Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i mnie dołują tymi wodami. A niech by tam i woda ..byle by sobie poszło.

Woda wodą..ale ja pijam jakieś wiaderko na dobę taraz ( to najstraszniejsza rzecz w tej diecie dla mnie )

Picie piciem , ale co wlazło musi wyleźć.

Jak w " Głupim i Głupszym " :D

 

ziaba vel camel ( opcja dwugarbna) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba, tego typu, drugi wątek na forum. Tamten też się zakończył wymianą przepisów kulinarnych i poleceniem stronek z przepisami. :D

Przepis na pyszne naleśniki już mamy, to kto następny.

Pomysł Ziaby bardzo mi się podoba. Ale od jutra. A dzisiaj sięgne do szuflady po batonika, ale to już ostatni, skończyły się :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meridię przerabiałam i źle reagowałam, a poza tym też jeżdżę często autkiem i nie czułam się bezpiecznie za kółkiem. No i ta cena ok. 300,- jest dla mnie zbyt wysoka. Taniej wyjdzie nic nie jeść. :)

 

Autko też musiałam odstawić na 7 dni - koszmar .... taniej nie jeść, tylko jak to zrobić by nie cierpieć katuszy - te serki i szyneczki .. buuuu - 300zł/miesiąc, meridia wyszła zdecydowanie taniej :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię gruuuuuuube baby,

nie macie sie czego wstydzić, jedna forumowiczka wygląda tak :

http://foto.onet.pl/upload/71/2/_8536.jpg

i jest ok.

Wszystkie srodki na dietę , to naciąganie klientów na kase. Wydajcie ją na budowę !! A jak popracujecie to i schudniecie :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku lat '80 ubiegłego wieku ( ale to fajnie brzmi ) pojawiła się dieta wojskowych pilotów amerykańskich oparta na ograniczaniu węglowodanów. Max. ilość pkt. ( przeliczając na ilość g -węglowodanów )

do dziennego spożycia to 60 ( 40 żeby zacząć chudnąć ) i tak np.

śniadanko:

Kawa z mlekiem i łyżką cukru ( 0+1+12 ) = 13 pkt.

Kromeczka chleba ( 20 g ), masełko = 10 pkt.

ale za to :

jajeczniczka ( 2 szt. ) na masełku = 1 pkt.

I co Wy na to?

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku lat '80 ubiegłego wieku ( ale to fajnie brzmi ) pojawiła się dieta wojskowych pilotów amerykańskich oparta na ograniczaniu węglowodanów. Max. ilość pkt. ( przeliczając na ilość g -węglowodanów )

do dziennego spożycia to 60 ( 40 żeby zacząć chudnąć ) i tak np.

śniadanko:

Kawa z mlekiem i łyżką cukru ( 0+1+12 ) = 13 pkt.

Kromeczka chleba ( 20 g ), masełko = 10 pkt.

ale za to :

jajeczniczka ( 2 szt. ) na masełku = 1 pkt.

I co Wy na to?

J

Żadna nowość. Mam znajomego cukrzyka, który dostał takie tabelki z punktami od diabetologa. Chwali się, że od początku czerwca schudł 8kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 dniach mam minus 2 kg . Znaczy się działa...

 

Skrobnę coś potem bo teraz lecem..

 

Dieta nazywa sie Montignac. Kliknąć w google i czytać i dziwować się jakie to proste :D

Ziaba, pisałam o tym wcześńiej. To tylko z pozoru jest proste. Gość napisał książkę "Jeść, aby schudnąć", tam wszystko dokładnie wyłuszczył. Generalnie zasada jest taka, żeby ograniczać te węglowodany, któe powodują gwałtowny wzrost poziomu cukru we krwi, czyli w zasadzie wszystko, co zawiera cukry złożone, skrobię (ziemniaczki, biała mąka, słodycze, przetwory z cukrem, ciasta, GOTOWANA marchewka, bo surowa już nie, popcorn, kukurydza, buraki itp. itd.). Natomiast bez ograniczeń ilościowych można jeść mięsko, większość warzyw, najlepiej strączkowych, nabiał, specjalne pieczywo z mąki pełnoziarnistej. Ale jak już się je coś węglowodanowego, to nie można tego łączyć z tłuszczami... Jak się raz człowiek zasad nauczy, to jest prosto, pod warunkiem, że nie jesteśmy uzależnieni od słodyczy, kluseczków, pyzó, ziemniaczków, frutek itd. Ja wytrzymałam 1,5 miesiąc i ubyło mi 9 kg. Ale po powrocie do normalnej diety wróciło z nawiązką. Niemniej jednak, jest to jedyna znana mi dieta, przy ktorej człowiek nie skręca się z głodu, tylko je pyszności w dowolnych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...