Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Witam wszystkie towarzyszki ( i ewentualnych towarzyszy ) niedoli!

Jestem trzeci dzień na diecie i mam kryzys :cry: Musiałam dzisiaj upiec ciasto bo mam jutro gości i myślałam, że mnie skręci !!!

Mam do zrzucenia 4 kg, które podstępnie napatoczyły się przez zimę.

Strasznie cierpię :( :( :(

Z doświadczenia wiem że zawsze mam kryzys w okolicach trzeciego dnia więc dzielnie walczę, potem będzie już z górki. Założenie jest takie, że te 4 kg gubię w dwa tygodnie :D

Pozdrawiam wszystkie głodne koleżanki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Własnie wczoraj zaczęłam ( po babskiej imprezie z okazji Dnia Kobiet jak stanęłam rano na wagę doszłam do wniosku, że chyba już jednak dojrzałam).

Jestem głodna, a najgorsze, że za chwile przychodzą goście......, założenie jest takie, rezygnuję z jedzenia, ale wina sobie pewnie nie odmówię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokietki ! :lol: :lol: :lol:

 

A ja uprzejmie donoszę, że mój organizm załapał, że idzie wiosna, że tak wogóle to chodzę na treningi i teraz, nawet jak mam kilkudniową przerwę, to chudnie. :D Spalam nawet kiedy śpię. :D Wygląda na to, że wkrótce wrócę całkiem do normy.

 

Dziewczyny - nie poddawać się! Nie dietki, a ruch najważniejszy! I jak samopoczucie skacze do góry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladałam program "Trini i Susanah" rozbierają i tam Trini powiedziała: "Susanah ma duży biust, więc go pokazuje, ja nie mam się czym pochwalić..."

Więc jak macie duże, to pokazujcie :lol:

I w ogóle one ostatnio mówią takie rzeczy o sobie: mam szerokie uda, więc je maskuję (i pokazuje - rzeczywiście masywne, a ona szczupła - to akurat Trini).

Trochę to leczy z kompleksów.

Moje dziecko jak trochę pooglądało to powiedziało: "Mamo jesteś tak seksowna w swej kobiecości, że mogłabyś chodzić rozebrana cały dzień" (Daniel, lat 6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że to mężczyźni mogliby o cyckach godzinami :lol:

 

Ja bym oddała chętnie jeden numer z mojego biustu, ale mąż by mnie zabił chyba 8)

Widzę, że nie jest jedyny :wink:

 

bratki zaczęłam na siłkę chodzić i jestem niezmiernie szczęśliwa!!!!!

2 razy w tyg na siłownię, 2 razy na basen 8)

będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...