Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też po porodzie czułam się prawie szczupła - po wyjściu ze szpitala stanęłam na wadze i było od razu 10 kg mniej - nie wiem co ja miałam w tym brzuchu, bo był wielki a Julka ważyła tylko 2600- ale jak teraz oglądam zdjęcia z początków macierzyństwa to aż żal patrzeć - szczególnie te cyce jak balony :roll: :wink:

 

Dziś byłam u mamy, która się własnie przeprowadza - wyciągneła wory z ubraniami ze starego mieszkania i pozabierałam jej z powrotem spodnie i bluzki, o których zapomniałam a które jej oddałam po porodzie bo myślałam, ze nigdy już się w nie nie zmieszczę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak teraz oglądam zdjęcia z początków macierzyństwa to aż żal patrzeć - szczególnie te cyce jak balony :roll: :wink:

 

 

ło matko! :roll:

alez sie dobrze rozumiemy :D :D :D

weżcie już przestańcie z tymi cycami :evil:

co ja mam powiedzoeć, jak mam całe życie balony :roll:

75-D, w porywach do DD :-?

kobiety się żalą, że jak chudną, to im biust pierwszy leci

u mnie to nie działa, najmniej to ja mam D, choćbym nie wiem jak szczupła była :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka :D 75 D to fajne baloniki a nie balony :wink: A co ja mam powiedzieć jak z 75 B urosły mi do 80 E ???? :roll: :roll: (taki miałam stanik do karmienia) Po 4 czy 5 -ciu miesiącach karmienia spadły do 75 C i tak już zostały..

 

Ale serio - źle to wspominam - a na foty to patrzeć nie mogę :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak teraz oglądam zdjęcia z początków macierzyństwa to aż żal patrzeć - szczególnie te cyce jak balony :roll: :wink:

 

 

ło matko! :roll:

alez sie dobrze rozumiemy :D :D :D

weżcie już przestańcie z tymi cycami :evil:

co ja mam powiedzoeć, jak mam całe życie balony :roll:

75-D, w porywach do DD :-?

kobiety się żalą, że jak chudną, to im biust pierwszy leci

u mnie to nie działa, najmniej to ja mam D, choćbym nie wiem jak szczupła była :-?

 

Nie martw się ja mam takie same! :oops:

Ostatnio jak kupowałam stanik w bluzie pani powiedziała: napewno ten rozmiar ?jak odsłoniłam kurtkę pani stwierdziła: no rzeczywiści ma pani tego trochę! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak teraz oglądam zdjęcia z początków macierzyństwa to aż żal patrzeć - szczególnie te cyce jak balony :roll: :wink:

 

 

ło matko! :roll:

alez sie dobrze rozumiemy :D :D :D

weżcie już przestańcie z tymi cycami :evil:

co ja mam powiedzoeć, jak mam całe życie balony :roll:

75-D, w porywach do DD :-?

kobiety się żalą, że jak chudną, to im biust pierwszy leci

u mnie to nie działa, najmniej to ja mam D, choćbym nie wiem jak szczupła była :-?

 

Nie martw się ja mam takie same! :oops:

Ostatnio jak kupowałam stanik w bluzie pani powiedziała: napewno ten rozmiar ?jak odsłoniłam kurtkę pani stwierdziła: no rzeczywiści ma pani tego trochę! :oops:

 

ja tam jak mam wybierac -to wole te balony i jestem z nich dumna. Wracając wstecz jak udalo mi sie schudnąc to mój mąż stwierdził, że worki z piaskiem noszę :D (efekt intensywnego odchudzania), więc przestańcie tragizować. Niejedna marzy o takim rozmiarze. Nie macie innych zmartwień :wink: Duży i jędrny biust to przecież nasz " :wink: potencjal wizualny" Ja uwielbiam duże dekolty i niedopięte zamki w moich bluzeczkach pomimo mojej czterdziestki na karku. My, kobiety to jak kwiaty, lubimy być podziwiane i piekne.

A może nie?

 

pozdrawiam i idę spac :o godzina odpowiednia na sen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do chwili obecnej, od początku ciąży przytyłam 5,5kg.

 

:o :o :o

to gdzie ty to dzieko trzymasz??

w szafce nocnej???????

 

Haha :)

 

No tak mi sie jakoś porobiło, ważę sie co jakiś czas, a naprawdę nieraz mam konkretny apetyt - tyle, że wcinam owoce i warzywa, ser biały i mleko. Mięso jakoś niebardzo....

 

ale jak teraz oglądam zdjęcia z początków macierzyństwa to aż żal patrzeć - szczególnie te cyce jak balony :roll: :wink:

 

 

ło matko! :roll:

alez sie dobrze rozumiemy :D :D :D

weżcie już przestańcie z tymi cycami :evil:

co ja mam powiedzoeć, jak mam całe życie balony :roll:

75-D, w porywach do DD :-?

kobiety się żalą, że jak chudną, to im biust pierwszy leci

u mnie to nie działa, najmniej to ja mam D, choćbym nie wiem jak szczupła była :-?

 

Mi się nieco powiększyły cyce, ale mam nadzieję, ze niedługo się zmniejszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak odchudzające ? jak niedzielny obiadek?

bo u mnie chudziutki :-? , oj chudziutki :lol:

 

oj, to trzymam kciuki. U mnie tłuściutko dzisiaj było i imprezowo od wczoraj. Mój tatuś Józef(imieniny 19 ,marzec), więc suto zastawiony stół i jak tu qurcze nie jejść. :cry:

 

I znowu od poniedziałku, od poczatku, ale co tam, co sie odwlecze to nie uciecze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak odchudzające ? jak niedzielny obiadek?

bo u mnie chudziutki :-? , oj chudziutki :lol:

 

oj, to trzymam kciuki. U mnie tłuściutko dzisiaj było i imprezowo od wczoraj. Mój tatuś Józef(imieniny 19 ,marzec), więc suto zastawiony stół i jak tu qurcze nie jejść. :cry:

 

I znowu od poniedziałku, od poczatku, ale co tam, co sie odwlecze to nie uciecze :wink:

 

a ja lubię to od poniedziałku.....milion razy przerabiałam :lol:

i nie wiem jak wy ale zawsze w niedzielę się tak najadałam na zapas... :lol:

A teraz się tak zawzięłam, że nie ma mocnych schudnę i już!

Jeździłam na rowerku 20 km, przed l karnityna... musi coś z tego być :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...mam dosyć...im więcej myślę o diecie tym bardzie chce mi się jeść "zakazanych" frykasów. Wczoraj nawet naszło mnie na...tort :o , którego zazwyczaj nie lubię...chore...

stwierdziłam, że bęę jadła tak jak do tej pory, przeważnie warzywa w ciągu tygodnia, a w weekenpozwolę sobie na drobne grzeszki. Mam kilogram mniej...i nie wiem czy to po odstawieniu hormonów, czy tak po prostu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie założenie też jest dobre - byle nie za dużo tych grzeszków w weekend - choć jak się w tygodniu pilnuje to na weekend nie ma się aż tak wielkiej ochoty na te grzeszki. Ja przez takie myślenie o tym co jem i ile jem zrzuciłam w miesiąc brzuch, boczki i ine zbędne - ogólnie jakieś 3 kg. No ale do tego jeszcze ćwiczylam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...