luz, podeszłam do tego podobnie jak elutek

jakiś czas temu postanowiłam, że już więcej się nie odchudzam... szkoda życia

no i od tego czasu nic nie przytyłam, ani nic nie schudłam, a ile stresów mniej

Mam dwie młodsze siostry, obie chude szczapy! Czasami się śmieję, że wszystkie psy na ulicy się za nimi oglądają - takie worki na kości...

Ale w głębi duszy im zazdroszczę, niestety! :cry: :oops: :evil: :cry: :oops: Ubierają się w te cudowne fatałaszki, poruszają się z gracją, i mają powodzenie u facetów! A ja ? Od 9 lat ten sam mąż, który mówi - kochanego ciała nigdy za wiele! Tylko jakoś tak woli czas na rybach spędzać, lub przed TV!

Dziewczyny pomóżcie! Zastanawiałam się nad Meridią, ale lekarz nie chce mi ich przepisać - ze względu na serce. Na aerobik i siłownię + l karnitynę z znajomą chodziłam, przez rok regularnie - efekty mizerne! Zmienił mi się system pracy na trzyzmianowy + dojazdy i jakoś tak nie mam czasu na sport :cry: :cry: :cry:

MŻ czy też ŻP mąż czasami się śmieje, że gdybym jadła tyle co moje siostry, to ja bym dopiero wyglądała - no miłe to nie jest! Metabolizm totalnie mi zwolnił chyba, a tłuszcz i kalorie to mój organizm absorbuje chyba podczas przechodzenia obok półek w markecie! :roll: :evil:

Jak podkręcić metabolizm - magnez, wit B i C, spacerki! Co mi jeszcze możecie poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boratom, ja kiedyś brałam meridię, efekt był niesamowity ale na bardzo krótko. A efekt jojo , 10 kg do przodu przed zażywaniem tabletek. Jeszcze opakowanie mam , ale już nie wezmę. Jak masz problemy z sercem czy krążeniem to zapomnij o meridii, przyspiesza tętno, czasami czułam kilkusekundowe kołatanie serca.

Ale moja ciotka brała meridię i jest zadowolona. U mnie w pracy stosują dietę Dukana i efekty są zauważalne.

Ja ciągle zaczynam od następnego tygodnia, i w połowie poniedziałku się poddaję.

To co mam zacząć od jutra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie ograniczę się do diety Matki Karmiacej :wink: (tzn głownym wykluczeniem są mocno smażone, ciężkostrawne potrawy i słodycze) i delikatnych cwiczeń + spacerki - jako, ze jestem po cc to o brzuszkach i podskokach na razie mogę pomarzyć - poczekam jeszcze ze 2 tygodnie :wink:

Do zrzucenia będzie jakieś 10 kg z hakiem :oops: Zobaczymy co z tego wyjdzie - na razie waga powoli idzie w dół, zobaczymy kiedy stanie i będzie potrzebowała mocniejszego kopa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...