Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Nooo, poczytałam.....i powiem Wam dziewczyny , że przez zimę na wikcie mamusi mam na sobie 10 kilo więcej :evil: ....i czuję się z tym fatalnie :cry: .

Pracę mam niestety siedzącą.... czasu na siłownię czy fitness niet, jedyna nadzieja w tej budowie :lol: ....że jak przyjdzie czas "robienie" ogródka, wykańczania wnętrz (ambitnie chcemy to robić sami z wujkiem-fachowcem).... to te 10 kilo zleci ..... a co będzie jak się mylę? :o

Fakty są takie , że zjeść sobie lubię.... a szczupła znowu też bym być chciała....jakie to życie jest niesprawiedliwe, buuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziewczyny a ja polecam dietę montignaca jecie do woli a chudniecie... znajome pochudły na niej po 20 kg. ja sama zrzuciłam 5 kg a potem wróciłam do starych nawyków żywieniowych wróciły problemy zdrowotne i tym razem mam do zrzucenia 10 kg (już tylko 8)

tylko trudno sie zmobilizować...

 

stosowalas ja??

 

wiem, ze jest rewelacyjna moje kolerzanki zrzucily nadmiar kilogramow, ale ja uwielbiam pieczywo, ktorego przy tej diecie nie mozna jesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny co robicie na weekend majowy??

 

Ja idę na urlop do 22 maja :) Będę leżeć i nic nie robić. No może w końcu kupię te nieszczęsne spodnie na siłownie i wybiorę się.

Mati byłaś w "Sylwetce" już?

 

bylam dzisiaj - duzy pozytyw

 

dzisiaj tak lajtowo bo to pierwszy raz - mam nadzieje ze nie bede umierac wieczorem ani jutro - ale jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki - ide tez we czwartek - planuje dwa razy w tygodniu chodzic

 

Ja chcialabym tak ze 4 razy. Chodzisz na jakieś ranne godziny?

 

4 razy w tygodniu brzmi fajnie - ale nie wiem osobiscie czy znalalzlabym tyle czasu

 

teraz tak chodze w godzinach porannych - miedzy 10 - 12

 

nie wiem jak bedzie w nastepnym miesiacu

 

akurat na godziny poranne karnety sa tansze, skoro to moj pierwszy raz wolalam wydac mniej - nie bylam tak do konca pewna czy determinacji mi starczy

 

a z drugiej strony - popoludniami tam czeka sie 40 minut na wolna szafke i na sprzecik - jest bardzo duzo ludzi, a do 15 calkiem fajnie - nie ma tloku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a ja polecam dietę montignaca jecie do woli a chudniecie... znajome pochudły na niej po 20 kg. ja sama zrzuciłam 5 kg a potem wróciłam do starych nawyków żywieniowych wróciły problemy zdrowotne i tym razem mam do zrzucenia 10 kg (już tylko 8)

tylko trudno sie zmobilizować...

 

stosowalas ja??

 

wiem, ze jest rewelacyjna moje kolerzanki zrzucily nadmiar kilogramow, ale ja uwielbiam pieczywo, ktorego przy tej diecie nie mozna jesc

 

pieczywo? można.... tylko pod warunkiem że jest z maki z pełnego przemiału... szczegóły zapraszam tu: http://www.montignac.com.pl a w szczególności an forum gdzie jest masa praktycznych przepisów[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a ja polecam dietę montignaca jecie do woli a chudniecie... znajome pochudły na niej po 20 kg. ja sama zrzuciłam 5 kg a potem wróciłam do starych nawyków żywieniowych wróciły problemy zdrowotne i tym razem mam do zrzucenia 10 kg (już tylko 8)

tylko trudno sie zmobilizować...

 

stosowalas ja??

 

wiem, ze jest rewelacyjna moje kolerzanki zrzucily nadmiar kilogramow, ale ja uwielbiam pieczywo, ktorego przy tej diecie nie mozna jesc

 

pieczywo? można.... tylko pod warunkiem że jest z maki z pełnego przemiału... szczegóły zapraszam tu: http://www.montignac.com.pl a w szczególności an forum gdzie jest masa praktycznych przepisów[/url]

 

:o :o :o :o

 

ale tam fajne przepisy!!!!!

od jutra powrót

dzięki sylvia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam pół świeżego ogórka, teraz zapycham się płatkami Fitness.

 

Przede mną ciężki tydzień, więc chyba nic nie zjem z nerwów...

 

Odchudzaczki... czy wybieracie się na spotkanie forum? Chyba jedzenie będzie niezłe no i piwo... Może być ciężko... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...