Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja myślę że mając 20-kilka lat łatwiej schudnąć. Później ok.30 jest to trochę problem, bo faktycznie ciężko utrzymać tą wagę na tym samym poziomie. Jakoś wcześniej nigdy nie myślałam o odchudzaniu, chyba nie było z tym problemu- nie żebym była szczuplutka.Moja waga zawsze (nie liczę czasów zaraz po ślubie - 56 kg) wahała się ok.60 przy 1,64 cm wzrostu. Jakoś mi to nie przeszkadzało. A teraz boje żeby te 65 kg nie zostało, albo broń Boże nie przybyło więcej. Na razie ograniczyłam słodycze i posiłki jem mniejsze, ciągle czuje lekki głód. :evil: :evil:

 

Chciałabym jakoś ćwiczyć ale nie mogę się zmobilizować, musi ktoś stać nade mną z batem i poganiać. :lol: :lol: :lol:

 

Wiem że wiosną na pewno schudnę(ale nie chcę czekać do wiosny) - mam dużo pracy i dochodzi jeszcze praca w ogrodzie, którą uwielbiam.Zapominam o jedzeniu i przypominam sobie jak zaczynają mi drżeć ręce. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę jeszcze przemyśleć zakup rowerka.

Kiedyś jak kupowałam gazety w naszym miejscowym kiosku, to akurat schodziły się panie na aerobik, średnia wieku była tak ok. 45 lat. I wtedy przeszła mi taka myśl, że może i ja bym spróbowała, tylko że jak nie wytrzymam przy nich kondycyjnie to będzie obciach na całą wieś.

:oops:

Więc może lepiej jeździć do miasta, tam człowiek bardziej anonimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces!!!!

2 kg mniej :D

Tylko powiem szczerze, że wczoraj nie miałam siły już na tym basenie :roll:

Przez pół godziny rzeczywiście ostro pływałam, ale pozostałe 30 min trochę się obijałam :oops:

 

Ps. chyba nie dam rady tych 3 kg do soboty, ale kiecka już zdecydowanie lepiej leży,

Został mi jeszcze jeden dzień, więc nie będę sie upierać przy tej akurat opiętej sukience.

 

Typowy babski dylemat: "ja nie mam co na siebie włożyć" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczko,

dużo robi autosugestia, zmień nicka

zamiast kuleczka - deseczka

zobaczysz, od razu podziała... :wink: :D

 

:lol: :lol: :lol:

 

właśnie któregos dnia widzialam kątem oka w TV, że najnowsze badania donoszą, że wystarczy wierzyc, że się schudnie i podobno od tego sie chudnie!!!!

 

proponuje więc nowa dietę, wiara, że się schudnie!!!

 

nie gwarantuje niestety w expresowe działanie, a co za tym idzie, że się kuleczka,w tą kieckę zmieścisz :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces!!!!

2 kg mniej :D

Tylko powiem szczerze, że wczoraj nie miałam siły już na tym basenie :roll:

Przez pół godziny rzeczywiście ostro pływałam, ale pozostałe 30 min trochę się obijałam :oops:

 

Ps. chyba nie dam rady tych 3 kg do soboty, ale kiecka już zdecydowanie lepiej leży,

Został mi jeszcze jeden dzień, więc nie będę sie upierać przy tej akurat opiętej sukience.

 

Może teraz wystarczął rajsopki korygujace i sukienka bedzie jak "nowa". Pozdrawiam i gratuluje tych 2 kg :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może teraz wystarczął rajsopki korygujace i sukienka bedzie jak "nowa". Pozdrawiam i gratuluje tych 2 kg :p

 

W życiu!!!!!!!! :D

Tylko pończochy 8)

W sukienkę, to ja się mieściłam, tylko jakby opinała się nieco :oops: :lol:

jest dużo lepiej

Poza tym, to nie jest ze mną tak źle (57kg/168cm) :wink:

 

Łe :D to o czym my to wogóle mowimy :D to ty szczapinka jestes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...