Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: :lol:

to moze nawet dobry pomysł jest - jak się napatrzymy na takich grubaśników to apetyt nam się może zahamuje :wink:

 

Albo w drugą stronę - mnie np motywuje taniec z gwiazdami - jak się napatrzę na te tancerki, smukłe, wysportowane - to mi się od razu chce ćwiczyć i odchudzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

to moze nawet dobry pomysł jest - jak się napatrzymy na takich grubaśników to apetyt nam się może zahamuje :wink:

 

Albo w drugą stronę - mnie np motywuje taniec z gwiazdami - jak się napatrzę na te tancerki, smukłe, wysportowane - to mi się od razu chce ćwiczyć i odchudzać :wink:

 

mi też i wtedy mi się najlepiej jeździ na rowerku (w takt melodii) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ja was teraz dopiero znalazłam!!! :lol:

Ja się ochudzam od świąt, wróć, od świąt zaczęłam inaczej jeść i więcej ćwiczyć.

Chleb, ziemniaki, ryż odpadają, w ogóle to jem chude mięso lub ryrby smażone bez panierki na maśle z surówkami, PYCHOTA!!

Zupy też jadam, omijam słodyczne, choć trudne to , trudne.

I co najważniejsze, nauczyłam się jeść śniadania, bo wcześniej mogły dla mnie nie istnieć.

Codziennie ćwiczę około 20 minut, brzuszki, nóżki, bioderka i takie tam :wink:

Efekty są: w 3 miesiące 3 kilogramy. Może to nie jest efekt porażający, ale JEST!! bez większych wyrzeczeń.

Żeby wyglądać jak z przed 2 ciąż, muszę zrzucić jeszcze 3 kg. Niby nie dużo, ale końcówka jest najtrudniejsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie końcówka jest najtrudniejsza. :cry:

 

Ja do pewnej magicznej wartości zrzucam łatwo. Dalej - koniec. Nawet jak zejdę kilogram-dwa poniżej stałej wagi natychmiast, przy byle okazji wbijam w siebie te dwa kilogramy.

 

Łudzę się, że jak zacznie się budowa to zjedzą mnie nerwy. Na szczęście nie mam zwyczaju łagodzenia stresu słodyczami. Wręcz przeciwnie - gniot w żołądku i nic mi nie wchodzi.

 

Ale wolę zacząć już teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję posłusznie,że pierwszy dzień diety mam za sobą - i nawet dość miło było :wink:

Teraz wlaśnie czytam sobie o przyrządzaniu cukinii - mam zamiar jutro zrobić faszerowaną - dacie wiarę, ze nigdy w życiu nie jadłam tego warzywa :o a ludzie bardzo zachwalają, więc aż jestem ciekawa jak smakuje..

 

jabko - niezły wynik :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukinia - kiedyś też nie kupowałam. Teraz dziwię się, jak mogłam się bez niej obchodzić. Szkoda tylko, że o tej porze roku jest bardzo droga.

 

Od paru lat jesienią, kiedy ceny warzyw są najniższe, kupujemy większe ilości cukinii, pomidorów, papryki i robimy leczo do słoików. Jeden dzień roboty (łącznie z zakupami), a dużo frajdy zimą.

 

powodzenia i wytrwałości,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczka, arcobaleno - jestem z Was dumna, oby tak dalej :D

 

A cukinia to pychotka rzeczywiscie :)

Baklazany i papryka faszerowana tez :D

 

A leczo nalezy do moich ulubionych potraw, ale nigdy nie robilam go z cukinia :-? Ms. - mozesz podac przepis???

 

Ha, a leczo to mozna nawet w I etapie, i to duuuzo, och :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mnie przypadnie do gustu...

Jak mi wyjdzie z niej coś dobrego to następnym razem zrobię na wspólny obiad - bo w tym tyg maż zarobiony, poźno wraca i je w pracy - co mi akurat przy tej diecie jest na rękę :wink: Tylko wątpię, zeby mu się to podobało, bo to typowy mięsożerca :wink: Chybo, ze nafaszeruję ją mięskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki np - pasuje do naszej diety (bez kawałeczków masła)

 

Składniki:

4 porcje:

- 2 młode cukinie

- 30 dag pieczarek

- 3 pomidory lub łyżka koncentratu

- 2 łyżki oleju

- łyżka masła

- 5 łyżek startego żółtego sera

- sól, pieprz, oregano

- tłuszcz do formy

 

 

Wykonanie:

Cukinię umyj i bez obierania ze skórki przekrój wzdłuż. Wybierz ze środka każdego z kawałków trochę miąższu, by powstały dwie łódki. Sparz, osusz, posyp je solą i pieprzem. Pieczarki oczyść, posiekaj, po czym podsmaż na oleju. Dodaj sparzone i obrane pomidory (lub koncentrat), całość dopraw oregano i posól. Wymieszaj z posiekanym miąższem cukinii i duś jeszcze 10 minut. Tak przygotowanym farszem napełnij łódki, posyp wierzch serem i małymi kawałeczkami masła. Cukinię z farszem ułóż w natłuszczonej formie. Wstaw do nagrzanego piekarnika mniej więcej na 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że za mna 4 dni diety! Dziś rozpoczynam 5 dzień. :lol: Dumna z siebie jestem niesłychanie. Nigdy w życiu tyle w odchudzaniu nie wytrwałam. A najbardziej jestem zadowolona, że mogę obejść się bez słodyczy! Wspomagam się chromem i popijam dwa razy dziennie herbatkę wspomagającą odchudzanie.

A i patrząc w lusto mam wrażenie, że moje boczki troszkę się zmniejszyły :D Pocieszające to widoki!

Dziewczyny trzymajcie się!

 

A co do basenu, siłowni i innych tym podobnych wygibasów w moim wykonaniu - niestety brak mi na to czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakłażany - z nimi jest więcej zachodu. Mi najbardziej smakują smażone plastry bakłażana (co nie jest absolutnie dietetyczne!!!).

 

Przepisów na bakłażany są do znalezienia w internecie. Przy obróbce zawsze trzeba po pokojeniu posolić, odczekać 20 minut, wypłukać, osuszyć i dopiero poddawać dalszym procesom.

 

W jakimś przepisie na risotto zalecali wypłukanie w osolonej wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...