Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Czy Wy też tak macie, że jak denerwujecie się, to nie możecie patrzeć na jedzenie?

Niestety mam odwrotnie - zajadam stres tłumacząc sobie, że magnez zawarty w czekoladzie mnie uspokoi.

ostatnio mam ciagle dobry nastroj i ciagle chce mi sie jeść

Jak mam dobry nastrój to jem ze szczęścia i wtedy nie myślę o figurze. :wink:

 

Więc nie ma dla mnie ratunku. :(

Tylko jak się strrrrrasznie zmęczę fizycznie, to mi się nie chce jeść.

 

Wiesz co Kofi mam podobnie. Aby nie jesć musze sie czym zająć. Ale praca umysłowa ani nauka nie wchodza w gre bo przy tym tez jem ... :oops: czasem.

Ale jak pracuje w ogródku to jakoś tak nie bardzo chce mi sie jeść.

 

A właśnie jem śniadanko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dokładnie.

Ale ile razy można plewić, przesadzać lub kopać. Chwasty tez muszą urosnąń. :lol:

 

Ewentualnie zostaja mi spacery z małym. :D ale teraz za ciepło u nas w domku chłodniej.

 

No i mozna sie raczyc lodami :wink: dla ochłody i jest alibi.

 

A odchudzać zacznę sie od jutra :wink:

 

Kiedyś przecież trzeba wrócic do wagi z przed ciąży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropeczka, lepiej Ci dzisiaj? :roll:

to była zwykła chandra, czy ktoś był niemiły dla Ciebie?

jeśli to drugie, to powiedz tylko kto -

do Olsztyna nie jest aż tak daleko,

a mój dobry sąsiad właśnie wyszedł z więzienia

więc wiesz... trzeba sobie pomagać... 8) :wink:

 

Dziękuje kochana za propozycje :) dzisiaj troche mi lepiej, ale najlepiej mi bedzie jak w jasna cholere rzuce swoją pracę. Wtedy będę happy.

Elutek trzymaj tego sąsiada, przyda mi się :)

 

Dzisiaj zjadłam kanapkę i makaron z truskawkami. Nie mam apetytu. Wszystko ma jakiś dziwny smak. I doszłam do wniosku, że trzeba zacząć ćwiczyć. Mobilizować sie nawzajem. Moze wtedy by się nam udalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś z dzieckiem na urodzinach jego przyjaciół.

Dzieci szalały i od czasu do czasu przybiegały napić sie wody (większość pije wodę,a nie soki), a rodzice... siedzieli i jedli :lol:

To też jadłam... :-?

:D W sumie, to jakby nie miałaś wyjścia :lol:

ja też dziś pojadłam, ale już tradycyjnie w weekend daję sobie dyspensę

i tak się żyje od weekendu do weekendu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D W sumie, to jakby nie miałaś wyjścia :lol:

ja też dziś pojadłam, ale już tradycyjnie w weekend daję sobie dyspensę

i tak się żyje od weekendu do weekendu :lol:

Gdybym szukała, tobym znalazła :wink:

No, ale właśnie .... weekend był... Sukienkę sobie uszyłam za szeroką i no w ogóle jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja po wczoraj mam dylemat, bo nie wiem, czy to, co zrobilam na obiad, to bylo dietetyczne, czy nie :wink: :lol:

Przepis juz dalam w kulinariach, ale i tu napisze, bo super pyszne :) i dzieciom smakowac moze.

Przepis z innego forum ( a wlasciwie to z Nigelli): kurczak w paseczki, na 2 godz. zalany jogurtem naturalnym, a pozniej usmazowny w panierce z rozkruszonych krakersow - pychotka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspensa?! Dziewczyny jak juz to na calego a glodzicie sie od pon do pt a potem loozik to jest wg mnie troszke ale tylko troszke bezsensowne

Jak już zostało tu niedawno powiedziane, tytuł wątku brzmi: Czy wy też musicie się odchudzać? Ano musimy, musimy, tylko jakoś zacząć trudno :wink: , albo wytrzymać jak się już zaczęło.

A kolega musi? Czy tylko kibic? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspensa?! Dziewczyny jak juz to na calego a glodzicie sie od pon do pt a potem loozik to jest wg mnie troszke ale tylko troszke bezsensowne

gogo - udowodnione naukowo, że zjedzenie większej ilości np słodyczy raz w tyg jest bardziej zdrowe, niż codzienne podjadanie ich nawet w mniejszych ilosciach.

Poza tym ja taki "tryb" stosuję od jakiegoś czasu i widzę po sobie, że działa dobrze i na moją psychikę (no bo w końcu czemu mam cały czas sobie odmawiać -a tak mam cotygodniowe "święto" bez wyrzutów sumienia :wink: ) i na sylwetkę - bo z tego sobotnio-niedzielnego pofolgowania sobie nie wynikają dodatkowe kilogramy :D

Czyli - polecam wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspensa?! Dziewczyny jak juz to na calego a glodzicie sie od pon do pt a potem loozik to jest wg mnie troszke ale tylko troszke bezsensowne

gogo - udowodnione naukowo, że zjedzenie większej ilości np słodyczy raz w tyg jest bardziej zdrowe, niż codzienne podjadanie ich nawet w mniejszych ilosciach.

Poza tym ja taki "tryb" stosuję od jakiegoś czasu i widzę po sobie, że działa dobrze i na moją psychikę (no bo w końcu czemu mam cały czas sobie odmawiać -a tak mam cotygodniowe "święto" bez wyrzutów sumienia :wink: ) i na sylwetkę - bo z tego sobotnio-niedzielnego pofolgowania sobie nie wynikają dodatkowe kilogramy :D

Czyli - polecam wszystkim :D

podpisuję się pod tym 8)

jest tylko jeden warunek: w tygodniu nie podjadamy, trzymamy się rozsądnej ilości kalorii, jemy zdrowe rzeczy.....itd

wówczas weekendowe folgowanie nie zaszkodzi.....sprawdzam na sobie od dłuższego czasu i to rzeczywiście działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...