Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

JoShi to masz 30 minut, żeby zjeść coś konkretnego.

30 minut na ugotowanie i zjedzenie objadu ? Musialabym codziennie jesc jajecznice albo zupki blyskawiczne. To ma byc OBIAD Z RODZINA a nie na predce wchloniety posilek.

 

Później to jabłuszko na lepsze trawienie, albo grapefrucik na zrzut wagi.

Przy pewnych schorzeniach uklady pokarmowego odpada. Zwijalabym sie potem cala noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie chce Cie martwic, ale to podobno pierwszy krok do cukrzycy... Tak przynajmniej mowia specjalisci od tej choroby i potwierdza to moja sada przeprowadzona na znajomych cukrzykach (wszyscy wychodzili z domu bez sniadania a pierwszy posilek jedli ok 11:00).

 

Czy od cukrzycy się tyje??? Bo ja już tak od 10 lat bez śniadania i to by wiele wyjasniało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy od cukrzycy się tyje??? Bo ja już tak od 10 lat bez śniadania i to by wiele wyjasniało :wink:

Raczej chudnie... Typowe objawy cukrzycy to:

* wzmożone pragnienie

* zwiększone oddawanie moczu

* zwiększony apetyt i utrata masy ciała (szczególnie w cukrzycy typu pierwszego)

* zaburzenia widzenia

* nawracające zakażenia

 

 

Więcej tu i tu i tu oraz tu, a także tutaj i tutaj

 

Koniecznie się zbadaj, jeśli masz jakieś objawy. Zresztą nawet jak nie masz, też. Nie zawsze cukrzyca jest pełnoobjawowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukrzycy to raczej z powodu nadwagi mozna dostać, jak też innych chorób. Jak się jest "wielkim" to zaczynają siadać stawy, kręgosłup nie wspomne o psychice jak się rano spojrzy w lustro. A własnie odnośnie luster, powiedziałam ostatnio mężowi że do nowego domu kupimy takie lustra jak sie spotyka w sklepach. Bo tam nie wiem jak wy ale jak się mierzy jakis ciuch to zawsze człowiek dobrze wyglada a mierząc w domu to już tak nie do końca. Więc dla dobrego samopoczucia z rana proponuję takie "wyszczuplające" lusterka w domu :wink:

 

ps. Znowu jestem na dietce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, Anam, moim zdaniem to działa tylko w sklepie.. [że głównie na kobiety, to inna sprawa :wink:].

 

ponury tak żeś postraszył cukrzycą, że już nikt się nie chce odchudzać.

No właśnie, aż się boję teraz pisać.. Ale znam cukrzyków okrągłych jak pulpety i całkiem szczupło wyglądających, wręcz - rzekłbym - zasuszonych. Nigdy nic nie wiadomo, profilaktyki nigdy dość.

 

A co do słynnych skrótów - poza ŻP [Żryj Połowę] są jeszcze:

PŻZJ - Przestań Żreć Zacznij Jeść [umiarkowana]

NŻW - Nie Żryj Wcale [radykalna] :-?

 

______________________________________________________

"Najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój i doktor dobry humor."

Jonathan Swift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trwam przy postanowieniu.

 

Poszłam w zaparte jak ziaba w błocie. Nie mówię jak mi dobrze, bo jest mało dobrze, ale za to potem będzie cut-mjut.

Wczoraj mój małżonek z lekką obawą wcinał przy mnie Tiramisu i zapijał kawką najlepszą z najlepszych.

Nawet mi oko nie drgnęło a ślinianki nie ruszyły do potopu.

 

Odkryłam smakowitość ćwiartki...

 

 

 

jabłka.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...