Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jak zacznę ćwiczyć na wszystkich przyrządach w siłowni, to będę ważyć chyba więcej, bo ponoć mięsnie ważą więcej niż tłuszcz :roll:

:lol:

 

No tak, ale nam chyba nie chodzi tylko o to, żeby mniej ważyć, ale ładnie wyglądać, mieć proporcjonalne, jędrne ciało.

Fakt, mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, ale zajmują mniej miejsca, są bardziej zwarte, czynią ciało apetycznym, sprawniejszym, zdrowszym (oczywiście bez przesady z tymi mięśniami, szczegolnie u kobiet :wink: )

Dodatkowo powodują, żę zwiększa się zapotrzebowanie energetyczne organizmu, a przez to mozna więcej zjeść, bo szybciej spalamy kalorie.

Kiedy reguralnie ćwiczyłam, ważyłam 58, 59 kg (przy wzroscie 168kg), ale wyglądałam naprawdę szczupło i czułam się świetnie.

Jeszcze parę miesięcy i mam nadzieję wrócę do formy. Ba....już jest dużo lepiej :D

 

mayland, fakt, anoreksja to straszna choroba, bardzo trudna do wyleczenia. Wolałabym już być okrągłym pączusiem, niż mieć problem jadłowstrętu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie np mobilizuje pogoda jest coraz cieplej,

 

a mnie mobilizuje ...do piwka i do ..lodów... :evil:

Mam to samo - w niedzielę w ogródku grilowe szaleństwo - pyszne mięsko, młode zapiekane ziemniaczki, sałatka z fetą i piwko. Wczoraj pizza i lody :oops: :oops: :oops: . Dopiero dzisiaj sie opamiętałam. Dziewczyny ratujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie np mobilizuje pogoda jest coraz cieplej,

 

a mnie mobilizuje ...do piwka i do ..lodów... :evil:

Mam to samo - w niedzielę w ogródku grilowe szaleństwo - pyszne mięsko, młode zapiekane ziemniaczki, sałatka z fetą i piwko. Wczoraj pizza i lody :oops: :oops: :oops: . Dopiero dzisiaj sie opamiętałam. Dziewczyny ratujcie!

 

od poniedziałku.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam to samo - w niedzielę w ogródku grilowe szaleństwo - pyszne mięsko, młode zapiekane ziemniaczki, sałatka z fetą i piwko. Wczoraj pizza i lody :oops: :oops: :oops: . Dopiero dzisiaj sie opamiętałam. Dziewczyny ratujcie!

 

Pocieszę Cię... Ja od 2 godzin myslę o czipsach :roll: Niestety nie mam żadnych w domu :(

A jutro rano idę z pracy na badania okresowe, tam sprawdzają wagę, więc pewnie będę mieć zepsutą resztę dnia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli komus jest tak dobrze, zycie ma byc przyjemnoscia, a nie ciaglym sprawdzaniem wagi

 

Masz rację Mati. To odnosi się nie tylko do wagi ale i do innych dziedzin naszego życia. Czasem jednak tak trudno nam być ponad wszystko, zapomnieć o problemach i troskach. Wtedy sprawy wagi wydają się być takie maluśkie, malusieńkie... :roll: Zadowolenie z życia i czerpanie z niego przyjemności to bardzo trudna rzecz w obecnych czasach a przecież tak bardzo ważna...

Czasem mam wrażenie, że powali mnie nie jakaś wielka tragedia życiowa a zwykłe codzienne troski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się załatwiłam - jestem chora gorączka 39 stopni - ogolnie czuje sie jakbym miala spotkanie trzeciego stopnia z ciezarowka :(

 

Wspólczuje! Trzymaj sie dzielnie i wracaj szybko do zdrowia.

 

Ja też nieciekawie się czuję, biorę antybiotyk i zastrzyki w tyłeczek :(

Pogoda jest koszmarna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żoneczka wczoraj upiekła białą kiełbaskę.

PYCHA!!!!!

Dawno nie jadłem.

Do tego musztarda ,piwka dwa czy trzy.

Gęsta zupka z zielonego groszku z grzankami podsmażanymi z kawałeczkami boczku.

 

A dzisiaj na halę i pocimy się.

Jutro też.

I pojutrze.

I w poniedziałek.

I to jest moja recepta .

Cztery razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...