Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

a ja nie wiem ile mam kilogramow - nie kupilam jeszcze wagi

 

Kropeczka - chodzisz do jakiegos klubu

 

Nie chodzę nigdzie, nadal się nie zmobilizowałam :)

Szczerze mówiąc chudnę sama z siebie. Zaczynam się zastanawiać, czy wszystko jest ok... :roll: Nie to, żebym narzekała, ale..... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na pewno od tego kremu, bo zawsze jak zaczynam go używac po dłuższej przewie, to czuję jak spodnie robią się luźne. Celullit średnio likwiduje, ale obwód jak najbardziej. Przynajmniej u mnie :)

 

Krem kosztuje dużo, bo cos ponad 40 zł za chyba 150 ml. Ja już sie wycwaniłam i kupuję na allegro od sprawdzonych ludzi za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno od tego kremu, bo zawsze jak zaczynam go używac po dłuższej przewie, to czuję jak spodnie robią się luźne. Celullit średnio likwiduje, ale obwód jak najbardziej. Przynajmniej u mnie :)

 

Krem kosztuje dużo, bo cos ponad 40 zł za chyba 150 ml. Ja już sie wycwaniłam i kupuję na allegro od sprawdzonych ludzi za połowę ceny.

 

no wlasnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej osoby nie kupowałam, ale myślę, że jest ok. Same pozytywy.

 

http://www.allegro.pl/item200261045_avon_krem_antycellulitowy_mega_wyprzedaz_warto.html

 

I małe sprostowanie... W katalogu jest teraz przeceniony na 39,30 z... 62,90 zł. :o Matko, nie wiedziałam, ze juz tyle kosztuje :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dobry jest ten preparat.

Ja używam go już niemal zamiast balsamu do ciała :D

Zużywam 2 tubki w miesiącu. Kupuję u konsultantki, jak jest promocja kilka sztuk naraz.

Szczerze jest lepszy od tych z najwyższej półki. Używałam już Biotherm, Dior, Clarins i ten działa najlepiej. Ujędrnia, wyszczupla, wygładza skórę......

Polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kofi, niestety, prawda jest taka, (przynajmmiej w moim wypadku), że muszę nieustannie pilnować wagi.

Wystarczy, ze sobie troszkę pofolguję, np zimą, i od razu jest parę kilo więcej.

Gdybym na wiosnę nie zrzuciła tej nadwyżki, to po 2, 3 latach byłoby już całkiem sporo tego sadełka.

A po 10 latach mogłabym już startować w zawodach sumo :D

 

Chyba rzeczywiście w kwestii odchudzania, lepiej słuchać szczupłych :wink:

Tylko niewielki odsetek z szczuplaków zawdzięcz to genom. Pozostałym zostaje nieustanna kontrola odżywiania, ruch, i okresowo niestety "dieta" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...