Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Moje największe marzenie zapisane we własnym pamiętniku z lat nastoletnich, powtrzane jak mantra na każdej stronie "chcę przytyć" 8)

Byłam chuda jak patyczek :roll:

tylko biust zawsze miałam słuszny jak na swoją chudość :oops: :lol:

 

bratki nie wybaczę Ci..........miało być długofalowo :roll:

liczę, że nawrócisz się rychło na dobrą drogę 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...ja też chcę upuścić tłuszczu ze trzy kg lub litry...ale uwielbiam budyń :oops: i mam siedzącą pracę raczej...aaaa i lubię coś przekąsić tak o 22 h...przytyłam 1,5 roku temu te 3 kg odkąd biorę hormony....i tak na serio to brzuch mi odstaje i się :evil: :evil: :evil: wkurzam...chyba czas na zmiany...a może sama budowa wystarczy? zaczynam niebawem :wink: pozdr.u.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, właśnie wróciłam z drugiego dziś treningu. Ostra jazda - 2 godz. rano, 2 wieczorem - zaawnsowanych dużo, więc bez obijania. Uf. Z trudem doszłam do krzesełka. Szmaty są mokre na wylot, włosy jak spod prysznica.

 

Ale! Koleżanka, która od dwóch miesięcy ćwiczy bez przerw (mnie ciągle coś wypada) dziś zademonstrowała jak jej się to przełożyło na zrzucanie wagi. Zdjęła własne jeansy (drzewiej ciasne) bez odpinania!!! Robi wrażenei! :D

 

Też tak chcę. Więc nawet na czworaka, ale jutro też pójdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy wzroście 164cm ważę 66kg....założenie przynajmniej - 6kg...jakieś rady? :wink:

 

z takiej wyjściowej wagi ( 64kg ) zjechałam do 54 w trzy miesiące :lol:

zrezygnowałam z węglowodanów ( prawie całkowicie ) 0 -chleba ,0-ciasta i slodyczy ,0-owocow ( albo barrrdzo malo a juz na pewno nie banany ),0-ryżu ....za to kasze , mięso ( dużo) i surówki .......Nie chodziłam głodna ,za to po ciuchach widziałam efekty :D Rano zjadałam porządną jajecznicę ( 2 całe jajka +3 żółtka ) która trzymała mnie do 15,oo .....

Dieta ta ....to taka mutacja Diety Kwaśniewskiego -bardzo krytykowana ,ale ja podczas stosowaia tej diety wyleczyłam swoja alergię :D :D :D , schudłam , pozbyłam sie migren .....i bardzo dobrze się czułam :lol:

Nie mam podwyższonego cholesterolu ani nadciśnienia .....na tej diecie byłam dość długo ....ale zgrzeszyłam :oops: i bardzo tego żałuję . Ale wracam ,bo mam kika kg do zrzucenia :wink: aha.....i jazda na rowerze jest bardzo wskazana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bratki zazdraszczam Ci samozaparcia.

Mój basen oczywiście poszedł już w odstawkę :-?

Chyba pójdę na jakieś zajęcia areobowe :roll:

W grupie mam zdecydowanie większą motywację.

 

Chyba się starzeję. Co znaczy to nowe słówko, którego teraz wszyscy używają: aerobowe? :oops:

 

Tzn. oczywiście wygooglałam co mogłam, ale... jak dla mnie praktycznie wszystkie ćwiczenia są aerobowe. Czy są jakieś formy aktywności ruchowej, które nie poprawiają wydolności krążeniowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiczenia,rowerki,aerobiki.........i co tam jeszcze chcecie to nic w porownaniu z moja dieta CUD.

 

 

no gadaj................... :D

 

"Zresz co chcesz i CUD jak schudniesz" :lol:

To tak zartem,ale w rzeczywistosci tak jest,nie zaluje sobie niczego,lubie dobrze pojesc.Rower,jakis tam wypad na plaze,do lasu to tylko w celach rekreacyjnych,nic na sile.Waga od lat taka sama,no moze kilogram w jedna ,kiloigram w druga,ale rozmiar sie nie zmienia.

Podziwiam ludzi,ktorzy odmawiaja sobie tego czy tamtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiczenia,rowerki,aerobiki.........i co tam jeszcze chcecie to nic w porownaniu z moja dieta CUD.

 

 

no gadaj................... :D

 

"Zresz co chcesz i CUD jak schudniesz" :lol:

To tak zartem,ale w rzeczywistosci tak jest,nie zaluje sobie niczego,lubie dobrze pojesc.Rower,jakis tam wypad na plaze,do lasu to tylko w celach rekreacyjnych,nic na sile.Waga od lat taka sama,no moze kilogram w jedna ,kiloigram w druga,ale rozmiar sie nie zmienia.

Podziwiam ludzi,ktorzy odmawiaja sobie tego czy tamtego.

to nie jest Twoja zasługa ,że tak masz ....ani wina innych ,że tak nie maja i muszą sobie odmawiać smakołyków :-?

mój mąż ma doskonałą przemianę i może zjeść na co tylko ma ochotę a figurę ,że ho ho :lol: ale to są geny .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o takiej diecie:

1. Można jeść wszystko.

2. Można jeść bez ograniczeń.

3. Tylko pod warunkiem, że przed każdym posiłkiem wypije się 2 szklanki przegotowanej ciepłej wody.

P.S. Wczoraj kupiłem na żądanie żony jakieś krople odchudzające Herbepolu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka racja :roll:

też mam znajomych, którzy jedzą za pięciu, a wszystkie kości można by policzyć.

W sumie to nie wiem czy bym tak chciała.

Moja koleżanka jest strasznie chuda, przy wzroscie 172 waży jakieś 46 kg, serio skóra i kości. Ona na prawdę je dużo, nawet na siłę, węglowodany, dużo tłuszczów, cały czas coś przegryza, bo krępuje się wystających kości i nic, waga ani drgnie. Zaznaczam, że jej mama też drobinka.

Nie zazdroszczę, ja zawsze na lato jakoś zrzucę te 3-4 zimowe kilogramy i jest dobrze, a taka chudzina ma gorzej z przytyciem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...