Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

no to Cie podbuduje kasztanko

 

30 kilo w ciazy przytylam , a ciaza byla krotsza 3 tyg, niz powinna

wygladalam wtedy jak slon , dluzej niz Ty gubilam , ale jak doszlam to do 48kg, zreszta taka byla moja waga zawsze 44-48kg , trzymalam tak caly czas , az do tej pory , ale mysle , ze to tez i wiekowa sprawa

w ciazy bylam 16 lat temu , ponad, no stara jestem

o matko,,,

zazdroszcze zapachu niemowlaczka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...a ja mimo tego ciagle "trzymam" wage :lol: :lol: :lol:

...mialem Ci ja "schusc" alec mnie wyszlo !!!!

...czyli 20 kg temu od matury :lol: :lol: :lol:

... i trzymajta siem wszyscy

.... i 3miem kciuki w walce z onym pdstepnym zloczyncom, co nakazuje w lodówce noca buszowac i zapasy wszelakie konsumowac :roll: :o :lol: :D :p

Spokojnej Nocy

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też mówili, że mam jeść za dwoje, ale ja cały czas spałam na kaloryferze i nie miałam czasu jeść,

a nagadali się wszyscy, że nie tyję

aż lekarza musiałam zmusić, żeby mi napisał, że i dziecko zdrowe i ja

 

tak było w pierwszej ciąży,

 

w drugiej byłam mądrzejsza

 

i dopiero 2 tygodnie przed porodem pozwoliłam mężowi na ujawnienie informacji o potomku nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano jadłam

trzy - cztery posiłki dziennie + od czasu do czasu białą czekoladę

 

i mrożone homogenizowane truskawki

 

ze wszystkich sklepów w Gdyni wyjadłam te truskawki

 

 

 

ale 4kg! to w ogole mozliwe?

moze mialas zepsuta wage???

 

dziecko, lozysko, wody ......

slyszalam ze min 9kg!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ku pokrzepieniu serc

 

nic w przyrodzie nie ginie

 

po porodzie, jak siedziałam w domu z dziećmi, sporo mi się przytyło,

 

ale jak tylko "wypchnęłam" je do przedszkola i w końcu spokojnie położyłam się na kanapie, rozmiar, w ciągu 3 miesięcy, bez diety i ćwiczeń zmienił się z 44 na 36

 

u mnie tak to już jest

wszystko do góry nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym odchudzaniem w ciazy i po ciazy to wlasnie jest tak dziwnie :D

 

moja kolezanka zawsze byla przy kosci (powieedzmy na 150 miala 68kg) a po urodzeniu, juz po 1-2 miesiacach schudla tak ze wazyla 50 kg!! Opowiadala ze u nich w rozinie tak jest ze kobitki dopiero po urodzeniu dzieci chudna :D

 

Aha - w samej ciazy tez niezle przytyla - prawie 20kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym odchudzaniem w ciazy i po ciazy to wlasnie jest tak dziwnie :D

 

moja kolezanka zawsze byla przy kosci (powieedzmy na 150 miala 68kg) a po urodzeniu, juz po 1-2 miesiacach schudla tak ze wazyla 50 kg!! Opowiadala ze u nich w rozinie tak jest ze kobitki dopiero po urodzeniu dzieci chudna :D

 

Aha - w samej ciazy tez niezle przytyla - prawie 20kg

 

 

tez slyszalam ze po ciazy spada sie pare kg z wagi niz sie mialo na poczatku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze na zrzucenie wagi - SPACERY! wystarczy pol godziny dziennie szybkiego marszu i w ciagu 2 tygodni 2 kg. Sprawdzone i prawdziwe. Ale trzeba spacerowa ( szybkim tempem) systematycznie codzinnie. Przerwanie chocby na tydzien znow powoduje przybranie na wadze.

 

Jesli chodzi o ciaze - to normlane ze po ciazy sie chudnie i czesto wazy sie mniej niz przed ciaza ale to dotyczy tylko tych kobiet ktore karmia piersia :p Dziecko wyciaga niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze na zrzucenie wagi - SPACERY! wystarczy pol godziny dziennie szybkiego marszu i w ciagu 2 tygodni 2 kg. Sprawdzone i prawdziwe. Ale trzeba spacerowa ( szybkim tempem) systematycznie codzinnie. Przerwanie chocby na tydzien znow powoduje przybranie na wadze.

 

Jesli chodzi o ciaze - to normlane ze po ciazy sie chudnie i czesto wazy sie mniej niz przed ciaza ale to dotyczy tylko tych kobiet ktore karmia piersia :p Dziecko wyciaga niesamowicie.

 

 

mi sie wydaje ze chudniecie podczas karmienia piersia spowodowane jest przede wszystkim lekko strawna dieta mamy karmiacej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...