Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hm... ja zjadlam galaretke w czekoladzie

 

od dzisiaj mialam chodzic na silownie jakies tam zajecia ruchowe, ale tak mi sie nie chce - mam strasznego lenia

 

Hihi ja na siłownię wybieram się od 3 miesięcy i jakoś nie mogę tam dotrzeć :lol:

Ale mam usprawiedliwienie - nie mam spodni do ćwiczeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... ja zjadlam galaretke w czekoladzie

 

od dzisiaj mialam chodzic na silownie jakies tam zajecia ruchowe, ale tak mi sie nie chce - mam strasznego lenia

 

Hihi ja na siłownię wybieram się od 3 miesięcy i jakoś nie mogę tam dotrzeć :lol:

Ale mam usprawiedliwienie - nie mam spodni do ćwiczeń :wink:

 

kurcze skad ja to znam - mam IDENTYCZNA wymowke, kiedy moje slonko mowi to czemu nie kupisz - twierdze ze nigdzie nie ma

 

 

ale powaznie zaczynam w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj wieczorem pojechałam na solarium. Czekając na swoją kolejkę przeczytałam artykuł w jakiejś gazecie, że w tej chwili nie ma już zainteresowania chudymi dziewczynami, i że większe zainteresowanie wśród panów wzbudzają te w rozmiarze 42-44..ach, te krągłości...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj wieczorem pojechałam na solarium. Czekając na swoją kolejkę przeczytałam artykuł w jakiejś gazecie, że w tej chwili nie ma już zainteresowania chudymi dziewczynami, i że większe zainteresowanie wśród panów wzbudzają te w rozmiarze 42-44..ach, te krągłości...

:wink:

 

ja chce utrzymac rozmiar 36 dla siebie, ale dla Panow i ich zainteresowania

a silownia robi dobrze - trzeba dbac o cialo, o kondycje - a jak zgubie 2kg to tylko dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja chodziłam bardzo długo na siłownię, potem miałam sporą przerwę, a teraz zaczęłam znów ćwiczyć, ale tym razem fitness.

Chodzę 3 razy w tyg na pilates, callanetics i step 8)

Do tego jeszcze przynajmniej 1,2 razy basen :wink:

Moim zdaniem efekty szybciej widać niż po siłowni, szczególnie jeśli chodzi o utratę kg.

Podobno jak ktoś już kiedyś reguralnie ćwiczył, to szybciej wraca się do formy i być może to dlatego............hm

Nie mniej jednak bardzo polecam tą formę ćwiczeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja chodziłam bardzo długo na siłownię, potem miałam sporą przerwę, a teraz zaczęłam znów ćwiczyć, ale tym razem fitness.

Chodzę 3 razy w tyg na pilates, callanetics i step 8)

Do tego jeszcze przynajmniej 1,2 razy basen :wink:

Moim zdaniem efekty szybciej widać niż po siłowni, szczególnie jeśli chodzi o utratę kg.

Podobno jak ktoś już kiedyś reguralnie ćwiczył, to szybciej wraca się do formy i być może to dlatego............hm

Nie mniej jednak bardzo polecam tą formę ćwiczeń :D

 

Ja mam callanetisc na kasecie (ale jakoś ciężko włożyć ją do video hihi), step to dla mnie koszmar, nie znoszę aerobiku itp. Chodzę na razie tylko na basen, a siłownię biorę pod uwagę ze względu na bieżnię :)

Na razie waga pokazuje kolejny kilogram mniej, więc nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bieżnia to nie siłownia :wink:

Mnie chodziło o takie typowe ćwiczenia na przyrządach.

kropeczka27, ja też mam w domu pełno kaset z ćwiczeniami, ale korzystałam z nich może parę razy.

Ćwicząc w grupie ma o się o wiele większą motywację i ochotę do wygibasów :D

 

Tak, tak wiem, grupa mobilizuje. Ale typowe damskie ćwiczenia typu aerobiki mnie nie interesują jakoś...

A jak zacznę ćwiczyć na wszystkich przyrządach w siłowni, to będę ważyć chyba więcej, bo ponoć mięsnie ważą więcej niż tłuszcz :roll:

A skoro bieżnia, to nie siłownia to luzik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam spodnie na silownie - teraz juz mnie nic nie powstrzyma oprocz mnie samej

 

Podziwiam ! :) Mogłaś zabrać mnie ze sobą na te zakupy, może też w końcu bym kupiła :wink:

Jakoś nie mogę sie zmobilizować z tą siłownią :)

 

mati do której konkretnie sie wybierasz?

 

spodnie kupilam przez internet

a silownia to sylwetka fitness

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam spodnie na silownie - teraz juz mnie nic nie powstrzyma oprocz mnie samej

 

Podziwiam ! :) Mogłaś zabrać mnie ze sobą na te zakupy, może też w końcu bym kupiła :wink:

Jakoś nie mogę sie zmobilizować z tą siłownią :)

 

mati do której konkretnie sie wybierasz?

 

spodnie kupilam przez internet

a silownia to sylwetka fitness

 

Właśnie też myślalam o tej siłowni, więc może kiedyś sie tam spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam spodnie na silownie - teraz juz mnie nic nie powstrzyma oprocz mnie samej

 

Podziwiam ! :) Mogłaś zabrać mnie ze sobą na te zakupy, może też w końcu bym kupiła :wink:

Jakoś nie mogę sie zmobilizować z tą siłownią :)

 

mati do której konkretnie sie wybierasz?

 

spodnie kupilam przez internet

a silownia to sylwetka fitness

 

Właśnie też myślalam o tej siłowni, więc może kiedyś sie tam spotkamy :)

 

bardzo chetnie

wracajac do klubu - to maja rewelacyjny sprzet, obsluge fachowa i dla kazdego cos dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...