Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Ja nie chcę na siłę odchudzić swojej żony, akceptuję ją taką jaka jest, napisałem z myślą o niej ,bo mi jej żal , tyle razy próbowała i nic z tego nie wychodziło , chciałem uzyskać porady kobiety, która sama miała takie problemy i jej się udało, bo ja przyznam się szczerze nie zawsze rozumię filozofię kobiet w kwesti odchudzania (odchudzają się najczęściej te które są szczupłe...).. :roll:

pozdrawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manykes

Moze ja Ci pomoge . Napisze pokrotce jak to u mnie wyglada.

Tez sie "odchudzam" oczywiscie , nie jestem gruba , raczej starcza opona mi przeszkadza. Moj maz nie wspomina o tym nigdy .Zawsze dla Niego dobrze wygladam . Powiem Ci , ze mi to nie pomaga .Wolalabym , zeby powiedzial cos w stylu

kobieto zrob cos ze soba .

Mysle , ze jest On jedyna osoba , ktora moze mnie zmotywowac do faktycznego odchudzania , a nie gadania o tym .

Ale Jemu wszystko pasuje , moze to i dobrze , a napewno mile..... ,

ale juz chyba Wiesz co mam na mysli .

Niemniej musisz wiedziec oczywiscie , ze takie ponaglenie moze wywolac burze.

Zycze powodzenia

 

pattaya tu sie nie mowi o ciastach :x :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bedę w stolicy.

W moim ulubionym sklepiku kupię krzynkę świeżutkiego,niepasteryzowanegi piwka.

Wieczorkiem ,przy ognisku upieczemy sobie z sąsiadem przepyszną kiełbasę pt."wiejska z oczkiem" i popijemy wieloma butelkami zimnego,wspaniałego,wysokokalorycznego napoju.

 

p.s. W ciągu kilku miesięcy na mojej ulubionej diecie(czyli jem wszystko w dowolnych ilościach i popijam piwem lub winem),schudłem już 12kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja co prawda nie muszę się odchudzać,ale mojej żonce by się przydało trochę zrzucić, powiedzcie jak ją do tego delikatnie namówić i zmotywować........... :roll:

pozdrawiam wytrwałych... :D

 

A po co ona ma się odchudzać jak w wątku "Kiedy dzidziuś" napisałeś że juz niedługo pomyslicie o kolejnym dziecku. Ja własnie wyszłam z tego założenia i odchudzanie odkładam na później :D

Pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja co prawda nie muszę się odchudzać,ale mojej żonce by się przydało trochę zrzucić, powiedzcie jak ją do tego delikatnie namówić i zmotywować........... :roll:

pozdrawiam wytrwałych... :D

 

A po co ona ma się odchudzać jak w wątku "Kiedy dzidziuś" napisałeś że juz niedługo pomyslicie o kolejnym dziecku. Ja własnie wyszłam z tego założenia i odchudzanie odkładam na później :D

Pozdrawiam Ania

 

 

slusznie! :)

ja tez chyba tak zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, ale ja tak na serio. Córcia skończyła 11 lat, ja 35 i niestety ale to ostatni dzwonek aby pomyśleć o drugim dziecku. W związku z tym z chromu przerzuciłam sie na kwas foliowy :D

 

 

ale masz fajnie!

taka duza cora!!! super

ja mam malego Piotrusia pol rocznego ale na pewno chce miec przynajmniej jeszcze jedno dziecko :) szkoda zeby sie dom marnowal pusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że półroczne niemowlaczki są o niebo fajniejsze od 11-latek. :lol:

A na drugie dzieciątko masz jeszcze czas, odchowasz Piotrusia i urodzisz śliczna dziwczynkę. Tylko nie czekaj 11 lat bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wtedy jest cięzko się zdecydować.

 

wiem musze sie streszczac ..... za rok moze :)

ja mam brata 7lat mlodszego ... jest fajnie! wiec 11-nie musi byc zle!

ale do dziela!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziękuję za odzew , a co do sugestji Anam, to żonie właśnie po ciąży zostały kilogramy , których nie może się pozbyć, to prawda że planujemy w tym roku począć nowe życie

dlatego obawy małżonki są tym większe że po kolejnej ciąży zamiast pozbyć się 10kg,przybędzie jej kolejne 10 kg....,a muszę przyznać że apetyt podczas ciąży ma niebywały no i zachcianki kulinarne od których włos na głowie się jeży..... :D

pozdrawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziękuję za odzew , a co do sugestji Anam, to żonie właśnie po ciąży zostały kilogramy , których nie może się pozbyć, to prawda że planujemy w tym roku począć nowe życie

dlatego obawy małżonki są tym większe że po kolejnej ciąży zamiast pozbyć się 10kg,przybędzie jej kolejne 10 kg....,a muszę przyznać że apetyt podczas ciąży ma niebywały no i zachcianki kulinarne od których włos na głowie się jeży..... :D

pozdrawiam :roll:

 

 

no tak ...... ale co tam wazne jest zdrowe malenstwo!

ja przytylam 25kg w ciazy!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o o zgrozo!

jeszcze 5kg mam wiecej niz przed ciaza ......

caly czas mysle o odchudzaniu ale z drugiej strony rzeczywiscie czy mi sie to oplaca skoro za rok znowu bede chciala byc w ciazy? :)

 

bede sie napewno bardziej pilnowac ..... mam nadzieje ze nie przytyje az 25kg! tylko najwyzej 15kg ! MAM NADZIEJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manykes, 10 kg to nie taka tragedia. Wyobraź sobie sytuację: Twoja żona chudnie,oczywiście jest to czas strasznych wyrzeczeń, ćwiczeń itp.( kto prubował się odchudzać to wie) i nagle gdy osiagnęła wymarzona figurę ma zajść w ciążę po to aby znowu być grubą i nieatrakcyjną. Mnie by w takiej sytuacji nikt na ciążę nie namówił. A co do twoich obaw, że przytyje znowu 10 kg to nie koniecznie , może nauczona doswiadczeniem będzie sie "oszczędzać". Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...