Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mati_sowee, Twojego ślubu? czemu nic nie mówisz?

my Ci tu zaraz super menu przygotujemy :wink:

np. sucharki z liściem sałaty + woda mineralna :lol:

ale jak taka zabiegana jesteś to i pewnie zrzuciłaś co chciałaś :roll: :D

i przede wszystkim: GRATULACJE! :D

/chyba się nie rozmyślisz? :wink: /

 

w moim dzienniku jest wklejone zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Chwilowo mnie nie było, chwilowo nie miałam czasu i tak zeszło. Aaaa i zalogować się nie mogłam przez dłuższy czas :evil:

2 tyg byłam na szkoleniu prtzygotowującym do pracy i przytyłam tam chyba z 3 kg ! :evil: jedzenie na szybkiego, późnym wieczorem i jeszcze same niezdrowe, wysokoprzetworzone śmieci ! Teraz wracam do normalnego, zdrowszego trybu życia :D

 

a co - tęskniłaś za mną ? 8) :wink: :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje koleżanki w doli i nie doli. Wątek przeze mnie już mniej uczęszczany, bo jakby to powiedzieć...nie mogę się wziąć za siebie i mi głupio, bo tu wszyscy działają na siłowniach, jedzą mniej, a jaaa??? Jem jak jadłam, wprawdzie waga zatrzymała się i nie pokazuje więcej, ale ja bym chciała mniej i nie mogę. Tak jak na początku zaparłam się i pięknie mi szło tak teraz marne szanse :( To wszystko przez pamiętny wyjazd do Paryża, to on zaprzepaścił moje plany na piękną sylwetkę, o! :wink:

Arcobaleno, zastanawiałam się gdzie byłaś jak Cię nie było, bo zniknęłaś na baaardzo długo. Witaj z powrotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Wczoraj wieczorem znalazlam to forum i odrazu postanowilam co nieco naklikać :)

Ja jestem po 2 porodach, przed 1 i 2 ciążą ważylam ok 54-55 kg przy wzroście 170 cm. i ta waga mi najbardziej odpowiadala... dobrze się w niej czulam.

po 1 ciąży przytylam ok 35 kg :o :o z 55 kg waga już pokazywala po porodzie 90 kg masakra !!!!!!! Więc postanowilam się odchudzić... i tak zeszlam z 90 do 70 kg jak zaszlam znowu w ciążę - więc startowalam od 70 kg i po porodzie znowu ważylam 90 kg. Więc postanowilam "zaraz" wziąść się za siebie - i od 16 marca 2007 r. zaczelam się odchudzać i tak do dnia dzsiejszego 31 maja - schudlam 12 kg i ważę 78 kg :) 1 etap to byl zeby schudnąć z 90 do 80 kg :) 2 etap z 80 do 70 kg :) a 3 etap z 70 do 60 kg a pożniej to już będzie latwiej :) Nawet " nie wiem kiedy" te 12 kg zlecialo... ale cieszę się że to jest już za mną ;)

A najgorsze bylo to dla mnie jak waga stala na 82,5 kg przez miesiąc a mnie już coś bralo... już nawet myślalam że przestane się odchudzać bo waga nie chce spadać ale szkoda bylo mi tych ok 8 kg :) więc nie poddalalam się i dalej walczylam, ale nawet nie wiecie jak ten postuj wagi dzialal na mnie gorzej niż plachta na byka, jezdzilam na rowerze, jadlam ok 1000-1200 kalorii dziennie , zero slodyczy itd a tu waga nawet nie chciala spaść o 0,5 kg....

 

Jaki przepis jest na moje odchudzanie - jem dużo warzyw owoców, normalne śniadanie, obiad, "mini kolację" (ryż na mleku, makaron z mlekiem,owsiankę)

Staram się nie jeść już po 19, dużo piję aż chyba za dużo, ale jak jest gorąco to piję jak smok :) np. 1,5 l wody idzie w ciągu godziny :)

Piję zieloną cherbatę,pu erh, itd.. bo jestem maniaczką cherbat ;)

A CO NAJWAŻNIEJSZE UPRAWIAM SPORT - JEŻDZĘ NA ROWERZE - staram się chociaż 1 h codziennie... i od czasu do czasu dluższe spacerki z moimi dzieciaczkami hehe :)

 

Mam nadzieję że uda mi się chociaż schudnąć do 65 kg do polowy sierpnia? Jak myślicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...