Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

RRMMI nie wiem o czym mówisz. :D

ja mowie o nowej forumowej przyjazni :o

a o czy Ty pomyslals ?? :lol:

powiedz lepiej jak te ziola

jeszcze mi nie doszły-czekam.Zamówiłam te w tabletkach.Bo niecierpie herbatek.

Ostatnio opycham sie cały dzien arbuzami i o dziwo 2 kilo w dół.Moze to dlatego,że mają tyle wody.Pamietam jak rzucałam palenie ,to mąż namówił mnie bym piła 2-3 litry wody.To wtedy schudłam zamiast przytyć po cygarowej abstynencji.Jednak ja cholernie nielubie pić,ani wody ani soków.Jedyny płyn w ciągu całego dnia to jedna kawa ,czasem jakas zupa.To pewnie dlatego te nadliczbowe kilogramki :( Ale mnie nigdy nie chce sie pić .No może czasem dobre winko :wink: ,raz na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

I po co ja tu zaglądałam ??? :(

Żurek mnie będzie ścigał do późnego popołudnia a tu trzeba się mooocno skupić :-?

 

 

http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/107/10794.jpg

 

 

Jak mam parszywy humor do tego 3 pomidory dodaję by się oczy cieszyły . Oczywiście bez jakiegokolwiek dodatku w formie pieczywa .

Wyżerka starcza do popołudnia.( GUZIK STARCZA! musi starczyć !! :D )

 

W kwestii balonów pani Mani:

cóś jak w sposobie rrmi i dowcipie o blondynce , złotej rybce i krzywych palcach ( "taakie mają być ")

 

To masować, przemasowywać zapasy z dołu do góry czy jak ??? :o

 

Idzie zimnica, łatwiej będzie gubić to i owo.

 

( oddała bym pół życia za eklerkę, pajdę chleba z masłem i miodem, musli i winogrona :( - dokładam jeszcze chleb ze smalcem , pieczone ziemniaki, frytki , pierogi, naleśniki, pizzę spagetti itd itd)

 

Na pocieszenie tylko wspomnę o kolejnej znajomej co to mnie długo nie wiedziała : " jak to zrobiłaś ????" :o :o

Jak to jak.

Patrz wyżej. :(

Zmarnowałam swoje życie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( oddała bym pół życia za eklerkę, pajdę chleba z masłem i miodem, musli i winogrona :( - dokładam jeszcze chleb ze smalcem , pieczone ziemniaki, frytki , pierogi, naleśniki, pizzę spagetti itd itd)

 

Na pocieszenie tylko wspomnę o kolejnej znajomej co to mnie długo nie wiedziała : " jak to zrobiłaś ????" :o :o

Jak to jak.

Patrz wyżej. :(

Zmarnowałam swoje życie. :lol:

Ziabko a moze nie warto?

Zrobilo mi sie bardzo przykro jak przeczytalam :(

Na pocieszenie powiem Ci , ze jak tak dawno nie jadlas chleba ze smalcem to pewnie by Ci zaszkodzil.

I nie mow prosze , ze zmarnowalas swoje zycie , choc mysle , ze wysoki jest ten Twoj koszt odchudzania , raczej za wysoki

pozdrwaiam Cie serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...