Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Yachciku, nie mam do Ciebie pretensji o wątek o więźbie. Pisałam i polecałam, bo dobrze zrobili u mne więźbę i tyle.

Wkurzaja mnie Twoje głupie teksty i już.

A jesli chodzi o pisania na innym forum o tej firmie...hmmm...może podasz mi gdzie, bo szczerze mówiąc nie znam innego forum budowlanego poza muratorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież to zwyklły troll.

Dobrze zna forum, pewnie nie raz dostał po uszach, to przywdział nową koszulinę i się produkuje :roll:

Zacznijcie go ignorować to se pójdzie :wink:

 

Świete słowa :D Jak zaczniemy go ignorować, nie bedziemy reagowac na durne zaczepki to jego "sens" istnienia nie bedzie mial racji bytu i sobie znajdzie inne forum do atakowania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drugi dzień na diecie kapuścianej :roll:

Rano kanapka z ciemnego pieczywa, drugie śniadanie jogurt naturalny beztłuszczowy, obiad zupka (kapusta, pietruszka, seler, pieczarki, trochę soli i ziół), na kolację zupka :-?

 

Chyba mi się nudzi, ale to przynajmniej mniej zjem tej zupy, bo wczoraj mi jeszcze bardzo smakowała :lol:

 

Ach serniczki, jabłeczniki, ptysie, eklerki, bułeczki drożdżowe..................... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Walczące z Kilogramami!!! :)

 

Ja próbuję zejsć o 3kg w dół, ale to nie jest takie proste. No bo jak tego dokonac, gdy sie mieszka w kraju najlepszego piwa, pysznej czekolady i gofrów?! :) A to sa produkty z wysokiej półki kalorycznej. Pokusa na każdym kroku... słodkie pralinki, nadziewane czekolady, gofry.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Walczące z Kilogramami!!! :)

 

Ja próbuję zejsć o 3kg w dół, ale to nie jest takie proste. No bo jak tego dokonac, gdy sie mieszka w kraju najlepszego piwa, pysznej czekolady i gofrów?! :) A to sa produkty z wysokiej półki kalorycznej. Pokusa na każdym kroku... słodkie pralinki, nadziewane czekolady, gofry.... :)

 

przeprowadzka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam wczoraj program o dziewczynie, która ważyła 236 kg!! Od lata 2005 schudła 130 kg! Najpierw załozyli jej na żołądek opaskę, do tego duzo sportu. Teraz poddali ją operacji wycięcia skóry z brzucha, bo jej to wisiało prawie do kolan, obrzydliwe było, pływało poprostu! Wycieli jej 6 kg tej skóry!, w ten sposób zeszła do dwucyfrowej wagi i była przeszczęśliwa. Ma 27 lat.

i sobie pomyślałam, cóz my za problemy mamy z tymi naszymi 3-5 kg :) .

A ja i tak nie dojrzałam jeszcze do tego, żeby się tych moich wyzbyć, a miałam zacząć w tym tyg. :-? moja silna wola chyba jeszcze nie wybudziła się ze snu zimowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 kg mówicie, że ciężko zrzucić?

I macie rację.

Ostatnio tydzień katowalam się na nartach. Codziennie przez tydzień 10km w dół. W górę czasem na siedząco. I co? Nic. Waga stoi w miejscu. Ale wiadomo, że grzańce to sam "miód" na fałdki.

Zostaje tylko jeszcze mniej żreć i ruszać się. Pocieszam się, że nie długo zacznie się koszenie (strasznie się męczę wtedy), plewienie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drugi dzień na diecie kapuścianej :roll:

Rano kanapka z ciemnego pieczywa, drugie śniadanie jogurt naturalny beztłuszczowy, obiad zupka (kapusta, pietruszka, seler, pieczarki, trochę soli i ziół), na kolację zupka :-?

 

Chyba mi się nudzi, ale to przynajmniej mniej zjem tej zupy, bo wczoraj mi jeszcze bardzo smakowała :lol:

 

Ach serniczki, jabłeczniki, ptysie, eklerki, bułeczki drożdżowe..................... :(

 

Nie lubię diet, ale od jakiegoś czasu pozbyłam się najtrefniejszych elementów (u mnie to raczej były chipsy i inne słone świństwa, czasem tylko gorzka czekolada i sernik teściowej), i wiesz co mnie najbardziej zaskoczyło? Po paru tygodniach przestałam je traktować jak smakołyki. Wydawały mi się zrobione z plastyku, czyli niejadalne. :) Bardzo poręczne wyobrażenie.

 

A kapustę polubiłam, tak że nikt mnei nie musi namawiać :). Najbardziej z oliwą extra virgin i świężą kolendrą. :p Gotowana z cebulą (czasem pomidorem i/lub papryką) tylko 5 minut, bez soli i innych przypraw. To takie lekkie, "czyste" żarcie!

 

A kolendra to chyba afrodyzjak. W każdym razie zapach jej tak mi się kojarzy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drugi dzień na diecie kapuścianej :roll:

Rano kanapka z ciemnego pieczywa, drugie śniadanie jogurt naturalny beztłuszczowy, obiad zupka (kapusta, pietruszka, seler, pieczarki, trochę soli i ziół), na kolację zupka :-?

 

Chyba mi się nudzi, ale to przynajmniej mniej zjem tej zupy, bo wczoraj mi jeszcze bardzo smakowała :lol:

 

Ach serniczki, jabłeczniki, ptysie, eklerki, bułeczki drożdżowe..................... :(

 

Nie lubię diet, ale od jakiegoś czasu pozbyłam się najtrefniejszych elementów (u mnie to raczej były chipsy i inne słone świństwa, czasem tylko gorzka czekolada i sernik teściowej), i wiesz co mnie najbardziej zaskoczyło? Po paru tygodniach przestałam je traktować jak smakołyki. Wydawały mi się zrobione z plastyku, czyli niejadalne. :) Bardzo poręczne wyobrażenie.

 

A kapustę polubiłam, tak że nikt mnei nie musi namawiać :). Najbardziej z oliwą extra virgin i świężą kolendrą. :p Gotowana z cebulą (czasem pomidorem i/lub papryką) tylko 5 minut, bez soli i innych przypraw. To takie lekkie, "czyste" żarcie!

 

A kolendra to chyba afrodyzjak. W każdym razie zapach jej tak mi się kojarzy :oops:

 

bratki Ty świntucho :lol: :lol: :lol:

 

co do diety, to nadal jem kapustę, ale tym razem ugotowaną z piersią kurczaka i pomidorami, plus oczywiście zioła

nie jest źle :D

czipsów nie cierpię, no może słone paluszki jeszcze ujdą :roll:

nie lubię też słodyczy "długoterminowych" typu delicje, jeżyki, pianki......

uwielbiam za to ciasta, pączki, eklerki, ptysie, rurki z kremem, serniki, jabłeczniki.................ach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam za to ciasta, pączki, eklerki, ptysie, rurki z kremem, serniki, jabłeczniki.................ach 8)

 

No i Ci chyba służą! :D Jabłkowe westchnienia o kuleczce w sweterku nie wyglądały na przyganę :)

 

 

Niektóre słodycze też lubię, rzeczony sernik, szarlotkę z Pięciu Stawów, a najbardziej ciasto zwane Benio - nawet kiedy wcale nie jadłam słodyczy (tak miałam większą część życia) za Benia dałabym się pokroić.

 

No i okrutnie lubię zwykłą drożdżówkę z kruszonką, albo sznekę z glanzem. :) Taka drożdżówka, najlepiej smakuje popijana maślanką, a poprzedzona całym dniem marszu czy jazdy na rowerze. Ale to już tak rzadko...

 

ALe miało być o odchudzaniu a nie o dogrubianiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bratki zdradź przepis na benia 8)

może być na priv :wink:

i co to jest ta szneka z glancem :roll:

 

jabko wzdycha do każdej.... w sweterku, a najlepiej bez :D

niecpota :lol:

 

Nie mam pojęcia jak się robi Benia! Umiem go tylko zjeść. :oops:

 

Tzn. ogolnie orientuję się, że robi się cały dzień, bo trzeba upiec każdą cieniutką warstwę osobno (ze 3-5), a potem skleić takim pychotnym czymś - niby krem, ale nie aż tak tusty, nasączając jeszcze i polewając różnymi pychotami.

 

Ponieważ ja robię tylko takie dania, które się krócej przyrządza niż je, to nie mam szans się nauczyć.

 

Szneka z glancem to drożdżówka z lukrem - poznańskie, ale jakie ładne nazwanko :). Na kaszubach też się czasem usłyszy - a drożdżówki w tym regionie najlepsze z całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...