Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Dziewczyny ja efekty po tygodzniu już widzę :lol: Nie chodzi mi o wagę, bo ta cholera jak na złość zepsuta i nie mogę się zważyć. Chciałam w niej pogrzebac (nie żebym się znała), ale nie mogę jej znaleźć, gdzieś ją upchnęłam i teraz nie wiem gdzie :oops:

Efekty widzę po ciuchać, brzuch się robi płaski, boczki się wciągają. Jest super :) We wtroek jestem umówiona do fryzjera, czas zrobić coś z tymi okropicznymi włosami. I może jakies solarium?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja dzisiaj zgrzeszyłam... :oops: zjadłam na śniadanie serek jagodowy... :roll: wielkie mi co - ale w diecie zakazany :roll: ehh..mocno będziecie lały ??

Obiecuję poprawę :oops:

 

A oprócz tego trzymam się dzielnie - waga na razie nie szaleje - cały czas 56-57 kg..no ale może chociaż do 55 mi się uda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, oby mąz nie zrobił się zazdrosny, bo Cię wysadzi gdzieś na francuskiej granicy :wink:

 

Myślisz, że z zazdrości może mnie wysadzić?? Raczej mnie nie wypuści z samochodu, żebym po paryskich ulicach się nie rozlazła :wink: :lol:

No bo wiesz, szczupła, opalona i z nowym fryzem na głowie wszyscy faceci się będą oglądać :lol:

Żartowałam!!! :wink: Szupła to moze za dużo powiedziane, opalona jak mąka pszenna :), a fryz bedzie tylko lekko przycięty i wielkie mi zmiany! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola - nigdy nie mów nigdy - jak chcesz to Cię tak zmotywujemy, zę ani się obejrzysz a tyle będziesz ważyć :wink: Pytanie tylko czy chcesz - bo zależy ile masz wzrostu - ja tam chudziaków nie lubię :-? :roll: :wink:

 

Nie wiem w jakiej kolejce ja stałam jak rozdawali wzrost, bo tam na pewno mnie nie było. Mierze ledwo 165 cm.

No to gdzie ja stałam, po cycki nie, po nogi nie, po włosy nie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola to ja w ogóle na szarym końcu tel kolejki po wzrost stałam - mam jeszcze mniej od Ciebie :roll: choć w sumie nie narzekam - dobrze mi z tym :D 8)

 

monikach - chcę się pozbyc wszelkich zbędnych boczków, tłuszczyków i innych takich niepożądanych - już ich coraz mniej, ale jeszcze całkiem uparciuchy nie zniknęły więc walczę dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki czas temu spotkałam się z pozytywnym opiniami na temat jednego z "eliksirów" dr Bardadyna, który ponoć jest ekspertem w dziedzinie żywienia. Pan ten pisze, aby jeść "normalnie", ale jeden podstawowy posiłek zastępować odpowiednim eliksirem, tzn. zależy jakie efekty zamierzamy osiągnąć- odmłodzić skórę, wzmocnić wzrok, odmłodzić mózg i nerwy, pozbyć się zbędnych kg itd. Do każdego problemu dostosowujesz odpowiedni eliksir.

Właśnie przymierzam się do przetestowania tego na sobie :wink: .

Zamiast kolacji będę popijać koktajl z:mleka sojowego,avokado, rzeżuchy, pestek dyni, nasion lnu i sezamu, płatków owsianych i orzechów włoskich.

Nie mam pojęcia czy zadziała, ale jak tylko zakupię wszystkie potrzebne produkty zacznę stosować na własnej skórze. Oczywiście spostrzeżeniami podzielę sie z Wami :wink: :D .

Czuję się zmotywowana :wink: :lol: :lol: .

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no - brzmi interesująco, ale ciekawe jak ten koktajl smakuje...ja mam wrażliwe podniebienie :wink: i nic niedobrego nie przejdzie mi przez gardło a poza tym potrzebuję urozmaicenia w jedzeniu..dlatego teraz mam taki problem z tą dietą - trochę mało jest tych dozwolonych produktów i od kilku dni mam tylko jeden smak w żołądku :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno przecież Ty chudzinka jesteś :lol: ..co Ty chcesz zrzucić?

Moim skromnym zdaniem wyglądasz bardzo dobrze :D .

I moim skromnym zdaniem też!!!!!

Kobiety to różnie gadją 8)

Ale dla mnie jesteś super forumowiczka :D :D :D

I nie musisz sie odchudzać, jest na czym oko zawiesić :wink: :wink: :wink:

 

oj tam, oj tam :wink:

zawsze moze być lepiej :roll: :wink:

 

no! - i nie słodzić mi tu bo ja na diecie bezcukrowej jestem :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno przecież Ty chudzinka jesteś :lol: ..co Ty chcesz zrzucić?

Moim skromnym zdaniem wyglądasz bardzo dobrze :D .

I moim skromnym zdaniem też!!!!!

Kobiety to różnie gadją 8)

Ale dla mnie jesteś super forumowiczka :D :D :D

I nie musisz sie odchudzać, jest na czym oko zawiesić :wink: :wink: :wink:

 

oj tam, oj tam :wink:

zawsze moze być lepiej :roll: :wink:

 

no! - i nie słodzić mi tu bo ja na diecie bezcukrowej jestem :-? :wink:

Miodek jeszcze nikomu nie zaszkodził!!!!!!!

Widziałś, żeby kubuś puchatek kiedyś nażekał?!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zgrzeszyłam... :oops: zjadłam na śniadanie serek jagodowy... :roll: wielkie mi co - ale w diecie zakazany :roll: ehh..mocno będziecie lały ??

Obiecuję poprawę :oops:

 

A oprócz tego trzymam się dzielnie - waga na razie nie szaleje - cały czas 56-57 kg..no ale może chociaż do 55 mi się uda :roll:

 

O Ty paskudo!!!! :D

za ten serek musisz zrobić 10 pompek :lol:

 

A z wagą to możemy sobie ręce podać :wink:

dlatego ja też chcę max 3 kg zjechać, bo małżonek już płacze, że za chuda będę. Jest raczej przeciwnikiem mojego odchudzania :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu na obiad zjadłam pieczarki z cebulką, do tego pomidor, kilka listków sałaty polane octem jabłkowym......i jestem głodna....to w sumie był mój drugi posiłek...i teraz gotuje dwa jajka, pomieszam z łososiem wędzonym....i wciągnę...ale godzina "zero" tj. 18 już minęła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...